Olomouc – Slavia 22:25 (kon.) | Veselí n/M – Most 22:29 (kon.)
Středa 25.03.2015, 18:00Český pohár žen

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Veselí n.M.: Stojarová, Nejezchlebová – Varjassiová, Jašková, Vysloužilová, Jandásková, Slováková, Vinklárková, Šustková, Gajdošíková, Štetáková.

DHK Baník Most: Müllnerová, Bezpalcová – Matoušková, Dvořáková, Ryšánková, Borovská, Smolová, Vítková, Vysloužilová, Šplechtová, Janoušková, Weisenbilderová, Szarková, Súkenníková, Růčková, Zachová.

Vítáme fanoušky ženské házené na semifinále Českého poháru žen, v němž se střetne domácí Veselí nad Moravou s Mostem.

V roli jasného favorita se dnes představí hostující celek, který je zároveň lídrem Interligy žen. Na jeho lavičce sedí Luboš Hudák, který ještě před dvěma měsíci vedl slovácké házenkářky. V dresu Černých andělů se představí i Lucia Súkenníková, která ve Veselí tři sezony.

Hráčky se už chystají nastoupit na palubovku, kde je vítá netradičně poloprázdná hala.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Veselí má první útok (0:0)

Skore otevřela domácí Petra Štetáková (1:0)

Druhý gól přidala Gajdošíková (2:0)

Nepřesné zakončení Mostu (2:0)

Slováková ale udělala kroky, takže má míč Most (2:0)

Obrana Veselí zatím výborná (2:0)

Szarková v 5. minutě snižuje (2:1)

Most z rychlého trháku srovnává zásluhou Súkenníkové (2:2)

6.05
    Žlutou kartu dostává Dvořáková (DHK Baník Most). (2:2)

Janoušková posílá v 7. minutě poprvé Most do vedení (2:3)

Skóre srovnává Gajdošíková (3:3)

Vzápětí Nejezchlebová zvládla střelu Mostu z křídla (3:3)

Veselí opě vede zásluhou Slovákové v 9. minutě (4:3)

Domácí Jandásková neuspěla v trháku (4:3)

Súkenníková neuspěla z křídla (4:3)

10.
    Mostu nevyšlo založení rychlého útoku na Súkenníkovou (4:3)

10.25
    Žlutou kartu dostává Vítková (DHK Baník Most). (4:3)

Súkenníková z trháku srovnává (4:4)

11.24
    Vyloučena hostující Szarková (4:4)

12
    Chybu v rozehrávce Veselí využila rychlým trhákem Súkenníková (4:5)

13
    Ostře nabito má ovšem i domácí Gajdošíková (5:5)

14
    Jana Šustková se prosadila přes postavenou obranu (6:5)

15
    Nejezchlebová se blýskla krásným zákrokem, ale Most je i nadále v útoku (6:5)

16
    Skóre opět srovnává Súkenníková (6:6)

17
    Vítková byla na brankovišti úplně volná a trestala (6:7)

18
    Janoušková faulovala v brankovišti Jandáskovou, jde si odpočinout a Veselí háže sedmičku (6:7)

18
    Šustková ji proměnila s srovnává (7:7)

18
    Nejezchlebová uspěla, ale rychlý útok Veselí skončil po střele Slovákové na tyči (7:7)

19
    Skvělý zákrok domácí brankářky Nejezchlebové (7:7)

19
    další vyloučená hráčka Mostu – Ryšánková (7:7)

20
    Veselí ale v přesilovce 6:4 vůbec nevystřelilo a Most je už v pěti (7:7)

21
    Po dalším zákroku domácí brankářky Nejezchlebové si bere domácí kouč Jiří Zerzáň oddechový čas (7:7)

22
    Ve 22. minutě srovnává hráčka číslo 22 Súkenníkováí (8:8)

22
    Šustková se pustila neohroženě do brankoviště a vybojovala sedmičku (8:8)

23
    Sama Šustková sedmičku proměnila (9:8)

23
    Hostující kouč Luboš Hudák si bere oddechový čas (9:8)

23
    Štetáková vybojovala na pivotu míč, přihrála do brejku Jandáskové a ta zvyšuje náskok Veselí (10:8)

24
    Zachová svou první brankou v dnešním utkání snižuje (10:9)

V hale na několik minut vypadl internet... (11:11)

27
    Most prorážel, do útoku jde Veselí (11:11)

28
    Opět ukázková dělovka Gajdošíkové (12:11)

29
    Most nastřelil tyč (12:11)

29
    Domácí kouč Zerzáň si bere druhý oddechový čas v utkání (12:11)

30
    Jandásková se prosadila netradičně z pivotu (13:11)

30
    Tři sekundy před koncem poločasu zahrával Most devítimetrový hod, ale Nejezchlebová byla připravená (13:11)

30
    První poločas skončil. (13:11)

Vypadá to ale, že se domácí brankářka při posledním zákroku prvního poločasu zranila, leží nyní s bolestivou grimasou na palubovce

První poločas zatím přinesl velmi překvapivé dění na palubovce. Domácí hráčky, které hrají bez několika hráček (Eliášová, Vargová, Lekešová) jsou zatím lepším týmem.
    Most doplácel na příliš tvrdou hru v obraně, za kterou pykal třemi vyloučeními a dvěma sedmimetrovými hody.
    Ve druhém poločase se ovšem dá očekávat, že Most potvrdí roli favorita.

31
    Začal druhý poločas. (13:11)

31
    Rozhodčí se zdrželi v šatně, a tak úvod odpískala Súkenníková, která pobavila diváky. (13:11)

37
    Hostující hráčky během posledních několika minut kompletně otočily průběh utkání a momentálně o tři trefy vedou. (14:17)

37
    Veselanky vůbec nezvládly nástup do 2, když za 7 minut dostaly 7 branek (14:18)

39
    Úspěšný zákrok Nejezchlebové. (14:18)

41
    Súkenníková trestá z dalšího rychlého útoku Mostu. (15:19)

44
    Most výrazně zlepšil svou hru a na hřišti jasně dominuje. (16:21)

45
    Veselí má v útoku velké problémy a působí bezradně. (16:21)

46
    V útoku se zranila Štetáková. (16:22)

51
    Zachová nyní může být ráda, že po zákroku na Jandáskovou dostala jen dvouminutový trest. (20:25)

51
    Omlouváme se za velmi stručný komentář, ale internet v hale dnes opravdu hodně zlobí. (20:25)