Skotsko
0:1 (0:1)
Česko
Středa 25.03.2015, 14:00Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

Čeští reprezentanti do sedmnácti let to dokázali, porazili Skotko 1:0 a po zásluze tak postupují do další fáze. Já se s Vámi loučím a přejí hezký zbytek dne. (15:37:25)

80+2

80+1
    Burtova střela si cestu mezi tři tyče nenašla.

80
    Žlutou kartu dostává Jedlička (Česko).

80
    Skotsko v samém závěru bude zahrávat standardní situaci.

78
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Lingr, přichází Krejdl.

78
    Morrison šanci zastavují rozhodčí pro ofsajd.

76
    Další příležitost Skotska na vyrovnání. Rossovu střelu ale opět vychytal Jedlička, který tak drží naše reprezentanty.

73
    Žlutou kartu dostává Morrison (Skotsko).

70
    Holík trefuje břevno!

69
    Další rohový kop pro Česko, z kterého opět naši reprezentanti nic nezískali.

67
    Burt měl teď na kopačce vyrovnání. Jeho střelu ovšem Jedlička dokázal vychytat.

60
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Havlena, přichází Vaníček.

60
    Nyní se nám hraje ve středu hrací plochy, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

56
    Šanci Rezka zastavují rozhodčí pro ofsajd.

52
    Střela Hilla teď byla hodně nepřesná.

50
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Plachý, přichází Rezek.

50
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Norris, přichází Morrison.

48
    K následné standardní situaci se postavil Šašinka. Střílel ovšem hodně nepřesně.

47
    Wilson uviděl od rozhodčího za nedovolený zákrok žlutou kartičku.

45
    Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

43
    Po jednom takovém nedovoleném zákroku střílí Harvie nepřesně.

43
    Úvod druhého poločasu je hodně podobný tomu předcházejícímu. Hra je často přerušována a k vidění jsou nedovolené zákroky na obou stranách.

41

Skončil nám první poločas posledního zápasu Elitní skupiny 7, mezi Skotskem a Českem. V prvním poločase se vedlo lépe domácím hráčům, kteří dokázali vstřelit jeden gól zásluhou Žežulky. Druhý poločas nám začne přibližně v 14:55.

40

40
    Šanci Norrise v samém závěru prvního poločasu zastavují rozhodčí pro ofsajd.

39

37
    Hra se nám nyní začíná opět kouskovat. K vidění teď bylo několik zákroků za hranici pravidel. Z následných standardních situací k žádnému ohrožení branky nedošlo.

35
    Šanci Hilla zastavují rozhodčí pro ofsajd.

31
    Rohový kop rozehrál Sadílek. Z této standardní situace ovšem žádné nebezpečí pro branku Skotska nevzniklo.

31
    Češi teď budou zahrávat rohový kop.

26
    Ke střele se dostal Ross McCrorie, který ale minul branku.

26
    Centrovaný míč do pokutového území odvrací obrana Česka na další roh.

26
    Rohový kop pro Skotsko.

25
    Havlena teď fauloval Cooteho. Standardní situace pro Skotsko.

23
    Skotové jsou teď u míče a snaží se prosadit kombinační hrou.

20
    K rozehrání standardní situace se postavil Hill. Skotsko ale branku Česka neohrozilo.

19
    Kraul si počínal vůči Cootemu nedovoleně. Skotsko bude mít výhodu standardní situace.

13
    Česko právě vstřelilo branku!
    Česko se v zápase ujímá vedení. Prosadit se dokázal po přihrávce Šašinky ONDŘEJ ŽEŽULKA.

13
    K rozehrání přímého volného kopu se postavil Sadílek.

13
    Ross zastavil Havlenu pouze za cenu nedovoleného zákroku. Česko bude mít výhodu standardní situace.

12
    K míči se postavil tentokráte Sadílek, který rozehrál rohový kop.

11

10
    Lingr rozehrál rohový kop. K ohrožení branky Skotska ale nedošlo.

10
    Česko bude zahrávat rohový kop.

9
    Šašinka teď zastavil pronikající hráče Skotska pouze za cenu nedovoleného zákroku. Rozhodčí zatím kartu neudělil.

6
    Standardní situaci zahrál sám postižený Harvie. K ohrožení branky českého týmu ale nedošlo.

5
    Hra se nám zatím trošku kouskuje, k vidění je plno faulů. Tím dalším kdo se provinil byl Havlena, který fauloval Harvieho.

1
    Higgins fauloval Šašinku. Česko bude mít výhodu standardní situace.

1

Skotsko: Robby McCrorie – Finlayson, Ross McCrorie, Harvie, Higgins, Burt, Hill, Ross, Coote, Wilson, Norris
    Náhradníci: Doohan, Aitchison, Morrison, Smith

Česko: Jedlička – Granečný, Holík, Köstl, Plachý, Sadílek, Lingr, Král, Havlena, Žežulka, Šašinka
    Náhradníci: Truksa, Rychnovský, Chaluš, Čermák, Vaníček, Rezek, Krejdl.

Tabulka
    1. Skotsko 4 body
    2. Česko 4 body
    3. Maďarsko 1 bod
    4. Bosna a Hercegovina 1 bod

Čeští reprezentanti, pokud budou chtít postoupit a neohlížet se na další výsledky, musejí v utkání porazit Skotsko. V případě, že se jim to nepodaří a remizují skončí v tabulce druzí a budou muset doufat, že budou mezi sedmi nejlepšími týmy z druhých míst. V případě porážky budou muset čekat jak dopadnou Maďaři.

Krásné středeční odpoledne! Čeští reprezentanti se dnes představí ve třetím zápase v rámci elitní skupiny kvalifikace na mistrovství Evropy v Maďarsku. Naším dnešním soupeřem je Skotsko.

Česká republika
    Češi se v prvním zápase utkali s domácím Maďarskem, které porazili těsným výsledkem 1:0. V zápase český celek udával většinu času tempo hry, ale Maďarsko našim hráčům dělalo velké problémy s rychlými průniky. O výhru se postaral Ondřej Šašinka, který z malého vápna nedal maďarskému brankáři vůbec žádnou šanci.

Ve druhém zápase naši reprezentanti remizovali s Bosnou a Hercegovinou 2:2. Všechny naše góly padly z penalt, které proměnil Šašinka a Žežulka.

Skotsko
    Skotsko v prvním zápase hrálo s Maďarskem. V utkání plné šancí diváci branku neviděli a proto utkání skončilo 0:0. V druhém utkání porazili Bosnu porazit 2:0. O branky se postarali Harvie a střídající Morrison.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.