Gruzie – Německo 0:2 (kon.) | Skotsko – Gibraltar 6:1 (kon.) | Sev. Irsko – Finsko 2:1 (kon.)
Rumunsko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.) | Albánie – Arménie 2:1 (kon.) | Irsko – Polsko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Srbsko 2:1 (kon.)
Albánie
2:1 (0:1)
Arménie
Neděle 29.03.2015, 18:00 • Elbasan Arena • Kvalifikace ME

90+3
    Žlutou kartu dostává Sokol Cikalleshi (Albánie).

90
    Dost možná vlasy si po závěrečném hvizdu bude rvát Andonian, protože centrovaný míč z rohu prošel až k němu na zadní tyč, kde měl dostatek času vystřelit, z první však trefil pouze tyč napůl odkryté branky!

86
    Žlutou kartu dostává Robert Arzumanjan (Arménie).

84
    Právě nový hráč na hřišti Korjan se stal obětí faulu Burima Kukeliho (Albánie), jenž po zásluze vidí žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Artur Jedigarjan, přichází Ruslan Korjan.
    Shkëlzen GASHI - 2:1

81
    Albánie právě vstřelila branku!
    Lenjaniho přínos týmu je ve druhém poločase enormní. Právě po jeho centru nyní padl druhý gól Albánie, když si na zadní tyči na míč naskočil SHKËLZEN GASHI a přesnou hlavičkou dokonává obrat!
    Mërgim MAVRAJ - 1:1

77
    Nekončící snaha vstřelit gól se domácímu týmu vyplatila. Rohový kop Albánie rozehrála nakrátko a po centru Taulanta Xhaky hlavičkoval přesně MËRGIM MAVRAJ. Je srovnáno.
    Další tyč Albánie

73
    Cikalleshi znovu střílí a trefuje levou tyč!

70
    Po necelých dvaceti minutách fauloval Ohanes Ambarcumjan (Arménie) znovu a po druhé žluté kartě míří do šaten. Nutno ale dodat, že tento letmý kontakt se soupeřem, který šel navíc k zemi poměrně ochotně, na žlutou kartu nebyl. Rozhodčí teď Arménii necitlivě oslabil.

69
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Odise Roshi, přichází Hamdi Salihi.

67
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Edgar Manučarjan, přichází Kamo Hovhannisjan.
    Nejzajímavější akcí druhého poločasu je prozatím Pizzelliho střela

63
    Nejzajímavější akcí druhého poločasu je prozatím Pizzelliho střela těsně nad břevno z třiašedesáté minuty.

51
    Žlutou kartu dostává Ohanes Ambarcumjan (Arménie) za neúměrný faul na Lenjaniho.

46
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Amir Abrashi, přichází Ermir Lenjani.
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ledian Memushaj, přichází Shkëlzen Gashi.
    Hlavička do středu brány

45+1
    Znovu byl velmi blízko gólu Cikalleshi, Berezovskij ale jeho hlavičku chytil do rukavic. Albáncům se ale nezdálo, že by stál před brankovou čárou. Pravdou bylo, že stál.

38
    Skluz Marcose Pizzelliho (Arménie) ve středu hřiště byl potrestán žlutou kartou.

34
    Berezovskij nyní může děkovat, že si před utkáním dobře postavil branku. Po nebezpečném útoku totiž Cikalleshi v dobré pozici trefil jeho pravou tyč!

20
    Žlutou kartu za nedovolené přerušení soupeřovy akce dostává Lorik Cana (Albánie).
    Obrovská šance Albánců

18
    Agolli po třech minutách poslal z obdobné pozice další milimetrově přesný centr na hlavu Abrashiho, ten ale ze tří metrů nikým neatakován trestuhodně hlavičkoval vedle tyče.

15
    Po patnácti minutách došlo k první nebezpečné situaci také před hostující brankou. Z levé strany poslal nadýchaný centr do šestnáctky Agolli, Xhaka ovšem nehlavičkoval nejpřesněji.
    Jura MOVSISJAN - 0:1

4
    Arménie právě vstřelila branku!
    Až přílišná opatrnost se Albáncům nevyplatila. Neuběhlo ani pět minut zápasu a Arménci jdou do vedení. Parádním průnikem do šestnáctky se blýskl Henrik Mchitarjan a namazal před branku přímo na kopačku JUROVI MOVSISJANOVI. 0:1. Nyní už Albánie bude muset začít s míčem hrát aktivněji.