Detroit – Tampa 4:0 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:3 (po pr.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Montreal – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Columbus 2:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:5 (kon.)
Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)
Nashville – Calgary 2:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Neděle 29.03.2015, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Play-off DHL extraligy juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den z Mladé Boleslavi, kde je v neděli večer na programu utkání, které je svátkem pro zdejší hokejové fanoušky. Poprvé v historii se totiž v Pojizeří odehraje finále play-off extraligy juniorů. V této sérii působí dva celky – černý kůň letošních vyřazovacích bojů BK Mladá Boleslav a obhájce loňského mistrovského titulu Piráti Chomutov.

Severočeši jsou úřadujícím extraligovým mistrem, je to téměř přesně rok, co naposledy zvedli nad své hlavy mistrovský pohár. Učinit tak mohou třeba už tuto neděli, kdy mohou na ledě mladoboleslavské ŠKOENERGO Arény oslavit druhou výhru v sérii.
    Chomutovští dokázali vyřadit kladenské Rytíře 3:1 na zápasy, poté si poradili i se silným Libercem – 2:1.
    Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejproduktivnějším útočníkem celého play-off je právě chomutovský David Kaše (5+7), hned za ním se na druhé příčce nachází František Wágner (6+5).

Bruslařský klub letos už překvapil mnoho bookmakerů, hokejových expertů či fanoušků. Velkým překvapením pak bylo to, že se junioři vůbec dostali do play-off, jelikož jejich předsezónním cílem bylo to, aby se udrželi v lize. Jelikož podávali v sezoně velmi dobré výkony, stali se respektovaným soupeřem. Do play-off však vstupovali z nejhorší možné pozice, nejdříve si poradili s favorizovanou Plzní 3:1 na zápasy a následně ve velmi dramatickém semifinále – vyřadili do té doby žhavého kandidáta na titul – Vítkovice (2:1 na zápasy).
    Nejproduktivnějším hráčem Mladé Boleslavi je obránce a zároveň kapitán David Bernad (3+8), který je na třetím místě kanadského bodování v play-off. Nejlepším střelcem je pak Lukáš Volf hned se šesti úspěšnými střelami.

Stav série: Chomutov vede 1:0
    První zápas dopadl lépe pro Severočechy, kteří dokázali zvítězit 4:1. Chomutovští šli do vedení už v desáté minutě, jenže Bruslaři dokázali vyrovnat. Další branka ale padla opět z hole domácích. Následně se Boleslavští snažili znovu o vyrovnání a to jim také "vyšlo". Roman Čermák vypálil dělovku, která orazítkovala levou tyč branky zevnitř. Rozhodčí se však rozhodli branku neuznat, i přesto že vše nasvědčovalo tomu, že kotouč brankovou čáru skutečně překročil. Sudí se při posuzování tohoto momentu opírali o rady brankového rozhodčího a také zhlédli záběry na světelné kostce, i když to mají zakázané. Junioři Pirátů navíc ještě přidali další branku z hole Šťovíčka a ve třetí třetině potvrdil vítězství týmu z Podkrušnohoří Huňady.

Utkání, které může rozhodnout o vítězi mistrovského poháru, vypukne v 17:00. Dokáží domácí zdramatizovat sérii a vrátit ji zpět na sever Čech, nebo Chomutovští obhájí mistrovský pohár již v neděli?

Pokud budete mít ke druhému finálovému střetnutí nějaké postřehy, směřujte je na Twitter a označte hastagem #MBLvCHM. Vybrané příspěvky se mohou objevit v on-line přenosu.

Venkovní počasí doslova velí k návštěvě ŠKOENERGO Arény, která dnes hostí svůj poslední zápas v sezoně. Na jejím ledě právě probíhá předzápasové rozbruslení obou týmů.

BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Mašek, Tůma, Čermák, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Borovec, Brzák, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek

Piráti Chomutov: Lukeš (Dvořák) – Meliško, Ringler, Hierman, Cestr, Dubeň, Szathmáry, Černý, Drobný – Wágner, Šťovíček, Macháček, D. Kaše, Jirušek, Veselý, Bednář, Kellerstein, Huňady, Macháček, Strunz, Chrpa

Rozhodčí: Hribik, Homola – Barvíř, Lučan.

Jak už bylo řečeno, ze druhého finálového zápasu hraném dnes může vzejít letošní mistr DHL extraligy juniorů. Na zápase je přítomna dokonce Česká televize a samozřejmě i zástupci ČSLH, jmenovitě budou sledovat zápas pánové Slavomír Lener (šéftrenér ČSLH) a Pavel Setikovský (řídící pracovník soutěže DHL extraliga juniorů).

Stadion se už velmi slušně zaplňuje fanoušky. Dorazilo i docela velké množství chomutovských fanoušků, kteří mohou se svými hráči oslavovat mistrovský titul. K tomu čeká však Piráty ještě trnitá cesta v podobě posledního kroku, který jak známo, bývá nejtěžší.

Je to tady, druhý finálový zápas vypukne za malou chvíli, hned po státní hymně České republiky, kterou i tentokrát zazpíval náměstek mladoboleslavského primátora pan Kopal.

Hráči se sjíždí do středového kruhu na úvodní vhazování. Jmenovitě Lukáš Volf a Martin Šťovíček.

00:01

00:10
    Chomutovští jsou na puku a řítí se do pásma, Bruslaři je však o kotouč brzy obrali.

00:40
    První formace domácích uzamkla hosty v pásmu a nebezpečně střílel Kotala, který se však ani nadvakrát netrefil.

01:03
    Piráti pouze vyhazují.

01:53
    Hraje se ve středním pásmu a oba celky vyčkávají na chybu toho druhého.

02:24
    Střela Milana Průška z mezikruží byla nepřesná.

02:41
    Bruslaři se i nadále drží v útočném pásmu.

03:04
    Strunz nahrával Kellersteinovi, který chtěl poslat kotouč do levého rohu, avšak Růžička byl proti.

03:23
    Chomutovští mají tlak. Následuje buly před Růžičkou.

03:33
    Chrpa se svými spoluhráči je i nadále aktivní, avšak tentokrát už si žádnou gólovou příležitost Piráti nepřipsali.

04:19
    Jakub Kotala mohl po nahrávce od Stanislava Brzáka poslat kotouč do prázdné, jenže to mu nevyšlo. Následuje icing Pirátů.

04:27
    Podsedníček nezachytil kotouč a Boleslavští přicházejí o pásmo.

04:53
    Hraje se velmi rychlý a pohledný hokej, fanouškům se musí jistě líbit.

05:20
    Radek Pořízek jel sám k Lukešovi, avšak ten jej i přes svůj nepřesný zákrok vychytal.

05:39
    První vyloučení druhého finálového zápasu. Václav Cestr (CHM) si odsedí dvě minuty za hákování.

05:55
    Domácí už uzamkli hosty v pásmu, Kurkova rána od modré jen těsně minula branku.

06:15
    I na podruhé se Jiří Kurka netrefil.

06:34
    A do třetice mohl dávat boleslavský obránce do prázdné, avšak také nedal.

06:42
    Nepříjemná komplikace pro Chomutov, který bude hrát 57 sekund ve třech. Martin Strunz (CHM) – 2 minuty, podražení.

07:02
    Domácí jsou stále v pásmu, ale málo střílí.

07:19
    Kurkova rána nejspíše orazítkovala břevno!

07:33
    Beenrad střílel na branku a Sonnek mohl dorážet do prázdné, jenže trestuhodně nedal!

07:39
    Hosté ve čtyřech.

08:19
    Střelecká smůla Lukáše Volfa stále trvá. Dnes spálil už druhou gólovou šanci.

08:42

08:54
    Chomutovští mohli jít do vedení, jenže Strunz střílel už z velkého úhlu.

09:29
    Piráti právě vstřelili branku!
    Nedáš, dostaneš! Po sérii obrovských šancí domácích si Bruslaři opět nepohlídali obranné pásmo a do prázdné branky zavěsil LUKÁŠ DUBEŇ. Asistence: Adam Kellerstein.

10:04
    Sedmík to zkusil dálky, Lukeš se ale nenechal překvapit.

10:22
    Domácí mají stále střeleckou převahu, jenže se zkušenějšími Piráty prohrávají.

10:47
    Pätoprsty nahrával Němcovi, jenže ten se nedokázal včas před brankou zorientovat.

11:11
    Tentokrát se vyznemenal Jan Růžička, který ve skrumáži vyrazil kotouč.

12:01
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Už jsem chtěl napsat, že první formaci domácích se střelecky nedaří. To však vyvrátil JAN SONNEK, který dorazil kotouč do chomutovské sítě po nepřesné ráně Jakuba Kotaly. Asistence: Jakub Kotala, Lukáš Volf.

12:06
    Ovšem hosté mohou jít opět do vedení. Vyloučen byl Stanislav Brzák (MBL) za vysokou hůl (na dvě minuty).

12:33
    Drobný trefuje tyč domácí svatyně!

12:53
    Mladé Boleslavi se podařilo vyhodit přes všechny čáry.

13:21
    Chomutovští jsou v tlaku před domácí klecí, avšak domácí podržel znovu jistým zákrokem brankář Růžička.

13:38
    Bruslaři znovu vyhazují až k Lukešovi.

14:03
    Znovu výborný Borovec, který zblokoval Černého střelu.

14:06

14:13
    Vhazuje se před Janem Růžičkou. Chomutov je stále dost aktivní.

14:33
    Nenápadné nahození Vojtěcha Sedmíka musel krotit Štěpán Lukeš, který přerušuje hru.

14:49
    Boleslavští se chvilku drželi v pásmu, jenže hosté se znovu dostali před Růžičku.

14:58
    Za hrubost byl potrestán dvouminutovým trestem Jakub Chrpa (CHM).

15:17
    Sonnek se snažil překonat Lukeše, avšak ten kotouč vyrazil, dorážet mohl následně Volf, jenže puk byl schovaný pod betony chomutovského brankáře.

15:38
    Strunz vyhazuje přes všechny čáry.

15:50
    V krátkém časovém úseku se Piráti znovu osvobozují.

16:06
    Domácí se stále nemohou usadit před Lukešem. Severočeši totiž skvěle napadají.

16:27
    Szhathmáry mohl jet sám na branku, nakonec jej ale dostihl jeden z domácích hráčů.

16:58

17:22
    David Kaše trefuje plexisklo za domácí bránou.

17:38
    Tlak hostů pokračuje. Šťovíček se netrefil do mezery mezi tyčí a brankářem.

18:08
    Boleslavští se vůbec nemohou dostat do pásma. Piráti se dobře brání.

18:41
    Nyní se hraje ve středním pásmu bez větších šancí.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:06
    Huňadyho rána z velkého úhlu se jen těsně neujala!

19:46
    Kellersteinův pokus z mezikruží byl zblokován.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:48.

V Mladé Boleslavi jsme byli svědky velmi dramatické první třetiny, která nemohla snad nudit sebevíc nezaujatého fanouška ledního hokeje. Zpočátku měli herní převahu domácí, jenže ty stále provázela střelecká smůla z minulého zápasu. Poté šli do vedení Chomutovští zásluhou Dubeňe, Bruslaři však zanedlouho srovnali zásluhou Sonnka. Do prostředního dějství tedy vstoupíme za vyrovnaného stavu.

Oba týmy jsou znovu na ledové ploše. Za malou chvíli vypukne druhá třetina finálového zápasu. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Druhou třetinu a nejspíše i zbytek zápasu bohužel pro domácí neodehraje velmi výrazná postava domácích, obránce Jiří Kurka, který má zdravotní problémy.

20:01

20:28
    Chomutovští pokračují ve svém tlaku a drží se u Růžičkovy branky.

20:44
    Bruslaři se také dostali do pásma, bylo jim ale odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

21:00
    Nahození ze středního pásma ukrývá domácí brankář ve své lapačce.

21:34
    Obrovská šance Chomutova! Před hostujícími obránci zívala prázdná branka, protože Růžička byl mimo ní. Hrdinou celého okamžiku se stal Roman Čermák, který si do ní lehl a nedopustil gól.

22:50
    Další velká příležitost hostů. Petr Macháček však nedokázal zavěsit do boleslavské svatyně!

23:26
    Vyloučení na straně Chomutova. Za nedovolené bránění je vyloučen František Wágner (CHM).

23:39
    Hesova rána od modré šla na pravou tyč, kde ji zkrotil Štěpán Lukeš.

24:03
    Chomutovští se velmi dobře bránili a Boleslavští nemohli vystřelit. Nakonec to zkusil znovu až od modré kapitán Bernad, jenže jeho pokus končí na Lukešových bedrech.

24:05
    Ihned po buly se Piráti osvobozují.

24:39
    Roman Čermák špatně rozehrál a Chrpa se řítil na branku, nakonec to však Boleslavští napravili a hosty odzbrojili.

25:18
    Čermák následně obral o puk Davida Kašeho a znovu posílá své spoluhráče do útočného pásma.

25:26

25:55
    Wágnerova dělovka z velkého úhu prosvištěla za Růžičkovou brankou.

26:55
    Vojtěch Sedmík ujel sám na hostující branku, avšak svůj samostatný nájezd nedokončil podle představ, jelikož Lukeš podržel puk svým betonem.

27:11
    Na druhé straně zahrozil kapitán Šťovíček, jenže proti němu vytasil bravurní zákrok Jan Růžička.

27:11
    Oddechový čas pro domácí přichází již tradičně v polovině zápasu, je to jistý rituál boleslavských trenérů Křivohlávka a Žabky.

27:31
    Borovec s Podsedníčkem jeli na chomutovského brankáře, avšak závěrečná přihrávka na hůl Borovce byla nepřesná.

28:05
    Šťovíček mohl dorážet do prázdné branky, jenže se v rozhodujícím okamžiku poněkud zamotal a nedokázal skórovat.

28:12
    Hra má i nadále velmi dobrý spád a je radost se na ni dívat. Je vidět, jak moc je tento zápas důležitý.

28:37
    Tentokrát zahrozili Středočeši, jenže povedeným zákrokem se prezentoval Lukeš, který přerušuje hru.

29:00
    Mašek špatně rozehrál, následuje příležitost pro Piráty, aby se dostali do pásma.

29:13
    A je z toho gól. Z blízka vystřelil PATRIK HUŇADY, jenž zamířil k tyči Růžičkovy branky. Roman Čermák se snažil na poslední chvíli brance zabránit, jenže hokejku do směru střely vložil příliš pozdě. Asistence: Adam Kellerstein.

30:03
    Chomutovští jsou stále značně aktivní a ukazují svou herní převahu.

30:32
    Pätoprstého střela z levého kruhu byla zblokována.

30:56
    Ďurač poslal k zemi tvrdým, ale čistým zákrokem Chrpu.

31:18
    Chrpa to následně domácím vrátil a poslal k zemi Průška.

31:30
    Trestné střílení. Fauloval Vojtěch Němec (MBL) – hákování. Už se rozjíždí exekutor Chrpa.

31:30
    Jakub Chrpa se snažil překonat Jana Růžičku k pravé tyči a čekal na jeho pohyb, ten však nenastal, a tak je ztráta domácích na Piráty stále jednogólová.

32:14
    Piráti mají ale i nadále neskutečný tlak. Je jen otázkou času, jak dlouho dokáží Středočeši tuto převahu ustát.

32:36
    Nastává vyloučení na straně Chomutova. Václav Cestr (CHM) dostal dvě minuty.

33:21
    Hes zkusil uspět se svou tradiční dělovkou od modré, jenže přes skrumáž těl se neprosadil.

33:44
    Piráti se velmi dobře brání a blokují střely.

34:01
    Chomutovští vyhazují přes všechny čáry.

34:21
    Ani tentokrát to Volfovi z mezikruží nevyšlo. Kotouč směřoval k pravé tyči.

34:36

35:05
    Smolné střídání Jana Sonnka, kterému na ledě nepřálo štěstí.

35:25
    Před dojíždějícím Podsedníčkem ukrývá Štěpán Lukeš kotouč ve své lapačce.

35:31
    Čermákova dělovka od modré jen těsně nezapadla do hostující branky.

36:02
    Oba týmy střídají a Mašek mezitím nahazuje kotouč do pásma.

36:17
    Sedmík obral o puk Rinlera a Bruslaři se stěhují zpět do útočné třetiny.

36:41
    Tom Ringler se snažil procpat kotouč mezi Růžičkovy betony, jenže domácí brankář byl proti.

36:45
    Sledujeme opět herní pasáž, ve které mají herní převahu Severočeši. Domácí brankář znovu přerušuje hru.

37:00
    Petr Macháček se svou dělovkou od modré neuspěl. V bráně Mladé Boleslavi znovu čaruje Jan Růžička.

37:06
    Tresty na obou stranách Petr Macháček (CHM) dostal 2minuty za nesportovní chování a David Bernad (MBL) za hrubost.

37:24
    Chomutovští stále okupují útočné pásmo.

37:53
    David Kaše se prezentoval ráznou střelou od modré, Růžička vyráží.

38:04
    Dlouho se bojovalo o kotouč podél mantinelu, a tak se rozhodčí rozhodli pro přerušení hry.

38:21
    Znovu Matěj Hes, který si najel až k brankáři, ale z blízkosti jej nepřekonal.

38:57
    Stanislav Brzák střílel z velkého úhlu a trefil brankovou konstrukci pouze z boku.

39:06
    Oba týmy hrají v plném počtu.

39:17
    V předbrankovém prostoru si počínal aktivně Vojtěch Sedmík, jenže proti němu vynikl opět skvělý Lukeš.

39:43
    Průšek vyslal do útoku Borovce, jenže toho nepustili dál Piráti, kteří jej odzbrojili.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:37.

I druhá třetina nabídla velmi hezkou hokejovou podívanou, spokojenější po jejím závěru mohou být ale hostující hráči a fanoušci, protože jejich celek se dostal zpět do vedení. Ve třicáté minutě poslal puk k levé tyči Huňady. Dokáží ve třetí třetině Bruslaři utkání zdramatizovat, nebo si hosté dokráčejí k zisku mistrovského poháru?

Už za chvilku začne rozhodující třetí třetina, pokud dokáží domácí utkání otočit, odehraje se třetí zápas v Chomutově, pokud ne, získají Piráti vítězný pohár.

40:01

40:34
    Bruslaři si vytvořili tlak, při kterém dorážel Brzák, jenže Lukeš prokázal svou výbornou formu.

41:00
    Sledujeme zdlouhavý boj o puk podél mantinelu, který byl přerušen hvizdem rozhodčího. Mezitím domácí fanoušci ženou svůj tým k vyrovnání.

41:09
    Další skvělé střídání Romana Čermáka, který zkoušel uspět hned nadvakrát od modré, pokaždé mu k překonání Lukeše chybělo jen velmi málo.

41:31
    Gólovou šanci měl Radek Pořízek, jenže když mohl dávat do prázdné, smolně upadl.

42:02
    Zakázané uvolnění Pirátů.

42:15
    Po střele Kotaly prosvištěl puk brankovištěm, jenže se nenašel nikdo, kdo by jej usměrnil mezi tři tyče.

42:38
    Hesův pokud od modré šel hodně mimo.

42:50
    Do prázdné branky mohl zavěsit váhající Pätoprstý, jenže se trestuhodně ani nedotkl puku.

42:50
    Mladou Boleslav provází v sérii s Chomutovem opravdu neskutečná smůla.

43:03
    Zajímavý úkaz. Kotouč byl sražen mimo hlediště a směřoval do hlediště, jenže pak se sám vrátil zpět na led.

43:33
    Vylučuje se. Zdeněk Borovec (MBL) fauloval Davida Kašeho, je tedy potrestán dvěma minutami za faul kolenem.

43:50
    Bruslaři vyhazují na druhou stranu kluziště.

44:09
    Wágnerova skrytá rána od modré jen těsně neskončila za Růžičkovými zády.

44:48
    Veselý z blízkosti minul.

45:13
    Ivan Ďurač skvěle zblokoval jednu z dalších chomutovských střel.

45:33

45:58
    Volfovo nahození ze středního pásma Lukeše neohrozilo.

46:41
    Borovcovi se odrazil od brusle nešťastně kotouč a Kellerstein se hnal na domácí branku, jenže na Jana Růžičku si nepřišel.

47:25
    Velmi slibnou ránu vyslal z blízka Milan Průšek, šla ale těsně mimo chomutovskou branku.

47:27
    Za hostující brankou upadl jeden z Pirátů a následovala menší strkanice. Vše se obešlo bez trestů.

47:43
    Šťovíček nahrával Chrpovi, kterého na poslední chvíli dokázali Boleslavští ubránit.

48:04
    Opět aktivní Šťovíček, vůči němu zasáhl skvěle Růžička.

48:08
    Velký tlak Chomutova může být ale ještě více umocněn. Jan Sonnek (MBL) odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

48:15
    Wágnerův pokus od modré šel jen kousek vedle levé tyče boleslavské klece.

48:44
    Hosté si počínali znovu velmi důrazně, ale Růžička lapil i tuto příležitost.

49:05
    Další velká rána od modré v podání Szathmáryho, jenže jeho pokus zblokoval srdnatě Sedmík, nutno dodat, že jej to taky pořádně bolelo.

49:27
    Chrpa chtěl dorážet do prázdné, problém byl ale v tom, že mu nikdo z jeho spoluhráčů nepřihrál.

49:55
    Boleslavští vyhazují přes všechny čáry.

50:08

50:30
    Bernadova rána z levého kruhu prosvištěla kolem břevna chomutovské branky.

50:41
    Následovala menší strkanice za brankou Pirátů, která skončila poklidně.

50:58
    Dubeň se hnal na boleslavskou branku, jenže Mašek ho obral o kotouč.

51:38
    Hraje se stále vyrovnaně, jenže více ze hry mají přeci jen více Severočeši. Naopak Mladé Boleslavi se sen o zisku poháru velmi výrazně krátí.

52:18
    Brzák přišel o hokejku a následně se rozčiloval, že nebylo žádné vyloučení. Rozhodčí jeho protesty však velmi rázně odmítl.

52:45
    Další ránu z hole Chomutovských musel krotit Jan Růžička.

53:15
    Dnešní utkání sleduje 1 200 diváků.

53:31
    Za brankou Pirátů zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Nakonec odjíždí po svých.

53:48
    Denis Pätoprstý střílel z blízka, avšak výborného Lukeše nepřekonal ani tentokrát. Oba brankáři mají velmi skvělou formu.

53:55
    Závar v chomutovském brankovišti, jenže Bruslaři se nedokázali prosadit.

54:40
    Obrovská šance Pořízka, který se z mezikruží netrefil do prázdné branky!

55:10
    Hra se přesunula do útočného pásma Pirátů.

55:38
    Roman Čermák zkusil na několikrát prostřelit Lukeše, jenže ten jako by dnes vypil nějaký zázračný nápoj, protože za svá záda jen tak něco nepustí.

55:58
    David Bernad vypálil od modré, znovu se ukázal Lukeš se svou lapačkou.

56:00
    Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny a možná i zápasu.

56:35
    Nepřesná rozehrávka domácích vystěhovala Bruslaře až do obranného pásma.

56:43
    Vhazuje se po pravici Štěpána Lukeše.

56:47
    Hesův pokus byl zblokován.

57:14
    Domácí se těžko dostávají do pásma, Chomutov stále skvěle brání.

57:36
    Milan Průšek z posledních sil zkusil vystřelit na modré, jenže hosté jeho pokus opět zblokovali.

58:11
    Domácí fanoušci ženou svůj tým za vyrovnáním, ale vše vypadá tomu, že si Chomutov utkání zkušeně pohlídá.

58:38
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

58:38
    Jedna z posledních šancí Bruslařského klubu na zdramatizování série. Buly po pravici Lukeše.