Detroit – Tampa 4:0 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:3 (po pr.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Montreal – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Columbus 2:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:5 (kon.)
Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)
Nashville – Calgary 2:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Piráti Chomutov
Neděle 29.03.2015, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Play-off DHL extraligy juniorů

48:08
    Velký tlak Chomutova může být ale ještě více umocněn. Jan Sonnek (MBL) odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

43:33
    Vylučuje se. Zdeněk Borovec (MBL) fauloval Davida Kašeho, je tedy potrestán dvěma minutami za faul kolenem.

37:06
    Tresty na obou stranách Petr Macháček (CHM) dostal 2minuty za nesportovní chování a David Bernad (MBL) za hrubost.

32:36
    Nastává vyloučení na straně Chomutova. Václav Cestr (CHM) dostal dvě minuty.

23:26
    Vyloučení na straně Chomutova. Za nedovolené bránění je vyloučen František Wágner (CHM).

14:58
    Za hrubost byl potrestán dvouminutovým trestem Jakub Chrpa (CHM).

12:06
    Ovšem hosté mohou jít opět do vedení. Vyloučen byl Stanislav Brzák (MBL) za vysokou hůl (na dvě minuty).

06:42
    Nepříjemná komplikace pro Chomutov, který bude hrát 57 sekund ve třech. Martin Strunz (CHM) – 2 minuty, podražení.

05:39
    První vyloučení druhého finálového zápasu. Václav Cestr (CHM) si odsedí dvě minuty za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 13. Sonnek (Kotala, Volf) – 10. Dubeň (Kellerstein), 30. Huňady (Kellerstein)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Mašek, Tůma, Čermák, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Borovec, Brzák, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek
    Piráti Chomutov: Lukeš (Dvořák) – Meliško, Ringler, Hierman, Cestr, Dubeň, Szathmáry, Černý, Drobný – Wágner, Šťovíček, A. Macháček, D. Kaše, Jirušek, Veselý, Bednář, Kellerstein, Huňady, P. Macháček, Strunz, Chrpa

Rozhodčí: Hribik, Homola – Barvíř, Lučan

Diváci: 1 200