Pittsburgh – NY Islanders 1:3 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:2 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 1:3 (kon.)
Washington – NY Rangers 2:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 5:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Minnesota 4:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
New York Islanders
Sobota 11.04.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (03:46:01)

Československá stopa v utkání:

Lubomír Višňovský (NYI): (0+0), +/- +1, 1 střela, 1 hit, 1 zblokovaná střela, 1 ztracený puk, čas na ledě 19:53.
    Jaroslav Halák (NYI): 37 zásahů, 1 obdržený gól, úspěšnost 97,4%.
    Michal Neuvirth (NYI): Nenastoupil.

1. Jaroslav Halák (NYI): 37 zásahů, 1 obdržený gól, úspěšnost 97,4%.
    2. John Tavares (NYI): (1+0), +/- +1, 4 střely, čas na ledě 18:46.
    3. Marc-Andre Fleury (PIT): 23 zásahů, 3 obdržené branky, úspěšnost 88,5%.

Dnešní utkání sledovalo 18 673 diváků.

Zápas je za námi, Islanders si dokráčelo pro výhru 3:1 a Pittsburgh bude muset o play off ještě zabojovat, vše má však ve svých rukou.

Střely ve 3. třetině (celkově):

PIT: 10 (38)
    NYI: 13 (26)

60:00

59:07
    Hosté se nyní dostali do útočné třetiny a snad třikrát vystřelili na prázdnou branku, gól z toho ale není.

58:40
    Tučňákům se ale nedaří usadit v útočné třetině.

57:50
    Pittsburgh riskuje bez brankáře!
    Michael GRABNER - 1:3

56:20
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hosté se dostávají do vedení 3:1. Bailey vyhrál ve své třetině puk na MACHAELA GRABNERA, ten projel celé hřiště jako šinkanzen zastávkou na znamení a na závěr všeho vymetl horní růžek Fleuryho branky. Asistence: Josh Bailey.

56:01
    Vhazování ve střední třetině.

54:17
    Z pravé strany pálil Sutter, pro Haláka však byla toto lehká práce.

53:11
    Souboj o puk u střídaček vyhrál domácí celek, který nyní ne něco vyčkává za svou brankou.

51:08
    Akce obou celků končí pomalu dříve než začnou, brankáři moc práce nemají.

49:33
    Hra bez šancí a po většinu času ve střední třetině moc nebaví diváky, kteří si raději odcházejí pro další popcorn.

48:04
    Malkin sice bojoval, ale ani on nevybojoval pro svůj celek útočnou třetinu.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 40. Scuderi (Crosby, Martin) – 8. Cizikas (Cluttterbuck, Leddy), 43. Tavares (Okposo, Strait), 57. Grabner (Bailey)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Lovejoy, Scuderi, Cole, Chorney – Winnik, Crosby, Hornyquist – Kunitz, Malkin, Perron -Bennett, Sutter, Downie – Adams, Lapierre, Comeau.
    New York Islanders: Halák (Neuvirth) – Leddy, Boychuk, Strait, Hamonic, Hickey, Višňovský – Kuljomin, Tavares, Strome – Lee, Bailey, Okposo – Grabner, Nelson, Clutterbuck – Boulton, Cizikas, Kennedy.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert – McElman, Devorski

Diváci: 18 673