Zürich – Limhamn/Malmö 4:1 (kon.) | Salzburg – Okanagan 3:1 (kon.) | Třinec – Junosť Minsk 5:4 (kon.)
Sparta – Eisbären 7:1 (kon.) | Zürich – Salzburg 7:4 (kon.) | Třinec – Sparta 3:1 (kon.)
ZSC Lions
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
Limhamn & Malmö
Sobota 11.04.2015, 09:30 • Tipsport arena • Memoriál Jana Marka

To je z dnešního zápasu vše. U dalších duelů tohoto turnaje na shledanou. (11:46:49)

Po zápasu se strhla ještě další mela. Ta ovšem nic nezmění na tom, že v zápase uspěli Lions. Ti slaví výhru 4:1 a postup do semifinále. O osudu zápasu rozhodla už první třetina, ve které se domácí dokázali třikrát prosadit.

60:00

59:41
    Pokračuje se ve 4 proti 3. Třetinu dohrávají hosté v útoku.

59:31
    U střídačky domácího celku se strhla pořádná mela. Rozhodčí budou vylučovat.

58:43
    Björklund následně inkasuje trest za nedovolené bránění. Uvidíme tak hru ve třech na obou stránkách.

58:43
    Malmö soupeře zamklo v jeho třetině. Björklund však nedokázal v ideální pozici zakončit.

57:58
    Lions budou muset v závěru zápasu ubránit oslabení 3 proti 4. Alena míří na trestnou.

57:31
    Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách. Larson a Mathew putují na trestnou.

57:25
    Z dobré pozice pálil útočník Alena. Neuspěl však ani nadvakrát.

57:00
    V závěrečné periodě zbývá odehrát poslední tři minuty. Dočká se švédský celek alespoň snížení?

56:44
    Oba celky hrají v plném počtu.

56:10
    Malmö zastavuje ofsajd.

55:09
    Larson si sjel blíže k brance. Zakončení však neprovedl ideálně. Velkou šanci zastavil gólman Meier.

54:45
    Oddechový čas pro hosty.

54:45
    Švédský celek se o šanci bojovat v přesilovce připravil sám. Virgili dostává trest za nedovolené bránění. Pokračuje přesilovka 4 proti 3.

54:18
    Velká šance pro Malmö! Hardmeier bude potrestán za sekání. Hosté budou hrát v pěti proti třem.

53:48
    Meier vyrazil střelu z modré čáry jen před sebe. Následnou dorážku pokryl lapačkou.

53:05
    Cohen oslabuje Lions. Malmö čeká dvouminutová přesilovka. Dočkájí se hosté ještě branky?

David Soumar

Branky a nahrávky: 3. Suter, 7. Suter (Hauser), 16. Wettstein, 48. Pfister – 35. Johanson (Björklund)

ZSC Lions: Meier (Zumbühl) – Hauser, Andersson, Vonbun, Degonda, Widmer, Breiter, Cohen – Hardmeier, Suter, L. Müller, Alena, Wettstein, Puntus, Oeggerli, Mathew, Müller, Pfister, Tschudi, Noll, Sigrist.
    Limhamn & Malmö: Jonsson (Svensson) – Johanson, Ljung, Björnklund, Onsmar, Wolter, Petersen – Eklind, Andersson, Olsson, Larson, Johanson, Persson, Staafgärd, Virgili, Kirchhoff.