Štěchovice – Čáslav 1:1 (3:5 po pen.) | Chomutov – Benešov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Admira Praha 2:1 (kon.)
Písek – Zápy 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Domažlice 2:1 (kon.) | Louňovice – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Meteor – Vltavín 3:1 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:2 (kon.) | Union 2013 – Chrudim 2:1 (kon.)
FC Písek
1:0 (1:0)
SK Zápy
Středa 15.04.2015, 17:00Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FC Písek: Štěpanovský – Holub, Milec, Němec, Rendla, Held, Voráček, Nohava, Sajtl, Šlehofer, Ježdík.
    Náhradníci: Dolejš, Slepička, Zušťák, Pichlík, Varyš.

SK Zápy: Bojčuk – Hakl, Snop, Petržílka, Kalivoda, Glasnovič, Lukashov, Jelínek, Putz, Svoboda, Pavlík.
    Náhradníci: Jemelík, M. Doležal, Šmejkal, Šejvl, I. Doležal.

Rozhodčí: Severýn, Ulrych, Trska.

1

1
    Úvodní výkop obstarali hráči Písku a dnešní duel může začít.

2
    Po akci domácích bude Bojčuk rozehrávat odkopem od své branky.

5
    Hakl se proti Šlehoferovi dopustil v osobním souboji útočného faulu. Domácí tak mohou založit útočnou akci.

6
    Zápy aktivně napadají rozehrávku domácích, kteří se těžko usazují na útočné polovině.

8
    Kalivoda zahrával přímý kop, domácí gólman vyboxoval balón do bezpečné vzdálenosti.

10
    Stejně tak zahrával Písek standardní situaci, jako před dvěmi minutami hosté. Bojčuk zasahovat nemusel...

13
    V těchto minutách se žádný tým nedokáže usadit na delší dobu s balónem na soupeřově polovině.

15
    Prozatím největší šanci zápasu zlikvidoval Štěpanovský, když se natáhnul pro balón k pravé tyči.

17
    Domácí gólman má po další akci soupeře balón ve svých rukavicích.

19
    Také Bojčuk nezůstává pozadu a rovněž si připisuje úspěšný zákrok.

23
    Po několika útočných akcí se oba týmy do ofenzívy již tak nehrnou...

24
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení. Po naběhnutí za hostující obranu se ke střele dostal MARTIN VORÁČEK a křížnou střelou z pravé strany zamířil přesně do horní poloviny branky – 1:0.
    Martin VORÁČEK - 1:0

27
    Domácí jsou i nadále při chuti a snaží se nepouštět soupeře ke slovu, respektive k míči.

29
    Bojčuk musí být opět ve střehu, další střelu Píseckých vyrazil mimo.

32
    Štěpanovský utnul snahu Jelínka o vyrovnání.

35
    Snop zachránil Zápy od další inkasované branky, když jako poslední obránce odvrátil míč do bezpečí před útočícím Voráčkem. Hráč Písku by jinak zakončoval do odkryté brány.

37
    Po akci hostů bude domácí brankář odkopávat od své branky.

39
    Holub odkopnul nebezpečný centr, který směřoval do malého vápna Písku.

41
    Kalivoda rozehrával od rohového praporku, po této akci vyšla vítězně domácí obrana.

43
    Nepřesná přihrávka připravila Zápy o možnost útoku.

45
    Putz se dostal do zakončení po rohovém kopu, ovšem byl v příliš ostrém úhlu a Štěpanovského se mu nepodařilo překvapit.

45

Druhý poločas začne přibližně v 18:06.

46

48
    Lukashov při první akci ve druhé půli namířil svůj centr vysoko nad horní tyč.

51
    Druhý poločas se hraje ještě opatrněji než samotný začátek útkání. Šancí je doslova jako šafránu...

53
    Na obrazu hry nic nezměnil ani rohový kop hostujícího mužstva.

55
    Nohava se zničeho nic mohl zapsat mezi střelce. Jeho chytrý lob však dokázal Bojčuk výborným zákrokem vytěsnit na rohový kop.

56
    Zápy ubránily rozehrání domácích od rohového praporku.

58
    Held šel sám na brankáře, zvolil kličku do strany. Z výborné pozice již mohl zakončovat, ale nakonec zvolil přihrávku na Němce. Ten stihnul prudký balón až těsně u zámezí. Ze šance tak nakonec nebylo nic.

61
    Bojčuk byl o krok dříve u míče než útočící Němec.

63
    Putz nedokázal v dobré šanci skórovat. Štěpanovský předvedl efektní skok.

65
    První střídání Písku. Ze hřiště odejde Nohava, do hry se zapojí Dolejš.

67
    Místní hlasatel oznámil počet diváků – 410.

69
    Poprvé střídají také Zápy. Kalivodu nahradí Jemelík.

72
    Útočnou akci Písku zmařila nepřesná přihrávka.

75
    V těchto minutách se o balón bojuje nejčastěji u středového kruhu.

77
    Voráček upadl v pokutovém území. Sudí souboj ohodnotil žlutou kartou pro píseckého hráče. Domácí publikum s verdikterm rozhodčího hlasitě nesouhlasí.

79
    Žluté napomenutí dostal také hostující Putz.

82
    Prudký centr jen prolétl vápnem Písku.

85
    Šlehofer projevil v souboji s Petržílkou příliš temperamentu a od sudího dostal žlutou kartu.
    Zákrok za žlutou kartu

86
    Šlehofer navíc projevil nesouhlas s verdiktem sudího a ten během několika vteřin ukázal domácímu hráči dvě žluté karty a následně červený kartonek.

89
    Z trávníku odejde Němec, opačným směrem zamíří Zušťák.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+2
    Hosté se vyrovnání nedočkali ani po rohovém kopu.

90+3
    Voráček takticky drží balón co nejdále od domácí brány.

90+3
    Zušťák dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+3

Dnešní utkání je u konce a ze zisku všech bodů se radují hráči od řeky Otavy. Autorem jediné branky zápasu se ve 24. minutě stal Martin Voráček. Písečtí tak učinili další důležitý krok v souboji o záchranu v ČFL. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký podvečer. (19:00:49)