Štěchovice – Čáslav 1:1 (3:5 po pen.) | Chomutov – Benešov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Admira Praha 2:1 (kon.)
Písek – Zápy 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Domažlice 2:1 (kon.) | Louňovice – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Meteor – Vltavín 3:1 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:2 (kon.) | Union 2013 – Chrudim 2:1 (kon.)

90+1
    Vlkanova se hnal do zakončení, za pět minut dvanáct mu ale íč ustřelil na rohový kop Parys.

90
    Jirny se bezpečně drží v útoku a hájí tak svůj jednobrankový náskok.

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Petrus, přichází Bodlák.

89
    Pozor, Ottmar se dostal k míči a málem i k zakončení. Stá ovšem zády k bráně a tak o míč nakonec přišel.

88
    Rohový kop pro domácí, do vápna míří Ottmar.

87
    Labík nasimuloval pád před vápnem hostů a vidí za to druhou žlutou kartu v dnešním zápasu. Pro Labíka tak dnešní zápas končí červenou kartou.

85
    Zajímavá koncovka zápasu pokračuje, na míči je skoro stále Převýšov, jenž se mocně dožaduje vyrovnávajícího gólu.

83
    Obrovská šance domácích. Veselka nejdříve osamocený na malém vápně hlavou nedokázal usměrnit míč přesně, na pomoct se ale přihnal jeho spoluhráč. Tím byl Labík, jenž v tíživé situace ale branku přestřeluje!

82
    Nebezpečná situace ve vápně Jirn po standardní situaci Převýšova. Bude z toho pouze rohový kop.

81
    Žlutou kartu dostává Šimek (SK Viktorie Jirny).

78
    Korba mohl jít sám na brankáře Duchečka, pomezní rozhodčí ale mává ofsajd.

78
    Vlkanova vedle dobrou šanci domácích, míč na nabíhajícího Veselku se ale díky povedenému obrannému zákroku nedostal.

77
    Převýšov se snaží vyvinou na hosty tlak a pokusit se o vyrovnání zápasu.

75
    Hostující hráč už je na nohou, hraje se dále.

74
    Na zemi zůstává ležet hostující Dubský, kterému se na nohy moc nechce.

71
    Necelých dvacet minut do konce základní hrací doby, ve hře se i viditelně přiostřilo.

69
    Žlutou kartu dostává Kejha (SK Viktorie Jirny).

68
    Kejha vyslal z hranice vápna přízemní střelu, která sice překonala Ottmara, nakonec to ale všechno zachránil odkopem Urbanec.

66
    I Převýšov si vybojoval šanci v podobě přímého kopu, míč z něho ovšem míří nad bránu.

65
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Havierník, přichází Besta.

65
    Ottmar si to tentokrát pohlídal a míč v poklidu pokryl.

64
    Jirny si vybojovaly před velkým vápnem další jistě zajímavou situaci. K míči se opět staví Vladimír Pokorný.

63
    Žlutou kartu dostává Labík (SK Převýšov).

61
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Doležal, přichází Novák.

60
    Urbanec dostal do hostujícího vápna povedený balón a patou se ještě snažil vyzvat ke skórování Labíka. Ten se ovšem k balónu už nedostal.

58
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Korba.
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kopáč, přichází Labík.

57
    Nyní se hraje bez výraznější šancí. Ovšem stále na polovině domácích.

54
    I nadále se hraje na polovině Převýšova, Jirny se ale ke střele teď nedostaly.

52
    Jirny právě vstřelily branku!
    LUKÁŠ DVOŘÁK se dostal s míčem do vápna, kde předvedl povedenou kličkovanou a poté prudkou ranou poslal Jirny do vedení – 1:2.

50
    Ke střele ze stejné vzdálenosti se dostal na druhé straně i Pávek. Jeho pokus sice brány netrefil, o to byl ale razantnější.

49
    Domácí Sedláček se odhodlal ke střele, ta byla ovšem přízemní a bez razance.

48
    Převýšov je ve druhé půli zatím aktivnější, nyní se každopádně hraje ve středu pole.

47
    Petrus dostal balón do vápna, možná mohl hned střílet, nakonec ale míč dal na druhou stranu na Vlkanovu. Ten ovšem proti rychlejšímu obránci nakonec úspěšný nebyl.

46
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kučera, přichází Urbanec.

46

Dnešní zápas sleduje 280 diváků.

Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli celkem dva góly, a to po jednom na každé straně. Do druhé půle tak budeme vstupovat za stavu 1:1.

45

45
    Veselka se po dobrém centru od Doležala dostal zhruba v prostoru penalty k hlavičkovému zakončení. S tím si ale veice dobře dokázal Ducheček poradit.

44
    Domácí Kopáč nyní nalétl u postranní čáry nedovoleně do Nečase a vidí za to žlutou kartu.

42
    Petrus dával na druhé straně prudký míč do vápna, obrana hostů to ale zahrála dobře a nakonec z toho bude odkop do brány.

41
    Míč odhlavičkoval Petrášek, k dalekonosnému pokusu se tak odhodlal Pokorný, jenž ale svatyni přestřeluje.

40
    Vše ale ovšem pokračovalo rychlým přečíslením Jirn, to nakonec končí rohovým kopem pro hosty.

40
    Balón z něho mířil přímo na hranici malého vápna, odtud ale balón vyboxoval Ducheček.

39
    Převýšovu se v útku zalíbilo, nyní přijde na řadu nebezpečný přímý kop.

38
    Na druhé stran dostával skákavý balón Veselka, jenž se pokoušel střílet z první. Míč mu ale sklouzl po noze a skončil v zázemí.

36
    Jirny mají určitě větší držení míče, i nyní se totiž kombinačně drží na půlce Převýšova. K vážnějšímu zakončení ale nedošlo.

34
    Ducheček musel být nyní hodně na pozoru, z vápna ně něj totiž vyletěl prudký balón, ten ale nakonec zamířil těsně vedle tyče.

33
    Tentokrát to domácí zvádli lépe a míč už je nedaleko brány Jirn.

32
    Hosté už znovu v útoku a je z toho další přímý kop.

30
    Hostující Dvořák se dostal před vápnem Převýšova k míči a mohl postupovat do nadějné situace, kulatý nesmysl se mu ale zapletl pod nohami a tak z celé situace sešlo.

29
    Jirny se stále drží v útoku, domácí hráči se ale nyní snaží dostat z obranného bloku a také zaútočit.

26
    Nyní se na míči drží více hostující tým, který se ovšem k ohrožení brány Ottmara prozatím nedostal.
    Tomáš PETRÁŠEK - 1:1

24
    Převýšov právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno! Míč sice doletěl brankáři hostů, ten ovšem míč odrazil pouze k hlavě TOMÁŠE PETRÁŠKA, od kterého se míč odráží do sítě Jirn – 1:1.

23
    Převýšov si vybojoval standardní situaci, a to na levém křídle.

22
    Hra se přesunula do střed pole, de oba týmy bojuj o balón.

20
    Převýšov se pochopitelně snaží rychle odpovědět a i proto se nyní drží nedaleko branky Duchečka.
    Vladimír POKORNÝ- 0:1

18
    Jirny si vybojovaly další standardní situaci, po které se už skóre mění. Zhruba šest metr za velkým vápnem se míči postavil VLADIMÍR POKORNÝ a krásnou střelou do rohu branky nedal Otmarovi šanci.

17
    Jirny zahrávaly třetí rohový kop, který si ale znovu našli lépe hráči domácího týmu a v poklidu ho odehráli do bezpečných míst.

V probíhající šestnácté minutě se domácí tým dostal do první vážnější situace, do teď totiž tempo hry určuje tým Jirn. K vážnější situaci, po které by musel Ottmar předvést závažnější zákrok, ale prozatím nedošlo.

1

Z dnešního zápasu vám prozatím z technických důvodů přineseme změny stavu.

Dobré středeční odpoledne z Převýšova nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Dnes je na programu v rámci vloženého 33. kola ČFL i duel mezi domácím týmem, který bude hostit fotbalisty Jirn.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.