Boavista – Moreirense 3:1 (kon.) | Marítimo – Arouca 1:1 (kon.) | Penafiel – Coimbra 0:0 (kon.)

90+4
    Dobrá obraná hra domácích má za následek nerozhodný výsledek.

90+3
    Jeden z posledních útoku hostí zastavuje znovu praporek rozhodčího.

90+2
    Míč je uprostřed hřiště. Zde to vypadá na nerozhodný výsledek.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Sampaio, přichází Emanuel.

89
    Probíhá poslední minuta zákládní hrací doby.

88
    Dlouho si domácí fotbalisté vyměňovali míč, ale nakonec přišla velmi nepřesná střela z kopaček Pereiry.

87
    Marítimo se přesouvá znovu na svou útočnou polovinu.

86
    Přesná střela v podání Rúben Ferreiry, ale pouze do rukavic brankáře.

85
    Protiútok hostí, ale Hugo Basto je zastaven v ofsajdu.

84
    Domácí tým zvyšuje tlak a bude zahrávat rohový kop.

82
    Carlos Xistra rozehrává další rohový kop zápasu.

81
    Únik ve kterém byl Marega je zastaven praporkem pomezního rozhodčího.

80
    Posledních deset minut utkání a Marítimo má navrch v držení míče v poměru 59% – 41%.

79
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Gallo, přichází Soares.

78
    Rúben Ferreira se pokoušel o gól, ale dnes střelcům není přáno.

75
    Střelu zkouší i nový muž na trávníku Pintassilgo, ale i on nedokáže zamířit přesně.

73
    Když Raulovi nevyšel centr tak to zkusil střelou, ale ani ta nebyla přesná.

72
    Raul zkusil vyslat centrovaný míč do pokutového území, ale hlavu nikoho ze spoluhráčů nenalezl.

70
    Střídání v týmu FC AROUCA: ze hřiště odchází Amaro, přichází Pintassilgo.

68
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Costa, přichází Ebinho.

67
    Bruno Gallo a dnes již několikátá nepřesná střela.

65
    Domácí tým se snaží, ale jejich aktivita jim zatím šance nepřináší.

64
    Rohový kop za hosty zahrává Bruno Amaro.

63
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Santos, přichází Fransérgio.

60
    Vyrovnávací branka tempo zápasu zastavila a míč je uprostřed hřiště.

59
    Arouca právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno. MEDEIROS se vydal do útoku, dokázal projít přes dva bránící hráče a střelou do protipohybu brankáře vyrovnává.

56
    Marega je dalším domácím hráčem, který dokázal zakončit sice přesně, ale výsledek zůstává v poměru jedna nula.

55
    Aktivní Cristian Santos vyslal střelu doprostřed branky, kde stál připravený brankář.

54
    Arouca se dostala do rychlého protiútoku, které zakončil Roberto velmi nadějnou střelou, ale Wellington dokázal míč v poklidu lapit.

53
    Mariítimo drží míč na svých kopačkách a hraje velice úsporný fotbal.

50
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Jedna z prvních střel, která zamířila na bránu končí brankou. Autorem branky je MAREGA.

49
    Edgar Costa zkouší další střelu na hostující branku, ale ani protentokrát se netrefil do branky.

48
    Rohový kop pro domácí celek rozehraje Santos.

47
    Hostující útočník Medeiros vyslal hned v úvodu druhého poločasu střelu přímo doprostřed branky.

46
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Kayembe, přichází Claro.

46

V prvním poločase jsme branku sice neviděli, ale domácí jsou zatím lepším týmem. Jediný problém je ten, že nedokáží trefovat branku. Uvidíme co nám přinese druhý poločas.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Poslední rohový kop v prvním poločase mají domácí.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

42
    Kayembe vyslal nepřesný pokus.

39
    Domácí již delší dobu drží míč na svých kopačkách, ale do žádného tlaku se neženou.

37
    Po krátké chvíli se lékaři na hřiště vrací. Hostující brankář je znovu ošetřován.

36
    Po ošetření se znovu hraje.

35
    Hostující brankář Goigoechea je ošetřován. Chvíli se tedy nebude hrát.

32
    Kayembe byl zastaven praporkem pomezního rozhodčího. Rozehrávat budou domácí.

28
    Rui Sampaio zahrozil po dlouhé době i na druhé straně, ale těsně minul levou tyč.

27
    Domácí Marítimo je zatím výrazně lepším celkem, ale jejich střely jsou prozatím nepřesné.

26
    Do třetice zkusil Cristian Santos své štěstí, ale ani tentokrát nedokázal zamířit přesně.

25
    Santosova střela číslo dvě, tentokrát však byla velmi nepřesná.

22
    Po dlouhé době vidíme přesnou střelu. Cristian Santos však branku nedocílil.

20
    Edgar Costa a další rohový kop pro domácí. Bohužel ani tentokrát z toho žádná velká šance není.

15
    Raul se vydává do útoku, ale jeho zakončení je velmi nepřesné.

14
    Rohový kop pro domácí končí nepřesnou hlavičkou mimo tři tyče.

13
    Domácí se vydávají do dalšího útoku, ale obrana Arouci dokázala nebezpečí vyřešit.

12
    Z rohového kopu žádné nebezpečí nehrozí.

11
    Bruno Gallo se dostal ke střele, kterou mu brankář dokázal zablokovat na rohový kop.

6
    Domácí celek je prozatím aktivnějším týmem. Hra se však odehrává uprostřed hřiště.

4
    První rohový kop i pro domácí celek.

2
    Hosté se ihned od začátku vrhají do útoku. Arouca vybojovala rohový kop.

2
    Úvodní výkop si vzala na starost Arouca.

1
    Utkání bylo odstartováno.

1

CS Marítimo: Wellington – Raul, Diogo, Bauer, Ferreira – Gallo, Pereira, Santos, Costa – Xavier, Marega
    Náhradníci: Ebinho, Abreu, Fransérgio, Soares, Gêgê, Briguel, Sá

FC Arouca: Goicoechea – Barbósa, Iván, Diego, Basto – Amaro, Sampaio, Coelho, Roberto – Medeiros, Kayembe
    Náhradníci: Vuletich, Claro, Petrolina, Pintassilgo, Fokobo, Tinoco, Sacramento

Rozhodčí: Xistra – Cruz, Braga.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Domácí tým má z posledních pěti zápasů velmi dobrou formu, když si připsal tři remízy a dvě vítězství. Zatímco jejich soupeř si zapsal tři prohry a dvě vítězství. Tento fakt dělá dnešní zápas napínavým a můžeme se nechat pouze překvapit, kdo dnes bude lepším týmem.

Příjemný nedělní podvečer. Vítám vás u zápasu třicátého prvního kola Portugalské nejvyšší soutěže. V dnešním utkání spolu poměří síly týmy Maritimo a Arouca. Mírným favoritem je domácí celek, který má na svého soupeře náskok jedenácti bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.