Boavista – Moreirense 3:1 (kon.) | Marítimo – Arouca 1:1 (kon.) | Penafiel – Coimbra 0:0 (kon.)
Setúbal – Porto 0:2 (kon.)
CS Marítimo
1:1 (0:0)
FC Arouca
Neděle 03.05.2015, 17:00 • Estádio dos Barreiros • Portugalská Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný nedělní podvečer. Vítám vás u zápasu třicátého prvního kola Portugalské nejvyšší soutěže. V dnešním utkání spolu poměří síly týmy Maritimo a Arouca. Mírným favoritem je domácí celek, který má na svého soupeře náskok jedenácti bodů.

Domácí tým má z posledních pěti zápasů velmi dobrou formu, když si připsal tři remízy a dvě vítězství. Zatímco jejich soupeř si zapsal tři prohry a dvě vítězství. Tento fakt dělá dnešní zápas napínavým a můžeme se nechat pouze překvapit, kdo dnes bude lepším týmem.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CS Marítimo: Wellington – Raul, Diogo, Bauer, Ferreira – Gallo, Pereira, Santos, Costa – Xavier, Marega
    Náhradníci: Ebinho, Abreu, Fransérgio, Soares, Gêgê, Briguel, Sá

FC Arouca: Goicoechea – Barbósa, Iván, Diego, Basto – Amaro, Sampaio, Coelho, Roberto – Medeiros, Kayembe
    Náhradníci: Vuletich, Claro, Petrolina, Pintassilgo, Fokobo, Tinoco, Sacramento

Rozhodčí: Xistra – Cruz, Braga.

1

1
    Utkání bylo odstartováno.

2
    Úvodní výkop si vzala na starost Arouca.

2
    Hosté se ihned od začátku vrhají do útoku. Arouca vybojovala rohový kop.

4
    První rohový kop i pro domácí celek.

6
    Domácí celek je prozatím aktivnějším týmem. Hra se však odehrává uprostřed hřiště.

11
    Bruno Gallo se dostal ke střele, kterou mu brankář dokázal zablokovat na rohový kop.

12
    Z rohového kopu žádné nebezpečí nehrozí.

13
    Domácí se vydávají do dalšího útoku, ale obrana Arouci dokázala nebezpečí vyřešit.

14
    Rohový kop pro domácí končí nepřesnou hlavičkou mimo tři tyče.

15
    Raul se vydává do útoku, ale jeho zakončení je velmi nepřesné.

20
    Edgar Costa a další rohový kop pro domácí. Bohužel ani tentokrát z toho žádná velká šance není.

22
    Po dlouhé době vidíme přesnou střelu. Cristian Santos však branku nedocílil.

25
    Santosova střela číslo dvě, tentokrát však byla velmi nepřesná.

26
    Do třetice zkusil Cristian Santos své štěstí, ale ani tentokrát nedokázal zamířit přesně.

27
    Domácí Marítimo je zatím výrazně lepším celkem, ale jejich střely jsou prozatím nepřesné.

28
    Rui Sampaio zahrozil po dlouhé době i na druhé straně, ale těsně minul levou tyč.

32
    Kayembe byl zastaven praporkem pomezního rozhodčího. Rozehrávat budou domácí.

35
    Hostující brankář Goigoechea je ošetřován. Chvíli se tedy nebude hrát.

36
    Po ošetření se znovu hraje.

37
    Po krátké chvíli se lékaři na hřiště vrací. Hostující brankář je znovu ošetřován.

39
    Domácí již delší dobu drží míč na svých kopačkách, ale do žádného tlaku se neženou.

42
    Kayembe vyslal nepřesný pokus.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

45+1
    Poslední rohový kop v prvním poločase mají domácí.

45+1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

V prvním poločase jsme branku sice neviděli, ale domácí jsou zatím lepším týmem. Jediný problém je ten, že nedokáží trefovat branku. Uvidíme co nám přinese druhý poločas.

46

46
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Kayembe, přichází Claro.

47
    Hostující útočník Medeiros vyslal hned v úvodu druhého poločasu střelu přímo doprostřed branky.

48
    Rohový kop pro domácí celek rozehraje Santos.

49
    Edgar Costa zkouší další střelu na hostující branku, ale ani protentokrát se netrefil do branky.

50
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Jedna z prvních střel, která zamířila na bránu končí brankou. Autorem branky je MAREGA.

53
    Mariítimo drží míč na svých kopačkách a hraje velice úsporný fotbal.

54
    Arouca se dostala do rychlého protiútoku, které zakončil Roberto velmi nadějnou střelou, ale Wellington dokázal míč v poklidu lapit.

55
    Aktivní Cristian Santos vyslal střelu doprostřed branky, kde stál připravený brankář.

56
    Marega je dalším domácím hráčem, který dokázal zakončit sice přesně, ale výsledek zůstává v poměru jedna nula.

59
    Arouca právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno. MEDEIROS se vydal do útoku, dokázal projít přes dva bránící hráče a střelou do protipohybu brankáře vyrovnává.

60
    Vyrovnávací branka tempo zápasu zastavila a míč je uprostřed hřiště.

63
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Santos, přichází Fransérgio.

64
    Rohový kop za hosty zahrává Bruno Amaro.

65
    Domácí tým se snaží, ale jejich aktivita jim zatím šance nepřináší.

67
    Bruno Gallo a dnes již několikátá nepřesná střela.

68
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Costa, přichází Ebinho.

70
    Střídání v týmu FC AROUCA: ze hřiště odchází Amaro, přichází Pintassilgo.

72
    Raul zkusil vyslat centrovaný míč do pokutového území, ale hlavu nikoho ze spoluhráčů nenalezl.

73
    Když Raulovi nevyšel centr tak to zkusil střelou, ale ani ta nebyla přesná.

75
    Střelu zkouší i nový muž na trávníku Pintassilgo, ale i on nedokáže zamířit přesně.

78
    Rúben Ferreira se pokoušel o gól, ale dnes střelcům není přáno.

79
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Gallo, přichází Soares.

80
    Posledních deset minut utkání a Marítimo má navrch v držení míče v poměru 59% – 41%.

81
    Únik ve kterém byl Marega je zastaven praporkem pomezního rozhodčího.

82
    Carlos Xistra rozehrává další rohový kop zápasu.

84
    Domácí tým zvyšuje tlak a bude zahrávat rohový kop.

85
    Protiútok hostí, ale Hugo Basto je zastaven v ofsajdu.

86
    Přesná střela v podání Rúben Ferreiry, ale pouze do rukavic brankáře.

87
    Marítimo se přesouvá znovu na svou útočnou polovinu.

88
    Dlouho si domácí fotbalisté vyměňovali míč, ale nakonec přišla velmi nepřesná střela z kopaček Pereiry.