Hr. Králové – Slavia 0:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 5:1 (kon.)
Jihlava – Liberec 4:0 (kon.) | Příbram – Brno 3:2 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Plzeň 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:3 (kon.)
FK Příbram
3:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 23.05.2015, 17:15 • Energon Arena, Příbram • Synot liga

Z mé strany to bude všechno. Všem sledujícím děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera, na počtenou! (19:14:19)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:1.

Zápas je u konce, fotbalisté Příbrami ve velice důležitém zápase dokázali porazit brněnskou Zbrojovku 3:2!

Do vedení je poslal ve 27. minutě Jan Suchan, který se prosadil po rohovém kopu. Na konci prvního poločasu ale dokázal vyrovnat hostující kapitán Pavel Zavadil střelou z přímého kopu.

Domácí byli ve druhém poločase jasně lepším celkem a po zásluze šli v 68. minutě do vedení. Po faulu Slančíka totiž penaltu proměnil Martin Zeman. Jenže Brňané dokázali v 76. minutě vyrovnat, když se po krásné narážečce s Vávrou prosadil Alois Hyčka. Vítěznou branku si nakonec hráči v černých dresech schovali do 86. minuty. Střídající Pavel Fořt se prosadil krásnou hlavičkou po parádním centru od Martina Zemana z levé strany.

Domácí už si své vedení dokázali pohlídat a bodově se tak dotáhli na čtvrtou Mladou Boleslav, která remízovala na půdě Slovácka 1:1!

90+2

90+2
    Začala poslední minuta dnešního zápasu a Příbram drží jednobrankové vedení, které už pustit nehodlá.

90+1
    Brno se postupnou kombinací nemůže dostat do blízkosti Kelemenovy branky.

90
    Domácí tým už si snaží své vedení jen kontrolovat. Brno se pokusí ještě vyrovnat a získat z příbramské půdy alespoň bod, jenže domácí jsou odhodlaní jim v tom zabránit.

89
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Zeman, přichází Jaroslav Tregler.

88
    Roman Bednář nyní vyrazil do útočné akce po levé straně. Centr na Fořta ale nebyl vůbec povedený, akce tedy přišla, jak se říká, vniveč.

87
    Příbram ale nesmí zapomenout ani bránit. O to se nyní navíc postaral i útočník Roman Bednář, který na obranné polovině podržel míč několik sekund pod kontrolou a poté ho i bezpečně odkopl.
    Pavel FOŘT - 3:2

86
    Příbram právě vstřelila branku!
    Velice důležitý gól domácího týmu, který se nyní dostává do vedení 3:2! Nedávno příchozí PAVEL FOŘT se prosadil krásnou hlavičkou po nadýchaném centru od Martina Zemana z levé strany! Míč se ještě odrazil od břevna Melichárkovy branky, ten tak nestihl zareagovat.

85
    Centrovaný míč od Josefa Divíška nebyl vůbec dobrý. Poté se ukopl i Martin Zeman, tudíž akce Příbrami kýžené ovoce nepřinesla.

84
    Pěkný centr obstaral Jiří Mareš. Balon se snesl na hlavu Romana Bednáře, jenže na konci celé akce stál připravený brankář Melichárek, který balon vyrazil na rohový kop.

83
    Domácí celek se dožadoval odpískání hry rukou v pokutovém území, rozhodčí ale zůstal neoblomný a hru nechává plynout dál!

82
    Pavel Fořt nahradí na hřišti Aleše Matějů, což je jednoznačné posílení ofenzivy domácího týmu.

81
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Josef Čtvrtníček.

80
    Dušan Melichárek si zkušeně pohlídal balon před napadajícím Janem Suchanem.

Michal Belšán

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 27. Suchan (Hnaníček), 68. Zeman (pen.), 86. Fořt (Zeman) – 44. Bednář (vla.), 76. Hyčka (Vávra)

Karty:   61. Pilík (PRI) – 67. Slančík (BNO)

FK Příbram: Kelemen – Matějů (82. Fořt), Hájovský, Zápotočný (C), Divíšek – Nitrianský (66. Mareš), Pilík, Suchan, Hnaníček, Zeman (89. Tregler) – Bednář.
    Náhradníci: Kočí – Šindelář, Fořt, Polanský, Mareš, Krameš, Tregler.

FC Zbrojovka Brno: Melichárek – Lutonský, Košťál, Malík (71. Hyčka), Jugas – Sýkora, R. Buchta, Slančík (71. Moukanza), Zavadil (C), Pašek – Vávra (81. Čtvrtníček).
    Náhradníci: Hladký – P. Buchta, Hyčka, Šumbera, Fischer, Moukanza, Čtvrtníček.

Rozhodčí: Hrubeš – Paták, Kotík