Bordeaux – Montpellier 2:1 (kon.) | Caen – Évian TG 3:2 (kon.) | Lens – Nantes 1:0 (kon.)
Lorient – Monaco 0:1 (kon.) | Marseille – Bastia 3:0 (kon.) | Méty – Lille 1:4 (kon.)
PSG – Remeš 3:2 (kon.) | Rennes – Lyon 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 2:1 (kon.)
Toulouse – Nice 2:3 (kon.)
FC Méty
1:4 (0:3)
Lille OSC
Sobota 23.05.2015, 21:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (23:15:03)

Statistiky zápasu
    Držení míče – 49% : 51%
    Střely celkem – 16:20
    Střely na branku – 4:10
    Rohové kopy – 4:7
    Fauly – 10:4

Dnešní utkání je u konce! Hosté zaslouženě vítězí poměrem 4:1 především díky skvěle zvládnuté koncovce prvního poločasu, kdy se trefili hned třikrát. O čtvrtou branku se postaral v 69. minutě Roux, který úspěšně proměnil penaltu po faulu na Origiho. Domácí se o čestný úspěch postarali v 83. minutě, kdy se hlavou trefil Palomino, ale to bylo ze strany obou týmů vše. Hosté si tak v posledním utkání ročníku připsali vítězství za tři body, zatímco domácí se s nejvyšší francouzskou soutěží loučí porážkou.

90+4

90+4
    Jeden z domácích borců předvedl nepřesný centr, kterým také dnešní utkání končí.

90+3
    Český obránce je odváděn za postranní čáru s bolestivou grimasou. Snad se nebude jednat o nic vážného.

90+2
    Rozehnal inkasoval nepříjemnou ránu a těžko se sbírá z trávníku.

90+1
    K nebezpečné ráně se dostal Malouda, ale jeho pokus pouze proletěl kolem levé tyče branky Lille.

90
    Budou se nastavovat tři minuty!

89
    Domácí mohli jít do útoku v akci 2 na 1, avšak celou akci zhatila opět nepřesná přihrávka.

87
    Do další šance se tlačil domácí Sarr, ale ani jeho hlavička si nenašla cestu za záda Enyemy.

86
    K němu se postavil Lejeune, ale i když jeho střela přeletěla zeď, tak zamířila těsně nad břevno.

85
    Volný přímý kop pro domácí z nadějné pozice.
    Výborný zákrok Enyemy

84
    A domácí mohli ihned snížit na rozdíl dvou branek! Ke střele Maïga a jeh pokus na poslední chvíli reflexivně vyrazil brankář Enyema.
    José PALOMINO - 1:4

83
    Metz právě vstřelilo branku!
    Roh se domácím nepovedl, ale poté se k odraženému vysokému míči dostal JOSÉ PALOMINO, který v osobním souboji možná nedovoleně přetlačil brankáře Enyemu. Velmi sporná branka – 1:4!

82
    Ještě přijde na řadu rohový kop pro domácí mančaft.

Daniel Kinc

Branky: 83. Palomino (Malouda) – 40. Balmont (Boufal), 41. Gueye (Boufal), 44. Roux (Boufal), 69. Roux (pen.)

FC Méty: J. Carrasso – Métanire, Philipps, Palomino, Bussmann – Choplin (67. Sassi), Doukouré – B. Sarr, Ikaunieks (56. Maïga), Malouda (C) – Falcon (57. Lejeune).
    Náhradníci: Oberhauser – Krivec, Ben Youssef, Maïga, Lejeune, Sassi, N´Daw.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Rozehnal, Baša (75. Meïté), Sidibé – Mavuba (C) (66. Delaplace), Balmont, Boufal, Gueye – Roux, Origi.
    Náhradníci: Elana – Delaplace, Meïté.