Ukrajina - Maďarsko 4:2 (kon.) | Španělsko - Ázerbájdžán 3:1 (kon.)
Itálie - Švýcarsko 7:4 (kon.) | Portugalsko - Rusko 1:2 (kon.)
Itálie - Švýcarsko

7:4

(2:1, 4:1, 1:2)

Sobota 27.06.2015, 16:00 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Semifinále

34:15
    GÓL ŠVÝCARSKO
    Švýcaři se v samotném závěru ještě prosazují! DEJAN STANKOVIČ dokonal svůj hattrick!

24:28
    Tak pozor! Švýcarsko hned v úvodu třetí třetiny snižuje na 3:6! Trefil se DEJAN STANKOVIČ!

23:35
    K rozehrávce penalty se postavil Dejan Stankovič, který ale trefil pouze tyč! Kontaktní branka Švýcarska tak nepříšla!

22:54
    GÓL ITÁLIE
    Italové přidávají šestou branku a vedou již 6:2! O další branku domácího celku se postaral EMMANUELE ZURLO!

20:55
    GÓL ITÁLIE
    Itálie se po necelé minutě prosazuje a vede již tříbrankovým rozdílem! Pátou branku přidává Ital SIMONE MARINAI!

20:02
    GÓL ITÁLIE
    Jak jsem již avizoval, volného přímího kopu se zhostil GABRIELE GORI, který to trefil parádně a vrací domácím dvoubrankové vedení!
    Moritz JAEGGY (vl.) - 3:2

15:48
    GÓL ITÁLIE
    Italové si po necelé minutě berou vedení zpět! Vlastní branku si vstřelil Švýcar MORITZ JAEGGY!
    Dejan STANKOVIČ - 2:1

15:05
    Máme vyrovnáno! Švýcarsko zahrávalo pokutový kop po faulu italského hráče. K rozehrávce se postavil DEJAN STANKOVIČ a trefil přesně!

12:28
    Gabriele Gori měl teď vynikající příležitosti, nicméně trefil pouze tyč!
    Dario RAMACCIOTTI - 2:0

4:15
    GÓL ITÁLIE
    Italové se brzy prosazují podruhé! Do dvoubrankového vedení poslal italskou reprezentaci DARIO RAMACCIOTTI!
    Simone MARINAI - 1:0

2:23
    GÓL ITÁLIE
    Italové se hned v úvodu utkání dostávají do vedení! Ve třetí minutě se prosadil SIMONE MARINAI!