Kajrat – Alaškert 3:0 (kon.) | Jelgava – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Dacia Kišiněv – Žilina 1:2 (kon.)
Randers – Elfsborg 0:0 (kon.) | Skonto FC – Debrecín 2:2 (kon.) | Soligorsk – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Beer Ševa – Thun 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Strømsgodset 1:2 (kon.) | Černo More – Dinamo Minsk 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Riteriai 4:0 (kon.) | Koper – Hajduk Split 3:2 (kon.) | AIK Stockholm – Širak 2:0 (kon.)
Beroe – Brøndby 0:1 (kon.) | Kukësi – Mladost Podgorica 0:1 (kon.) | Charleroi – Beitar Jeruzalém 5:1 (kon.)
Kodaň – Newtown 2:0 (kon.) | Vaduz – Kalju 3:1 (kon.) | Loko Záhřeb – PAOK 2:1 (kon.)
Trabzonspor – Differdange 1:0 (kon.) | Trnava – Linfield 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – UC Dublin 1:0 (kon.)
Ferencváros – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.) | Čukarički – Qäbälä 1:0 (kon.) | Vojvodina – Jūrmala 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Omonia Nikósie 0:0 (kon.) | Śląsk – Göteborg 0:0 (kon.) | West Ham – Birkirkara 1:0 (kon.)
Inverness Caledonian – Astra Giurgiu 0:1 (kon.) | Rijeka – Aberdeen 0:3 (kon.) | Legia – Botoşani 1:0 (kon.)
Shamrock – Odd 0:2 (kon.) | Reykjavík – Rosenborg 0:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Keşla FK 1:2 (kon.)
Apollon Limassol FC
4:0 (1:0)
FK Riteriai
Čtvrtek 16.07.2015, 19:00 • Stadio Antonis Papadopoulos, Lárnaka • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Dnešní zápas je u konce! První utkání druhého předkola jasně ovládl Apollon Limassol FC, který porazil FK Trakai poměrem 4:0!

¨První poločas nabídl očekávanou podívanou. Již od úvodních minut diktovali tempo hry domácí. První vážnější příležitost měli však hosté, Aršakjan však proti Valemu neuspěl! Po dvaceti minutách hry fanoušci na Stadio Antonis Papadopoulos viděli první branky. Centr Pedra si ve vápně zpracoval Georgios Kolokoudias a přesnou střelou otevřel skóre! V dalším průběhu prvního poločasu jsme viděli zoufalou snahu Apollonu o vstřelení druhé branky, avšak neúspěšnou.

Hned na začátku druhého poločasu přidali domácí druhou branku, kteoru vstřelil Luka Stojanovič. Svůj druhý gól v zápase vstřelil po dvanácti minutách Georgios Kolokoudias, který se prosadil z penalty! V samotném závěru se ještě krásným způsobem trefil Farley Rosa a upravil tak na konečných 4:0!

Karty jsou tak rozdány před odvetou jasně a odhaduji, že o postupujícím je rozhodnuto, neboť Trakai nepředvedl vůbec dobrý výkon!

Z mé strany je to vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (20:52:05)

90+2

90+1
    Po nedovoleném zákroku Joaa Pedra měl Trakai k dispozici standardní situaci. Rozehrávky se ujal Mamajev, který hledal na zadní tyči Janusevskise. Míč se od hostující hráče odrazil na hranici vápna, kde si míč rukou zpracoval Solomin, což postřehl hlavní arbitr.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pouze dvě minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Velmi ostrým nedovoleným zákrokem se v samotném závěru prezentoval Šilenas, který povalil na zem Alexe da Silvu. Hlavní sudí v tomto případě žlutou neudělil.

88
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Zasavitči, přichází Apakidze.
    87. FARLEY ROSA - 4:0

87
    Apollon právě vstřelil branku!
    Čtvrtý gól v síti Rapalise! Z pravé strany poslal nadýchaný centr Sachetti, který našel ve vápně Kolokoudiase. Dvougólovému střelci však zakončení nevyšlo, a tak se do zakončení dostal FARLEY ROSA, který vystřihl parádní nůžky!

85
    Na levé straně dostal hodně prostoru Kolokoudias, který se pokoušel najít centrem za obranou nabíhajícího Jaimeho. Na toho byl však centr příliš dlouhý.

84
    Do velmi odvážného průniku se pustil stoper Janusevskis, který se dostával do blízkosti vápna. Skvělou práci však odvedl da Silva, neboť si výborně vrátil a protihráče o míč obral.

82
    Mamjev si pokoušel narazit míč s Byčenokem, což také udělal, nicméně po souboji s domácím hráčem spadl na zem. Hlavní arbitr byl však blízko a nedovolený zákrok neodpískal.

81
    Začala nám poslední desetiminutovka dnešního utkání. Apollon si drží svůj výrazný náskok a do zakončení se v posledních minutách nikterak nehrne.

80
    Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Nuno Lopes, přichází Stylianou.

79
    Hostující celek se po delší době dostal ke kombinaci na útočné polovině. Silenas si však na levé straně nevěděl rady, a tak alespoň vybojoval proti Lopesovi autové vhazování.

77
    Kolokoudias nyní vyslal do samotatného úniku Joaa Pedra, který mohl svůj výborný výkon korunovat brankou, nicméně pomezní odmával ofsajd. Dle opakovaných záběrů šlo o velmi těsnou situaci, avšak pomezní rozhodl správně! Pedro i tak zakončil a vidí žlutou kartu!

76
    Trakai se po delší době udržel v kombinaci, nicméně na vlastní polovině, čímž si vysloužil od domácích fanoušků pískot.

74
    Aktivní Joao Pedro zapracoval na pravé straně a vybojoval další rohový kop pro Apollon. Rozehrávky se ujal sám Portugalec Pedro, jehož centr směřoval na hranici malého vápna, avšak zde míč odhlavičkoval Janusevskis.

72
    Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Stojanovič, přichází Alex da Silva.