Kajrat – Alaškert 3:0 (kon.) | Jelgava – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Dacia Kišiněv – Žilina 1:2 (kon.)
Randers – Elfsborg 0:0 (kon.) | Skonto FC – Debrecín 2:2 (kon.) | Soligorsk – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Beer Ševa – Thun 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Strømsgodset 1:2 (kon.) | Černo More – Dinamo Minsk 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Riteriai 4:0 (kon.) | Koper – Hajduk Split 3:2 (kon.) | AIK Stockholm – Širak 2:0 (kon.)
Beroe – Brøndby 0:1 (kon.) | Kukësi – Mladost Podgorica 0:1 (kon.) | Charleroi – Beitar Jeruzalém 5:1 (kon.)
Kodaň – Newtown 2:0 (kon.) | Vaduz – Kalju 3:1 (kon.) | Loko Záhřeb – PAOK 2:1 (kon.)
Trabzonspor – Differdange 1:0 (kon.) | Trnava – Linfield 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – UC Dublin 1:0 (kon.)
Ferencváros – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.) | Čukarički – Qäbälä 1:0 (kon.) | Vojvodina – Jūrmala 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Omonia Nikósie 0:0 (kon.) | Śląsk – Göteborg 0:0 (kon.) | West Ham – Birkirkara 1:0 (kon.)
Inverness Caledonian – Astra Giurgiu 0:1 (kon.) | Rijeka – Aberdeen 0:3 (kon.) | Legia – Botoşani 1:0 (kon.)
Shamrock – Odd 0:2 (kon.) | Reykjavík – Rosenborg 0:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Keşla FK 1:2 (kon.)
FK Čukarički Bělehrad
1:0 (0:0)
FK Qäbälä
Čtvrtek 16.07.2015, 20:30 • FK Čukarički, Bělehrad • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

S konstatnováním, že FK Čukarički Bělehrad po výrazné střelecké převaze porazili ve druhém předkole Evropské ligy FK Qäbälu 1:0, když jediný gól dal z pokutového kopu Nikola Stoiljković, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou u evropských pohárů se těší Tomáš Lysý. (22:37:30)

Červené karty: 0-0.

První zápas druhého předkola Evropské ligy mezi Čukarički a Qäbälou dopadl lépe pro domácí srbský tým. Ázerbájdžánci měli sice již ve čtvrté minutě šanci, ale poté začal ofenzivní festival domácích. Jenže jejich tlak nepřinesl v prvním poločase žádné branky, ač příležitostí měli poměrně dost, zejména kolem třicáté minuty.

Také ve druhém poločase se úvodní šancí prezentoval třetí tým loňské ázerbájdžánské ligy, nicméně z rychlého kontru domácích byl připraven první gól. Slavoljub Srnić zatáhl míč do vápna, kde jej ve skluzu trefil Vernydub a nařízenou penaltu poslal Nikola Stoiljković do sítě pod padajícím gólmanem. Tempo hry poté trošku ustálo, ač měli domácí míč stále více na kopačkách. Když gól nepadl ani v závěrečných minutách po šancích na obou stranách, protože střelci mířili vedle, ponesou si Čukarički do ázerbájdžánské odvety nejtěsnější náskok – výhru 1:0.

90+4

90+4
    Nastavený čas se naplnil, běží již patnáct vteřin nad rámec hrací doby. Dá se očekávat, že sudí co nejdříve ukončí zápas.
    90+3. Nebezpečná střela Nenada Mirosavljeviće

90+3
    Mohlo být vymalováno. Stoiljković parádně našel podél vápna Mirosavljeviće, jehož střela placírkou prošla těsně vedle pravé tyče Bezotosného svatyně.

90+1
    Domácí tým také naposled střídá. Sasa Jovanović nahrazuje Petara Bojiće.

90+1
    Ricardinho poslal dlouhý míč do vápna, kde si Dodô opět počínal nedovoleně a je mu znovu pískán faul, tentokrát útočný.

90
    Devadesátá minuta se pomalu naplňuje, hlavní sudí Petrescu nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    V předposlední minutě hosté znovu zbytečně faulují a ztrácejí tak míč. Dodô byl příliš agresivní v souboji s Branislavem Jankovićem.

88
    Hosté naposled střídají. Asif Mammadov vystřídá v závěrečných minutách středního záložníka Rašada Sadygova.

88
    Po Abbasově autu si Ricardinho nejenže nepokryl míč, ale ještě se dopustil faulu.

87
    Nicméně pokračovat to nebude, protože Mandić se dopustil hodně zbytečného útočného faulu na stopera Ricardinha.

86
    Domácí hrají přesně to, co potřebují. Mají míč na svých kopačkách a jsou před vápnem soupeře.

85
    Domácí tým podruhé střídá. Hřiště opouští dnes velmi aktivní pravý bek Filip Stojković, kterého nahrazuje defenzivní univerzál a sedmatřicetiletý rutinér týmu Nenad Mirosavljević.

85
    Cavid Hüsejnov oplatil stejnou mincí. Jen co se dostal na levé hranici vápna k míči, tak na nic nečekal a vystřelil. Také on však mířil těsně vedle.

84
    Stoiljković napřáhl zhruba z pětadvaceti metrů a jen těsně minul pravou tyčku Bezotosného branky.

83
    Domácí se hned dostali na dostřel svatyně hostí, ale další střela Čukarički byla zblokována obětavou obranou Qäbäly. Tentokrát neprodral míč ke třem tyčím Slavoljub Srnić.