Olomouc – Vítkovice 2:1 (1:0 po s.n.) | Martin – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:1 (kon.)
Sparta – Liberec 3:1 (kon.) | Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Kadaň – Most 2:5 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 4:3 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:5 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 4:10 (kon.)
Kladno – Plzeň 5:3 (kon.) | HC Slovan – Zlín 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 06.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy

56:17
    Ústí si zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty vyloučen Jekabs Redlihs (CHM) za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

54:25
    Piráti právě vstřelili branku!
    VLADIMÍR RŮŽIČKA vystřelil z mezikruží. Volke puk lapačkou pouze přibrzdil, pryž se následně doklouzala do sítě domácích. Asistence: Štěpán Hřebejk, Adam Janošík.

44:37
    Křivohlávek zůstal ležet na ledě. Na dvě minuty vyloučen Šimon Szathmary (CHM) za napadení.

41:43
    Růžička minul v dobré pozici domácí svatyni hned dvakrát.

37:20
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Čtvrtou branku domácích přidává DAVID MERTA. Radost z gólu se však nekoná, protože po naražení do tyčky se těžce zvedá z ledu a míří rovnou do šatny. Asistence: Ladislav Gengel.

35:50
    Ústí kombinovalo v útočném pásmu, kde se nedovoleně provinil Štěpán Hřebejk (CHM), který dostává dvě minuty za podražení.

31:16
    Piráti využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Z pravého kruhu dopravil puk za záda Volkeho MARTIN RÝGL. Asistence: Marek Hovorka.

29:51
    Domácí jdou do tří. Martin Volke (UNL) vyloučen za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště. Trest odpyká David Tůma.

29:25
    Ladislav Gengel (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

25:29
    Ústí si bere využitou přesilovou hrou zpátky dvoubrankový náskok. ONDŘEJ SMETANA měl před sebou odkrytou klec a hostující Kopřiva se nestihl včas přesunout ke své levé tyčce. Asistence: Jan Kloz.

24:49
    Ústí si aktivní hrou v útočném pásmu vynutilo faul. Za sekání je na dvě minuty vyloučen David Květoň (CHM).

22:56
    K vyraženému kotouči se na hranici brankoviště dostal ANTONÍN DUŠEK, pro kterého nebylo problém uklidit ho do prázdné branky. Asistence: Lukáš Květoň a Marek Račuk.

20:52
    Individuální akci od modré čáry zakončil JIŘÍ RYS přesně pod horní tyčku. Asistence: Ladislav Gengel, Martin Volke.

14:42
    Tři hráči domácích se hnali na Kopřivu. K druhému gólu domácích chybělo málo.

09:53
    Hosté vytvořili před Volkem skrumáž těl, ze které najednou vyletěl puk z hole Růžičky. Volke dokázal střelu betonem zlikvidovat.

08:45
    Za hákování vyloučen Jan Kloz (UNL).

04:24
    ONDŘEJ HOLOMEK vystřelil od modré čáry. Kopřiva přes několik hráčů před sebou puk neviděl a kotouč se zastavil až v síti za jeho zády. Asistence: Jiří Kuchler, David Tůma.

03:18
    Račuk se zmocnil za bránou Ústí puku a po vyjetí do pravého kruhu zakončoval. Volke zabránil puku v cestě do brány na poslední chvíli betonem.

Branky a nahrávky: 5. Holomek (Kuchler, Tůma), 21. Rys (Gengel, Volke), 26. Smetana (Kloz), 38. Merta (Gengel) – 23. Dušek (L. Květoň, Račuk), 32. Rýgl (Hovorka), 55. Růžička (Janošík, Hřebejk)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Pohl, Holomek, Brož, Vágner, Kůrka, Smetana, Macek, Skočovský – Tůma, Kuchler "C", Rys, Křivohlávek, Gengel, Merta, Novák, Kloz, Navarra, Podsedníček, Kuchynka
    Trenér: Tomáš Mareš, Miroslav Mach

Piráti Chomutov: Kopřiva (40. Strmeň) – Szathmary, Redlihs, Drtina "A", Rutta, Kranjc, Šidlík, Janošík, Rýgl – Kämpf, Hřebejk "A", Dušek, Račuk, L. Květoň, Chlouba, Sklenář, Růžička, Pospíšil, Vondrka "C", D. Květoň, Hovorka
    Trenér: Vladimír Růžička, Břetislav Kopřiva