Finsko U18 – USA U18 5:1 (kon.) | Švédsko U18 – Švýcarsko U18 4:3 (kon.) | SR 18 – Rusko U18 2:5 (kon.)
Česko U18 – Kanada U18 1:3 (kon.)
Česko U18
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Kanada U18
Pondělí 10.08.2015, 19:10 • Ice Bors Arena • Hlinka Gretzky Cup • Skupina A

53:36
    Válův pokus od modré vyrazil Hart před sebe, následně čelil kanadský gólman dorážce, s kterou si poradil.

53:17
    Češi se snaží o aktivnější pojetí, Kanaďané ale bez větších problémů hlídají náskok. Nyní si ovšem Javorové listy zahrají oslabení po útočném faulu Malenstyna, který dostal dvě minuty za podražení.

49:46
    A znovu Clague, tento kanadský obránce často pálí od modré čáry, jeho poslední pokus mířený ke vzdálenější tyči byl nebezpečný, český gólman ovšem vytáhl výborný rozklek.
    Beck MALENSTYN - 1:3

48:56
    Kanada právě vstřelila branku!
    Kanaďané si vytvořili tlak a dostávají se do trháku. Po přihrávce Beana se na dvakrát prosadil BECK MALENSTYN. Kotouč při druhé teči sklepl velmi šikovně za Brízgalova záda. Asistence: Jake Bean.

41:11
    Kyrou dostal dvě minuty za podražení a Češi si zahrají pátou početní převahu.
    Šmerha ve velké šanci Harta nepřekoval

38:46
    Šmerha se dostal do rychlého přečíslení, vytáhl ukázkovou stahovačku, tváří v tvář ovšem Harta nepřekonal.
    Chybu Brízgaly Kaspick nepotrestal

38:01
    Brízgala namazal Kaspickovi, který měl na hokejce gól, český brankář zaváhání odčinil včasným zákrokem.

36:07
    Zbytečný faul po přerušení od Nolana Patricka, který dostal dvě minuty a Češi mají další přesilovou hru.
    Mete Brízgalu nepřekonal

36:07
    Mohlo platit známé rčení nedáš dostaneš. Jenomže Mete si na Brízgalu při přečíslení zblízka nepřišel.
    Šmerha svůj únik neproměnil

35:27
    Tomáš Šmerha se zničehonic dostal do brejku po parádní přihrávce přes dvě čáry, ovšem při bekhendovém blafáku nezvedl kotouč a Hart zasáhl betonem.

33:37
    Po následném buly si faul neodpustil Jake Bean, který dostal dvě minuty za podražení. Češi si zahrají svou třetí přesilovou hru v utkání.

30:10
    Girard uvolnil do brejku Bittena, který proklouzl mezi českými obránci a dostal se před Brízgalu, na toho si ovšem nepřišel.
    Český brankář nájezd za svá záda nepustil

25:48
    Za mohutného pískotu se trestného střílení ujal Nolan Patrick, ovšem na Brízgalu si nepřišel. Český gólman si vysloužil bouřlivý potlesk.
    Hozená hůl proti puku

25:48
    Adam Brízgala ovšem při tomto zákroku fauloval a Kanaďané mají trestné střílení!

25:46
    Hala aplauduje Brízgalovi, který tváří v tvář obstál proti Patrickovi, jenž nedokázal zvednout kotouč přes ležícího českého gólmana.

24:28
    Libor Hájek obdržel dvě minuty za krosček a Češi budou hrát oslabení.

22:08
    Češi si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za hákování obdržel Brett Howden.

16:39
    A bohužel, na řadě je první oslabení českého mužstva v utkání. Dvě minuty za sekání obdržel Petr Kodýtek.
    Nolan PATRICK - 1:2

15:11
    Následně už se Kanaďané ke střele dostali a otáčejí stav utkání. Duboisovu střelu tečoval za Brízgalova záda NOLAN PATRICK. Asistence: Pierre – Luc Dubois.

11:25
    Nolan Patrick dostal přihrávku do mezikruží, Brízgala však jeho střelu vykryl.
    Dillion DUBE - 1:1

06:11
    Kanaďané při vlastním oslabení vyrovnávají. Při rychlém brejku McLeod přihrál osamocenému DILLIONU DUBEMU, který před Brízgalou předvedl blafák a poslal kotouč pod víko. Asistence: Mike McLeod.

05:22
    Češi si zahrají první přesilovou hru, Jake Bean v útočném pásmu neohlídal svou hůl, udeřil do tváře soupeře a na dvě minuty oslabí své mužstvo.
    Matyáš KANTNER - 1:0

03:18
    Česko U-18 právě vstřelilo branku!
    Výbuch radosti v Břeclavi. První útok českého týmu a první branka. Hájek drze zavezl kotouč až za bránu, poté se jej chopil Kachyňa, který našel mezi kruhy volného Reichela, který v obrovské šanci trefil Harta, od něhož se puk odrazil na MATYÁŠE KANTNERA, ten propálil kanadského gólmana. Asistence: Kristian Reichel, Ondřej Kachyňa.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 4. Kantner (Reichel, Kachyňa) – 7. Dube (McLeod), 16. Patrick (Dubois), 49. Malenstyn (Bean)

Česko U18: Brízgala (Kořenář) – Vála, Hájek, Doudera, Hrdinka, Novák, Budík, Kachyňa – Zachar, Reichel, Kofroň – Pavlík, Kodýtek, Najman – Šmerha, Pšenička, Kurovský – Kačírek, Karafiát, Havelka
    Kanada U18: Hart (Wells) – Bean, Fabbro, Mete, Clague, Girard, Quenneville, Haura, Poirier – Kaspick, McLeod, Malenstyn – Benson, Patrick, Dubois – Howden, Steel, Bitten – Dube, Jost, Kyrou

Rozhodčí: Hradil, Šír – Hlavatý, Tošenovjan