Rusko U18 – Finsko U18 0:3 (kon.) | Švýcarsko U18 – Kanada U18 2:9 (kon.) | SR 18 – USA U18 3:7 (kon.)
Česko U18 – Švédsko U18 0:2 (kon.)
Švýcarsko U18
2:9 (1:4, 1:2, 0:3)
Kanada U18
Středa 12.08.2015, 15:30 • Ice Bors Arena • Hlinka Gretzky Cup • Skupina A

58:30
    Javorové listy budou hrát čtyřicet vteřin přesilovou hru pět na tři.Dvě minuty za hrubost dostal Viktor Öjdemark.

57:10
    Ještě jedna přesilová hra pro Kanadu. Dvě minuty za sekání obdržel Nando Eggenberger.

44:53
    Javorové listy si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nebezpečnou hru loktem obdržel Jan Zwissler.

42:43
    Kanaďané si zahrají početní převahu poté, co Lee Roberts obdržel dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

37:16
    Švýcaři si zahrají svou první početní převahu v zápase, dvě minuty za krosček dostal Sam Steel.

18:37
    Kanaďané mohou opět odskočit do čtyřbrankového vedení, Kaj Suter dostal dvě minuty za podražení.

13:30
    A Javorové listy si zahrají druhou přesilovou hru, Viktor Öjdemark zahákoval pronikajícího Duba, za což obdržel dvouminutový trest ve hře.

06:37
    Švýcaři se dostali do útočného pásma a prozkoušeli Harta. Yannick Lerch však naprosto zbytečně prudce zabrzdil před kanadským gólmanem a "osvěžil" jej sněhem. Dostal dvě minuty za nesportovní chování.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 18. Oehen (Geisser, Zwissler), 26. Hischier (Stadler, Andersson) – 6. Benson (Malenstyn), 9. Jost (Dubois, Steel), 15. Clague (Kyrou, Patrick), 17. Jost (Dube, Bitten), 28. Girard (Benson, Steel), 31. Jost (Dubois), 54. Patrick (Poirier, Benson), 54. Steel (Howden, Dubois), 57. Mahura (Patrick, Benson)

Švýcarsko U18: Wütrich (Ritz) – Anderson, Stadler, Öjdemark, Riva, Gerber, Steinman, Le Coultre, Brantschen – Volejnicek, Hischier, Miranda – Roberts, Suter, Weder – Eggenberger, Heim, Lerch – Zwissler, Geisser, Oehen
    Kanada U18: Hart (Wells) – Mete, Clague, Bean, Fabbro, Girard, Quenneville, Mahura, Poirier – Dube, Tost, Bitten – Kaspick, McLeod, Malenstyn – Benson, Patrick, Kyrou – Howden, Steel, Dubois

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Lhotský, Špůr