Ajoie – Pardubice 1:1 (nedohr.) | Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.) | Most – Kadaň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.) | Havířov – Šumperk 7:5 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:0 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 6:3 (kon.) | K. Vary – Slavia 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 3:2 (2:0 po s.n.) | Opava – Vsetín 3:2 (1:0 po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (2:1 po s.n.)
Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 13.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy
    Pohledem na hráče podávající si ruce se s Vámi loučím. Z Ústí nad Labem přeje pěkný zbytek dne Jan Prošek.

Domácí hokejisté vyhrávají 3:0, postupně se trefili Jan Pohl, Roman Navarra a Jiří Kuchler. Stadion vyšel gólově naprázdno, díky čemuž vychytal gólman Soukup premiérovou nulu v dresu Slovanu. Podařilo se mu to navíc v domácím prostředí. (20:10:39)

59:40
    Už se nic nestane.

59:19
    Vyloučen hostující Ondřej Kopta na dvě minuty za zdržování hry.

59:08
    Poslední minuta je v plném proudu. Domácí fanoušci slaví, ti hostující se neprojevují.

58:36
    Litoměřice se ještě snaží kosmeticky upravit, ale domnívám se, že se jim to nepovede. Neboť domácí obrana působí konstantně.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Všichni čekali přihrávku, ale následovala střela, která končí v síti. Autorem šikovně vstřeleného přesilovkového gólu je JIŘÍ KUCHLER. Samostatně.

57:05
    Po šarvátce následuje vzájemné vyloučení. Hostující Karel Plášil na dvě minuty za sekání a dvě hrubost. Antonín Melka dvě minuty hrubost. Pokračuje přesilovka Slovanu 5 na 4.

56:26
    Oba celky střídají, utkání se dohrává v poklidném tempu.

55:28
    Gólman Slovanu se momentálně asi nejvíce zatěžovaným mužem na ledě.

54:53
    Litoměřice bojují, snaží se něco vymyslet, ale proti ústecké obraně to nemají zrovna snadné.

54:21
    Soukup si připsal další těžký zákrok, tentokrát zneškodnil střelu přes obránce.

53:40

53:01
    Hucek několikrát prověřil Michajlova, ale ten se překonat nenechal.

51:58
    Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti, buly ve středním pásmu.