Ajoie – Pardubice 1:1 (nedohr.) | Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.) | Most – Kadaň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.) | Havířov – Šumperk 7:5 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:0 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 6:3 (kon.) | K. Vary – Slavia 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 3:2 (2:0 po s.n.) | Opava – Vsetín 3:2 (1:0 po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (2:1 po s.n.)
Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
HC Most
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Sportovní klub Kadaň
Čtvrtek 13.08.2015, 17:30 • Zimní stadion Most • Přípravné zápasy

Poslední třetina vyzněla pro hosty, kteří v ní zaznamenali dvě branky, díky kterým poráží Most 1:3 a vrací jim tak porážku z před týdne z domácího ledu. (19:34:16)

59:35
    Hosté vyhazují a konec se blíží.

59:02
    Řehoř minul z mezikruží, Most pokračuje 6/5.

58:05
    Obrovská šance Micala, který nadvakrát nedokázal z metru přehodit Hanuljakovo beton!

57:54
    Posunutá branka hostů přerušuje hru, domácí už jsou zase v šesti, hrají stále ještě proti čtyřem Kadaňským.

57:27
    Time out pro Most.

56:56
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hlava vybojoval puk na domácích hráčích, poslal ho na JAKUBA CHRPU, který ze středního pásma pohodlně trefuje prázdnou domácí branku 1:3. Asistence: Nicolas Hlava.

56:02
    Domácí odvolali Horáka a zkusí to 6/4.

56:02
    Vzájemné vyloučení za hrubost. Slavíček dostal 2 minuty, hostující Haejcman, co by iniciátor akce dostal 2+2 minuty.

55:35
    Řehoř vybojoval puk na Charouskovi, ale Havlíček z toho nic vytěžit nedokázal.

55:05
    Domácí vybojovali útočné vhazování.

54:02
    Kadaň má více ze hry,nevypadá to zatím na snahu o vyrovnání ze strany Mostu.

53:14
    Chrpa prověřil Horáka střelou z mezikruží, domácí gólman předvedl pěkný zákrok.

52:49
    Hra se teď poměrně rychle přelévá z jedné strany na druhou.

51:59
    M. Rohan od modré vysoko přestřelil.

51:01
    Řehoř se pokoušel tečovat Kubinčákovu střelu z levého kruhu.

49:53
    Kadaň si vytváří tlak před mosteckou brankou, zatím bez další branky.

48:38
    Veselý z levé strany pronikl až před Horáka, kterého trefil do náruče.

Jiří Rybář

Sabina Prantová

Branky a nahrávky: 22. Kubinčák (Řehoř, Havlíček) – 34. Chlouba (Charousek, Müller), 43. T. Rohan, 57. Chrpa (Hlava)

HC Most: Horák – Hora, Havelka, Bittner, Cvrk, T. Procházka, Strejček, Šesták, Grin – Válek, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Řehoř – Tauš, Mical, Hanzl – Nedrda, Chlapík, J. Procházka
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak – Mrázek, Blaha, K. Charousek, Havel, M. Rohan, Dvořák, Szathmáry, Müller – Trochta, Chlouba, Hlava, Hejcman, Veselý, T. Rohan, Vrána, Vaněk, Chrpa, Šťovíček, Doležal, Ringler

Rozhodčí: Petružálek