Jihlava – Slavia 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Plzeň – Teplice 2:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 3:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:2 (0:0)
SK Slavia Praha
Neděle 16.08.2015, 11:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga • 4. kolo

90+1
    V závěru utkání je tu žlutá karta pro dvougólového střelce Kuchtu.

81
    Slavia právě vstřelila branku!
    Po rohovému kopu si defenzíva Jihlavy neporadila nejlépe a výsledkem je druhý gól v domácí síti a podruhé se trefuje JAN KUCHTA.

76
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tak se domácím přece jen podařilo vyrovnat a utkání se nám tak vrací zpět na svůj začátek. O vyrovnání se postaral DOMINIK PEDRO.

66
    Tak to je studená sprcha pro domácí výběr, přestože Slavia začala hru ve druhém poločase vyrovnávat, tak s inkasováním přece jen nikdo nepočítal. Střelcem gólu je JAN KUCHTA.

52
    Je zde druhá žlutá karta zápasu, tu vidí hostující Routek.

51
    Slavia se dostala i k zakončení, Soukup musel zasahovat, ale situaci zvládl.

44
    Blíží se závěr první půle, Jihlava se tlačí před pokutové území. Na konci celé akce byla také střela, ale Otáhal byl pozorný. Vše vzniklo po rychlém brejku Vysočiny.