Jihlava – Slavia 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Plzeň – Teplice 2:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 3:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:2 (0:0)
SK Slavia Praha
Neděle 16.08.2015, 11:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga • 4. kolo

Slavia byla ve druhém poločase o něco lepším týmem na hrací ploše a nakonec si z Jihlavy také odváží těsné vítězství 1:2 a nadále tak zůstává stoprocentní v Juniorské lize. (12:57:04)

90+2

90+2
    Jihlava měla k dispozici standardní situaci, na kterou si naběhl také brankář Soukup, ale včerejší vyrovnání brankáře Zlámala ze Synot ligy nenapodobil.

90+1
    V závěru utkání je tu žlutá karta pro dvougólového střelce Kuchtu.

90+1
    Již plyne první minuta nastavení, domácí se ženou za vyrovnáním.

90
    Opět to domácím nevyšlo, Otáhal si dá s rozehrávkou jistě na čas.

89
    U míče jsou hosté, času již do konce utkání opravdu není moc a Jihlava je stále gól pozadu.

87
    Pouze vedle brány skončil míč po jihlavské akci, odkopávat bude Otáhal.

86
    Domácí mají míč v moci, ale zatím jen hodně daleko od brány soupeře.

85
    Slavia se tlačila před branku, ale přišla o míč, okamžitě musejí Sešívaní vracet.

82
    Domácím se podařilo na první gól vcelku rychle zareagovat, nyní je však času ještě výrazně méně. Podaří se Jihlavě alespoň srovnat nebo si Slavia odveze do hlavního města tři body?

81
    Slavia právě vstřelila branku!
    Po rohovému kopu si defenzíva Jihlavy neporadila nejlépe a výsledkem je druhý gól v domácí síti a podruhé se trefuje JAN KUCHTA.

80
    Soukup vyrazil střelu mířící mezi tři tyče na roh.

80
    Je zde posledních deset minut utkání, tedy pokud nepočítáme nastavení.

78
    Slavia postupuje dopředu, ale o míč nakonec hosté přišli ještě před šestnáctkou.

76
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tak se domácím přece jen podařilo vyrovnat a utkání se nám tak vrací zpět na svůj začátek. O vyrovnání se postaral DOMINIK PEDRO.

75
    Jenže postupný útok neměl příliš dlouhého trvání, hra se otáčí.

74
    Tak nyní se dostali domácí k míči a snaží se s ním upalovat na útočnou polovinu.

72
    Slavia drží míč a domácí se po inkasované brance nemohou dostat do tempa.

70
    Po ztrátě míče se hosté museli rychle vracet, protiútok Slavia zakončila střelou mezi tři tyče.

68
    Jihlava nyní musí vše vložit do útoku, času již moc nezbývá a další porážka by pro Vysočinu byla hodně nepříjemnou ztrátou.

66
    Tak to je studená sprcha pro domácí výběr, přestože Slavia začala hru ve druhém poločase vyrovnávat, tak s inkasováním přece jen nikdo nepočítal. Střelcem gólu je JAN KUCHTA.

65
    Hosté navíc získali míč a následně vybojovali autové vhazování.

64
    Jihlava se tlačí před pokutové území, zatím bez zakončení.

62
    Ofsajd zastavil protiútok Vysočiny.

60
    Přesně po hodině hry vylétla směr brána střela domácího týmu, míč nakonec minul prostor třech tyčí.

59
    Hlušší část utkání, hraje se hlavně ve středu hřiště.

56
    Rohové kopy dnes příliš nebezpečné nejsou, již svůj celkově pátý rozehrávala Jihlava, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.

55
    Ve druhém poločase se aktivita Jihlavy přece jen malinko vytratila, hraje se aktivně na obě strany.

53
    Defenzíva hostů s přehledem dostala míč do bezpečí.

52
    Je zde druhá žlutá karta zápasu, tu vidí hostující Routek.

52
    Jihlava na útočné polovině vybojovala alespoň standardní situaci v podobě rohového kopu.

51
    Slavia se dostala i k zakončení, Soukup musel zasahovat, ale situaci zvládl.

50
    Poprvé ve druhém poločase se na útočný výpad vydali hosté, ten však skončil ještě před pokutovým územím.

48
    Po faulu zůstanou domácí u míče, budou rozehrávat ještě z vlastní poloviny.

47
    Druhý poločas začíná podobně jako končil ten první, tedy hrou převážně ve středu hřiště.

46

První poločas utkání je za námi a Jihlava v něm byla aktivnější, ale gólově ohodnocena jejich snaha nebyla.

Před druhým poločasem je tedy vše naprosto otevřené.

45+1

45
    Plyne poslední minuta řádné hrací doby, Jihlava vhazuje.

44
    Blíží se závěr první půle, Jihlava se tlačí před pokutové území. Na konci celé akce byla také střela, ale Otáhal byl pozorný. Vše vzniklo po rychlém brejku Vysočiny.

43
    Slávisté se dostali k zakončení a vůbec poprvé střela mířila mezi tři tyče.

43
    Slavia zahrozila z rohu, ale zakončení mířilo hodně mimo třech tyčí.

41
    Juniorská liga se dnes od 11:00 hraje na dalších třech stadionech a všude již diváci viděli minimálně jednu branku, výjimkou je pouze utkání, které sledujeme.

39
    Zakončení nemířilo mezi tři tyče a tak může zůstat Soukup v klidu.

38
    Hosté mají k dispozici rohový kop.

37
    Ve 37. minutě utkání je zde první žlutá karta, kterou vidí Klíma.

35
    Otáhal odkopával od brány, míč okamžitě získávají domácí a snaží se útočit do plných.

34
    Po faulu budou rozehrávat domácí z vlastní poloviny.

33
    Otáhal rozehrává od své brány, míč okamžitě získali domácí.

30
    Je za námi třicet minut zápasu a stále čekáme na úvodní branku zápasu, Jihlava má více ze hry, ale gólově to zatím prodat nedokázala.

28
    Další roh do sbírky, ale ani tentokrát nebyl nebezpečným, domácí vhazují.

27
    Ihned poté následoval také třetí roh Jihlavy, ta opět přebírá iniciativu.

26
    Vysočina vybojovala rohový kop, celkově druhý pro hráče ve žlutém.

24
    Hosté se opět dostávali na dostřel brány soupeře, ale ani tentokrát to na zakončení nestačilo. Slavisté zatím nevystřelili na ani mimo bránu.

23
    Míč končí vedle jihlavské svatyně, rozehrávat bude Soukup.

22
    Slavisté se dostávali před šestnáctku, ale celá akce je zastavena. Hostům se nyní daří držet míč na kopačkách.

20
    Slavia rozehrává ze středu hřiště po faulu.

18
    Na hrací ploše se stále nic nemění, Jihlava je mírně aktivnějším celkem, ale na vážnější šanci to zatím nestačilo.

16
    První střelecký pokus letěl mezi tři tyče, Otáhal si s ním však poradil.

15
    Po první čtvrthodince utkání stále čekáme na první výraznější šanci, brankáři stále nemuseli zasahovat.

14
    Ze standardní situace ale nebezpečí nepřišlo, hosté vyváží míč.

13
    Jihlava se dostávala před Otáhala, nakonec z toho bude jen první roh pro Vysočinu.

11
    Hraje se převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů není schopen se přiblížit na dostřel branky soupeře.

9
    Další akci Vysočiny zastavuje praporek pomezního rozhodčího signalizující ofsajd.

9
    Série autových vhazování pro Jihlavu, ta je stále mírně aktivnější v prvních minutách utkání.

7
    Míč se dostal až do zámezí a zpět do hry jej výkopem vrátí brankář Otáhal.

6
    Hra je přerušena z důvodu ošetření jednoho z hráčů.

5
    Výsledkem bude rohový kop.

4
    Na útočnou polovinu se vydali také hosté, jde vůbec o první výraznější výpad na útočnou polovinu pro Slavii.

3
    V úvodních minutách mají míč na kopačkách mnohem více hráči Vysočiny.

1
    Jihlava se dostávala na útočnou polovinu, výsledkem bude ale pouze autové vhazování.

1

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Klusák, Hron (C), Kriegsmann, Rychetník, Mlakič – Spirkoski, Zábrodský, Štěpánek, Fiala – Klíma
    Náhradníci: Kolář – Šerý, Pedro, Hekerle, Duba, Ujčík

SK Slavia Praha: Otáhal – Routek, Gilian, Broukal, Pelyak, Zoubek – Veselý, Vavrouš, Kocourek (C) – Batka, Fotr
    Náhradníci: Lisa – Šimeček, Kuchta, Doležal, Valenta

Rozhodčí: Pechanec – Nádvorník, Pelikán.

Jihlava v letošní sezóně získala pouhé dva body za dvě remízy a jednu porážku a v tabulce jí patří až čtrnáctá příčka.

To Slavia je na tom mnohem lépe, odehrála sice jen dva zápasy, poněvadž v letošním ročníku Juniorské ligy startuje lichý počet týmů, ale přesto již nasbírala šest bodů a je tak stoprocentní. Svou nynější čtvrtou pozici mohou tedy Pražané ještě vylepšit.

Hezký nedělní den, vítám Vás při sledování utkání 4. kola Juniorské ligy, ve které vyzve Jihlava soupeře z hlavního města a to Slavii.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.