Dinamo Minsk – Salzburg 2:0 (kon.) | Qäbälä – Panathinaikos 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Alkmaar 3:2 (kon.)
Liberec – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Legia 0:1 (kon.) | Ajax – Jablonec 1:0 (kon.)
Molde – Standard 2:0 (kon.) | PAOK – Brøndby 5:0 (kon.) | FK Krasnodar – Helsinki 5:1 (kon.)
Sparta – Thun 3:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Young Boys – Karabach 0:1 (kon.)
Atromitos – Fenerbahce 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Kazaň 1:1 (kon.) | FCSB – Rosenborg 0:3 (kon.)
Žilina – Ath. Bilbao 3:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Belenenses 0:1 (kon.) | Odd – Dortmund 3:4 (kon.)
Bordeaux – Kajrat 1:0 (kon.) | Plzeň – Vojvodina 3:0 (kon.) | Lech Poznaň – Fehérvár 3:0 (kon.)
Southampton – Midtjylland 1:1 (kon.)
PAOK Soluň
5:0 (2:0)
Brøndby IF
Čtvrtek 20.08.2015, 19:00 • Stadio Toumbas • Evropská liga (předkola) • Play-off

Z tohoto zápasu 4. předkola Evropské ligy je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný večer. (21:06:52)

Držení míče: 60-40 %

Hráči PAOKu děkují fanouškům a ti se mají proč radovat. Viděli 5 gólů a jednostranný zápas. Hosté sice vstoupili do druhého poločasu se snahou o aktivnější hru, byli však potrestáni rychlým třetím gólem. Následně se fotbal na 25 minut ze hřiště vytratil. Brøndby na to dnes nemělo a Řekové si dali přestávku. Ta trvala až do 80. minuty, kdy Mak ze dvou identických akcí během 2 minut dokončil svůj hattrick a zápas skončil naprostým debaklem dánského týmu. Nutno podotknout, že zcela zaslouženě. Hosté nepředvedli absolutně nic a odveta by tak měla být pouze formalitou.

90+3

90+3
    Ani z následující standartky si Brøndby nevytvořilo šanci.

90+2
    Kaçe navíc za svůj faul vidí žlutou kartu. Opravdu nepříliš dobré poslední minuty tohoto Albánce.

90+2
    Brejk hostů zastavil faul cca 40 metrů od branky.

90+2
    Rozehráno nakrátko a snaha o udržení míče u postranní čáry. Přišla však rychlá ztráta a dopředu se ženou Dánové.

90+1
    Rychlý brejk PAOKu končí ziskem rohového kopu.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.
    89. Kaçe (PAOK Soluň) a jeho pokutový kop.

89
    Kaçe napálil míč pouze do břevna!

88
    Ørnskov nechal nohu v cestě jednoho z domácích při zpětné kličce a domácí tak budou kopat penaltu.

88
    Byla nařízena penalta.

88
    Hráči PAOKu kombinují na své polovině.

86
    Tentokrát se již zápas opravdu v poklidu dohrává.

84
    Dánové se sympaticky vydali do útoku a vytvořili si šanci! Na zadní tyči naskakoval Eriksson, avšak hlavou minul.

83
    Ihned po pátém gólu domácí naposledy střídají. Dolů jde Konstantinidis, na hřiště si jde užít závěrečné minuty Korovesis.