Dinamo Minsk – Salzburg 2:0 (kon.) | Qäbälä – Panathinaikos 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Alkmaar 3:2 (kon.)
Liberec – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Legia 0:1 (kon.) | Ajax – Jablonec 1:0 (kon.)
Molde – Standard 2:0 (kon.) | PAOK – Brøndby 5:0 (kon.) | FK Krasnodar – Helsinki 5:1 (kon.)
Sparta – Thun 3:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Young Boys – Karabach 0:1 (kon.)
Atromitos – Fenerbahce 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Kazaň 1:1 (kon.) | FCSB – Rosenborg 0:3 (kon.)
Žilina – Ath. Bilbao 3:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Belenenses 0:1 (kon.) | Odd – Dortmund 3:4 (kon.)
Bordeaux – Kajrat 1:0 (kon.) | Plzeň – Vojvodina 3:0 (kon.) | Lech Poznaň – Fehérvár 3:0 (kon.)
Southampton – Midtjylland 1:1 (kon.)
Milsami Orhei
1:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 20.08.2015, 19:30Evropská liga (předkola) • Play-off

Rozhodčí po uplynutí 4 nastavených minut píská konec zápasu, ve kterém jsme neviděli vítěze. Dlouho se zdálo, že jím bude Saint-Étinne, které do 56. minuty zásluhou Hamouma vedlo.
    Poté hostující střelec převedl hrůzostrašný faul a byl vyloučen. Domácí Milsami ihned využilo situaci a pár chvil po vyloučení trestalo.

Odveta je naplánována, jak bývá zvykem za sedm dní později a mě nezbývá než se pro dnešek s Vámi rozloučit a popřát Vám příjemné sledování ostatních zápasů Evropské ligy. (21:23:36)

90+4

90+3
    Pogba byl dobře postavený a zachytil přihrávku domácích. Hosté se snaží co nejdéle držet míč na svých kopačkách a vyčkávají na konec zápasu.

90+3
    Běží nám poslední nastavená minuta a domácí vyráží zřejmě na poslední útok v dnešním zápase.

90+2
    Pogba ze všech hráčů vyskočil nejvýše a míč posílá mimo dosah Ruffierovi branky.

90+1
    Zajímavá standardní situace pro domácí tým.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby 4 minuty.

89
    Bud upadl v pokutovém území a dožaduje se penalty. Rozhodčí ukazuje hráči, aby pokračoval ve hře.

89
    Hostující obrana pracuje skvěle a míč odvrací do autu.

88
    Lemoine fauloval na vlastní polovině a pro Milsami vznikla jedna z posledních šancí jak ohrozit branku soupeře.

87
    Poslední střídání i na straně Saint-Étinne. Brison nahrazuje Rouxe.

86
    Racu zatáhl svého soupeře za dres a vidí po právu žlutou kartu.

84
    Assou-Ekotto vyslal střelu na branku, která nenadělala domácímu brankáři značné problémy.

83
    Rhaili po svém čtvrtém dnešním faulu vidí žlutou kartu.

81
    Máme tu posledních deset minut. Uvidíme, který tým vezme šanci do svých rukou a vstřelí důležitý gól.

80
    Druhé střídání na straně Saint-Étinne. Ze hřiště odstupuje aktivní Corgnet a jeho místo zaujme Bamba.

79
    Roux si navedl míč na střelu a vyslal tvrdou střelu mířící těsně nad břevno.

78
    Hosté po dlouhé době drží míč a kombinují, což dělá značné problémy domácí obraně.

77
    Banovič o pár chvil později vysílá na branku další střelu se kterou hostující brankář už takové problémy neměl.

Filip Branšovský

Branky: 56. Cojocari – 40. Hamouma

Karty:   14. Shedrack (MLS), 39. Banovič (MLS), 64. Cojocari (MLS), 83. Rhaili (MLS), 86. Racu (MLS) – 20. Bahebeck (SET)   54. Hamouma (SET)

Neproměněná penalta: 15. Hamouma (SET), brankář Mitu zneškodnil

Milsami Orhei: Mitu – Rassulov (74.Bolohan), Shedrack, Racu, Rhaili – Pătras, Banovič, Cojocari(K), Erhan (65.Gheti) – Belak (69.Zarichyuk) – Bud
    Náhradníci: Antouniuc, Bantis(B), Bolohan, Gheti, Lendric, Slivca, Zarichyuk

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile-Catherine, Sall(K), Pogba, Assou-Ekotto – Diomade, Lemoine – Hamouma, Corgnet (80.Bamba), Bahebeck (61.Monnet-Paque) – Roux (87.Brison)
    Náhradníci: Bamba, Brison, Clement, Clerc, Monnet-Paquet, Moulin, Pajot