Sobota 22.08.2015, 17:00 • Zimní stadion Kolín • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

PŘÍPRAVA 2015-1026

Hezký den všem, už je tady zase herní den na kolínském ZS! Tentokrát v přípravě do Kolína zavítá nováček II. ligy skupiny Západ a to BK Havlíčkův Brod, dříve HC Rebel Havlíčkův Brod.
    Tak úplně nováček to není, je to tradiční rival Kozlů, který se v loňské sezóně vrátil po několika letech zpět do II.ligy.
    V Havl.Brodské sestavě se blýská řada známých jmen jako Třetina, Endál, Mečiar a další. Kozlové to s tímto soupeřem nebudou mít zdaleka jednoduché, Havl.Brodský kádr je velmi našlápnutý a chtějí se vrátit zpět do I.ligy.

PŘÍPRAVA 2015-2016

SC KOLÍN

Kozlům první přátelský zápas nevyšel, ale podle těch další je vidět jak se každým zápasem zlepšují. Říká se, že vítězné složení by se měnit nemělo. Uvidíme před zápasem s jakými jmény nastoupí dnes kolínský celek.

20.8.2015 HC TÁBOR vs. SC KOLÍN 2:4
    Sestava:
    Hermann (Bernart) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Svoboda – Ježek, Semirád, Malý – Zumr, Šafránek, Morkes – Kadlec ml., Kadlec st., Kopec – Hlavatý.

18.8.2015 SC KOLÍN vs. SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 6:0
    Sestava:
    Bernart (od 31. Moravec) – Skokan, Březina, Pácal, Hanzl, Voženílek, Barták – Zumr, Šafránek, Morkes – Ježek, Semirád, Malý – Kadlec ml., Kadlec st., Kopec – Jelínek.

16.8.2015 HC KOBRA vs. SC KOLÍN 6:1
    Sestava:
    Moravec (od 31. Hermann) – Pácal, Barták, Hanzl, Březina, Voženílek, Pýcha, Svoboda – Ježek, Semirád, Malý – Skokan, Šafránek, Zumr – Jelínek, Kadlec st., Kadlec ml. – Hlavatý

BK HAVL. BROD

18.8.2015 HC Pelhřimov vs. BK Havl. Brod 2:4
    Branky: 29. Loginovskij (Endál), 30. Duben (Třetina, Endál), 36. Vlasov (Mečiar, Kondratěv), 51. Třetina (Přidal, Ludvík)

Sestava:
    Zvolánek (Dusík) – Duben, Vala, Kořínek, Loginovskij, Mečiar, Kolda – Přidal, Třetina, Endál – Chlubna, Kuchta, Kozlík – Vlasov, Ludvík, Kondratěv.

15.8.2015 BK Havl. Brod vs. HC Písek 1:0
    Branky: 58. Přidal (Duben, Třetina).

Sestava:
    Dusík (Zvolánek) – Duben "A", Vala, Kořínek, Kříž, Pecen, Mendl, J. Doležal, Zahradný – Přidal, Třetina "C", Szilva – Vlasov, Ludvík, M. Havel – Kozlík, Chlubna, Kuchta – Beran, Brebera, Blažek

11.8.2015 HC M. Budějovice vs. BK Havl. Brod 5:6
    Branky: 8. Szilva (Pecen), 15. Vala (Chlubna, Pecen), 27. Křesťan (Blažek), 36. Brebera (Ludvík), 47. Havel, 56. Chlubna (Mečiar).

Sestava:
    Panec (7. – 41. Dusík) – Pecen, Vala, Mečiar, Lobo, Kříž, Mendl – Beran, Ludvík, Brebera, Doležal, Křesťan, Blažek, Havel, Szilva, Chlubna

K zítřejšímu zápasu (od 17.00 v Kolíně) připojuji sestavu přímo z ruky trenéra...premiéru v týmu dospělých zažije v...

Posted by BK Havlíčkův Brod on 21. srpen 2015

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Voženílek, Barták, Svoboda – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A"- Ježek, Semirád, Malý – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Němec – Jelínek, Hlavatý

BK Havlíčkův Brod: Zvolánek (Kekula) – Kořínek, Loginovskij, Mendl, Kolda, Pecen, Kříž, Vala, Přidal, Třetina, Endál, Kozlík, Kuchta, Chlubna, Kundratěv, Vlasov, Ludvík, Havel, Cejpek, Hlídek

Rozhodčí: Kubeš – Špringl R. st, Špringl R. ml.

00:01

00:20
    Po vyhrané buly se Kozlové pokusili o první šanci dnešního zápasu! Zvolánek střelu pokryl svým betonem a hra pokračuje.

00:48
    Rychlým protiútokem si Bruslaři dojeli až k Sepjalovi, kde pálí jednu za druhou.

01:27
    Hra se zasekla ve středním pásmě, oba týmy si drží své modré čáry.

02:22
    Hosté si vytvořili tlak u Sejpala, ale Kozlové je nepouští ke střele.

03:04
    Domácí si vzali hru pod své vedení a převedli ji ke Zvolánkovi, který v rychlosti kotouč podržel a nabídl tak buly po své levé ruce.

03:44
    Semirád nahrál zadovku na Ježka, ten ovšem přihrávku nezpracoval. Jeho chybu využili hosté, kteří jeli do rychlého útoku.

03:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Hosté chybu domácích využili a potrestali Kozly gólem. Střelcem první branky hostí je LUKÁŠ ENDÁL. Stav utkání 0:1

Bez Asistence

04:49
    Barták na modré čáře v útočném pásmu podržel kotouč a ihned to nahrá na Jiřího Kadlece ml. Ten z první pálil, ale betony Zvolánka neprostřelil.

05:08
    Zakázané uvolnění bruslařů.

05:54
    Ofsajd Kozlů.

06:17
    Domácí si vytvořili tlak u Zvolánka a za každé šance pálí!

09:05
    Hosté opět rychlým útokem překvapili kolínskou obranu. Vlasov branku přestřelil.

09:42
    První vyloučení dnešního zápasu "zvítězili" hosté. Potrestán Kolda (HBR) na 2 minuty za hákování.

11:38
    Hosté oslabení zvládají lépe jak domácí přesilovou hru.

11:42

12:23
    Kozlové právě vstřelili branku!

PETR MORKES vzal kotouč tzv. pod svá křídla a dopravil ho do horního růžku Zvolánkovy branky! Stav skóre 1:1:

Bez asistence

13:44
    Vyloučen Tomáš Pácal (KOL) na 2 minuty za hákování.

14:15

14:31
    Bruslaři ve velké šanci! Ale domácí Sejpal svým betonem kotouč vyrazil a hra pokračuje.

15:15
    Domácí se osvobozují.

15:44

18:48
    Ofsajd Kolína.

19:49
    Na závěr Kozlové zavařilu branku Zvolánka. Stříleli na ně několik dělovek, ale ani jedna za jeho záda nespadla.

20:00

První třetina byla velmi vyrovnaná, vice ze hry měli troufám si říct že domácí. Hosté se dostávali do rychlých protiútoků, kterými překvapovali domácí hráče. Ale těch šancí měli méně než domácí. Oba týmy už měli přesilovou hru, kterou nevyužili. První branka padla po chybě domácích, jež využil ve 4. minutě Endál právě svým neuvěřitelně rychlým protiútokem! Vyrovnat se podařilo až ve 13. minutě Petru Morkesovi, který vyrovnal famózní šibenicí.
    Stav je momentálně po první třetině vyrovnaný 1:1. Jak to bude dál ????? To se dozvíme cca v 17:43, buďte u toho i VY!

20:01

22:06
    Kozlové si vytvořili v začátku druhé třetiny tempo a bojují u branky Zvolánka.

22:30

22:52
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za napadení. Hosté mají nabídnutou přesilovou hru, využijí ji? Hra pokračuje 4 na 5.

24:52

25:25
    Ofsajd bruslařů.

26:35

Domácí se dostávají do vedení! Druhou branku domácích dává kapitán Kolína DAVID ŠAFRÁNEK. Stav utkání 2:1

Asistence: Lukáš Skokan, Dominik Zumr

28:15
    Hra se drží v pásmě u Zvolánka.

29:05
    Hanzlova obrovská šance! Zvolánek kotouč svým ramenem vyrazil a hra pokračuje opět před ním.

29:29
    Zumr s Morkesem si puk několikrát mezi sebou vymněli, ale kotouč za záda Zvolánka puk nedostali.

30:00
    Šafránek po samostatné akci se svými kličkami se do branky nedostal.

30:35
    Vyloučen Martin Kříž (HBR) na 2 minuty za hákování.

31:06
    Marek Němec (KOL) potrestán 2 minuty za podražení.

32:35

32:41
    Vyloučen Jakub Kořínek (HBR) na 2 minuty za držení.

33:00
    Endál z mezikruží poslal dělovku na Sejpala, ale branku minul.

33:06

34:41

36:15
    Dominik Zumr ve velké šanci, ale Zvolánek měl pokrytou celou branku!

39:39
    Voženílek z mezikruží pálil a Zvolánek vyráží. Hra pokračuje.

40:00

Máme za sebou další část tohoto utkání, které patřilo spíše Kolínské hře a Endálově hře.
    Domácí si připsali další branku, kterou si střelil sám kapitán 27. David Šafránek a svůj tým tak poslal do vedení.
    Další třetině začne přibližně 18:26. Buďte u toho!

40:01

43:10
    Vyloučen Jakub Kořínek (HBR) na 2 minuty za podražení.

45:10

45:10
    Naopak na trestnou lavici jde tentokrát Petr Morkes (KOL) na 2 minuty napadení.

47:10

47:10
    Hra přerušena, kotouč mimo hřiště.

48:56
    Hosté udělali dusno před Sejpalem až do zasunuli do branky, Sejpal se dlouho ze země zvedal.

51:27

52:41

Je vyrovnávno! Ze začátku třetí třetiny nevýrazná hra a přeci jen se dokázali hosté prosadit! Lehkou střelou na branku vystřelil KIRILL VLASOV a vyrovnává! Stav utkání 2:2.

Asistence: Kundratěv

54:35
    Ve velké šanci Malý s Ježkem! Zvolánek nakonec chytl kotouč sedem mezi nohy. Hru podržel.

55:48
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za hákování.

56:07

56:57

V oslabení domácí kapitán DAVID ŠAFRÁNEK projel přes celé kluziště a našel si krásnou škvírku mezi Zvolánkovy betony a posílá tak domácí do vedení! Stav utkání 3:2

Bez asistence.

59:09
    Hosté si berou oddechový čas.

59:43
    Semirád (KOL) a Vala (HBR) se na ledě porvali. Předvedli divákům na konci zápasu celkem divadelní představení.

59:56

DAVID ŠAFRÁNEK do prázdné branky přidal další gól pro svůj celek. A splnil si dnes hattrick.
    Stav utkání 4:2.

Je vybojováno! Kozlové poráží dalšího soupeře z Vysočiny, tentokrát navrátilce z 1.ligy.
    Velkou zásluhu na výhře má kapitán David Šafránek, který se blýskl svým hattrickem!
    Tímto je to ode mě pro dnešek vše a v úterý se těšte v Kolíně se odehraje derby s Nymburkem. Tak na viděnou, hezký víkend! (19:03:44)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 13. Morkes, 27. Šafránek (Skokan, Zumr), 57. Šafránek, 60. Šafránek – 4. Endál, 53. Vlasov (Kundratěv)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Voženílek, Barták, Svoboda – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A"- Ježek, Semirád, Malý – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Němec – Jelínek, Hlavatý

Rozhodčí: Kubeš – Špringl R. st, Špringl R. ml