Uničov – Hulín 1:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – HFK Olomouc 2:2 (kon.) | Zlínsko – Třebíč 6:0 (kon.)
FC Zlínsko
6:0 (3:0)
HFK Třebíč
Neděle 23.08.2015, 10:30 • Otrokovice, Trávníky • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Krásný den fotbalovým fanouškům. Máme před sebou zápas mezi Otrokovicemi a Třebíčí.

Domácí jsou sice nováčkem soutěže, po dvou kolech však mají na kontě šest bodů a ukazují, že nechtějí být otloukánkem soutěže. Na vlastní kůži už to poznal Hlučín, jenž prohrál 3:2, výprask poté na domácí půdě dostalo béčko Slovácka v podobě 0:4.

Hosté mají na kontě jeden bod, a to právě ze zápasu se Slováckem, kdy remizovali 1:1. Druhé kolo na domácí půdě neskórovali a podlehli Vyškovu 0.2. Favoritem zápasu jsou tak domácí, avšak stát se může cokoli.

1

1
    Výkop měli hosté, kteří také nyní zahajují první útočnou akci.

2
    Již třetí autové vhazování mají k dispozici hráči Třebíče.

3
    Krásný centr dostal na nohu Elšík, z vápna však branku přestřelil.

4
    Opět se do dobré šance hrnul Elšík, byl však faulován. Domácí mají zhruba ze 30 metrů standardní situaci.

5
    K míči se postavil Šuranský a před brankou hledal Netopila, tomu však balón lízl pouze vlasy. Už druhá veliká šance Viktorky!

6
    Do rychlé samostatné akce se pustil Ošmera, na hranici pravidel byl ale zastaven.

7
    I díky sudímu, který nyní omylem zastavil nahrávku domácích, akce skončila již na půli hřiště.

9
    Otrokovice mají autové vhazování na půli hřiště.

10
    Hezky procházel obranou soupeře Rajnoha, zastavil jej až faul na něj. Je z toho standardní situace na hranici vápna.

11
    Další standardka pro zatím lepší domácí celek.

12
    K míči se postavil Jaseník a tvrdou přízemní střelou k tyči pořádně protáhl gólmana Matiáška.

13
    Střela Netopila je zblokovaná na rohový kop, Třebíč je nyní pod velikým tlakem.

14
    Přetažený kop byl nakonec celkem nebezpečný, obě střely však byly zblokovány. Domácí zůstávají na míči.

15
    Další faul HFK, standardní situace pro Viktorku z velice dobré pozice.

16
    Jasenský mířil k tyči, Matiášek byl ale na místě.

17
    Mlýnkovi rána nesedla a pro třebíčeského muže v rukavicích toto nebyl těžký zákrok.

18
    Pas za obranu Třebíče byl na Jasenského moc dlouhý, Matiášek je u míče dřív.

19
    Z ničeho nic se do šance dostali i hosté, když Dočekal dostal balón před branku domácích, zblízka ale těsně přestřelil.

21
    Dobrovolný při svém přímém kopu nastřelil poblíž stojícího soupeře, dopředu tak jdou opět bílomodří.

23
    Jasenskému sice prošel ofsajd, míč mu ale utekl do autu.

24
    Hostí nyní kopli celkem vysoký míč, která letí až do vedlejšího autosalonu. Snad ne na nějaké auto.

25
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Úvodní branka utkání je tu a dočkávají se jí aktivnější domácí. Další standardní situace z hranice vápna skončila v brance, když TOMÁŠ MAZOUCH šikovně zatočil míč.
    25. Tomáš MAZOUCH - 1:0

27
    Třebíč má k dispozici svůj první rohový kop.

28
    Ten ale tak úplně nevyšel, míč mají na kopačkách domácí.

29
    Sporný zákrok ve vápně sudí odpískal, Viktorka bude kopat penaltu!

30
    Žlutou kartu dostává Komínek (HFK Třebíč).

30
    K míči se postavil JAN SILNÝ a nekompromisně střelou pod horní tyč zvyšuje na 2:0.
    30. Jan SILNÝ - 2:0

32
    Domácí jsou nadále lepším celkem na hřišti a snaží se splnit prosbu z publika – dát ještě jeden gól do pauzy.

34
    Mohlo to být však jinak, ostrou střelu hostujícího záložníka ale brankář Balážik vyrazil na roh.

35
    Kop od praporku se Třebíči úplně nevyvedl, na míči domácí.

36
    Na hřišti se přiostřuje, sudí musí mírnit emoce především hostujícího celku.

37
    A je to již o tři branky! Dobrou nahrávku dostal JAN SILNÝ, ve vápně si obhodil obránce a tváří v tvář přestřelil Matiáška.
    37. Jan SILNÝ - 3:0

39
    Možnost pro Třebíč ke snížení končí neúspěchem, na centr Dobrovolného ze standardní situace do vápna si totiž nikdo nevyskočil.

41
    Slunko začíná pálit a trochu se to projevuje i na hře, která už není tak útočná.

43
    Žlutou kartu dostává Dočekal (HFK Třebíč).

44
    Přímý kop Mazoucha skončil v náručí brankáře hostí.

45
    Další faul ze strany Třebíče, odkop brankáře Balážika asi bude poslední akce v tomto poločase.

45

Po prvním poločase je skóre celkem jasné, ovšem vše se ještě může stát. Druhý poločas začne přibližně v 11:33.

46

47
    I druhý poločas začíná náporem Viktorky a končí gólem, když z otočky dopravil do sítě balón JAN SILNÝ, jenž dokonává hattrick.
    47. Jan SILNÝ - 4:0

49
    Pátý míč v sítí Matiáška! Gólman Třebíče vyběhl mimo vápno, kde však po souboji s JANEM SILNÝM upadl a pro jmenovaného tak nebyl problém dopravit míč do odkryté branky. Čtvrtá trefa tohoto otrokovického hráče v dnešním zápase.
    49. Jan SILNÝ - 5:0

51
    Tlak domácích neustává, nyní je z toho rohový kop.

52
    Na ten si vyskočil Elšík, jeho pokus ale minul zařízení.

54
    Atakování rozehrávky Třebíče má úspěšný konec, Viktorka má znovu míč na svých kopačkách.

56
    Střídání v týmu Viktorky: hřiště opouští střelec čtyř branek Jan Silný, jeho místo nahradí Jakub Mlčák.

57
    Dlouhý centr hostujícího Kamínka skončil až v náručí brankáře Balážika.

58
    Neposedný míč po střele Mlýnka polekal Matiáška.

59
    Pokus z úhlu domácího záložníka zaplachtil jen těsně mimo tři tyče.

61
    Jeden z hostí pálil z místa pro penaltu, branku však minul.

62
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Florián, přichází Novotný.

64
    Domácí fotbalisté již očividně polevují, Třebíč se dostává celkem často k brance Balážika. Ten nyní musel vyboxovat centr příchozího Novotného.

65
    Dalekonosná střela Havránka protáhla gólmana Viktorky, který balón vyráží na roh. Následně domlouvá svým spoluhráčům, aby se vzpamatovali.

66
    Ke střele se dostal Fall, nastřelil ovšem soupeře.

67
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Němec, přichází Zach.

68
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Juhás.

Na zápas aktuálně vedoucího celku tabulky Viktorie Otrokovice zavítalo 255 diváků.

70
    Jasenský se dostával do dobré pozice, vymýšlel však kličky a o míč přišel.

71
    Výhoda hostujícího celku končí nepřesnou nahrávkou.

73
    Šestý gól potěšil diváky na stadionu v Trávníkách, kdy se parádně do šibenice trefil z hranice velkého vápna TOMÁŠ MAZOUCH.
    73. Tomáš MAZOUCH - 6:0

75
    Další míč v autosalonu, kdy jej tam poslal Jakub Juráň. Už by to chtělo hrát opatrněji, je tu poslední balón.

77
    Netopil nejprve nastřelil obránce, poté ale natáhl a trefil spojnici! Marně se po míči Matiášek natahoval.

79
    Ke střele se chystal Elšík, míč mu ale těsně před nosem odkopl jeden ze soupeřících hráčů.

81
    Hezky se uvolnil Zach a dostal se až do vápna, branku ovšem míjí.

83
    Elšík se prodíral k brance Matiáška, zastaven byl nedovoleně.

86
    Zápas už se jen dohrává, šance vidět nejsou a hraje se převážně na půli hřiště.

88
    Rajnoha mohl založit útočnou akci, místo toho ale vrátil míč zpět ke svému brankáři.

90

Tomuto jednoznačnému utkání už rozhodčí Duda nenastavil ani minutu. Jasná výhra Viktorky 6:0 vyhoupla tohoto nováčka do čela tabulky.

Ode mne je to vše, přeji vám hezký zbytek dne. (12:19:51)