Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
HC Kometa Brno
2:2 (0:1, 0:0, 2:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 25.08.2015, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Přípravné zápasy

46:40
    Peter Čerešňák (VIT) dostává další dvouminutový trest.

39:33
    Kapitán hostů Jiří Burger si ještě vysloužil jeden trest. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Zároveň dostává trest Peter Čerešňák (VIT) na dvě minuty za sekání. Brněnské publikum se mohutně dožaduje vyrovnání.

32:20
    Jan Hanzlík (KOM) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

14:17
    Martin Dočekal (KOM) dostává dvě minuty za sekání.

11:11
    A hned jsou Vítkovice opět do čtyř. Petr Kolouch dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

08:56
    Vrátka trestné lavice se otevírají na straně Vítkovic. Dvě minuty za držení dostává hostující Jan Káňa.

05:00
    Brno jde do tří, dvě minuty dostává Jan Hruška.

03:27
    První trest utkání, vyloučen je domácí David Ostřížek na dvě minuty za hákování.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 50. Burian (Koreis, Kuboš), 52. Ostřížek (Němec, Hruška) – 9. Čerešňák (Gřeš), 44. Zdráhal

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle (A), Stehlík, Hanzlík, Kováčik (C), Malec, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška (A), Němec – Káňa, Kusko, Mrázek – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Raška, Honejsek
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Štich, Pastor, Kovář, Štencel, Kolouch, Gřeš, Olesz (A), Burger (C), Szturc, Zdráhal, Hlinka, Húževka, Káňa, Vandas, Balán, Tomi, Kuťák

Rozhodčí: Jeřábek, Polák – Lainka, Musil