Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
HC Kometa Brno
2:2 (0:1, 0:0, 2:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 25.08.2015, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Přípravné zápasy

59:37
    Celá hala už se radovala, když puk směřoval za čáru. Ve skutečnosti ale projížděl jen "kolem" brány a za úroveň brankové čáry zajel až mimo tři tyče.

51:58
    Kometa právě vstřelila branku!
    A také že je! Osm minut před koncem řádné hrací doby je srovnáno. DAVID OSTŘÍŽEK dostal od zadního mantinelu puk přímo před brankoviště a rychle jej směřuje za záda Dolejše. Asistence: Vojtěch Němec a Jan Hruška.

49:21
    Dolejš si z Brna nulu neodveze. Po vyhraném buly od modré vypálil Kuboš, jeho ránu ale zablokovali hráči. Kotouč se dostal poté na hůl VILÉMA BURIANA, který vypálil k pravé tyčce a snížil stav utkání. Asistence: Jakub Koreis a Petr Kuboš.

46:40
    Peter Čerešňák (VIT) dostává další dvouminutový trest.

46:40
    Brněnský Jan Káňa se dostal do pozice, odkud měl snížit stav utkání. Prořítil se mezi kruhy i mezi branou Vítkovic a tváří tvář Dolejšovi zvolil střelu do pravé části klece. Tam ale gólman hostů skvěle nastražil lapačku, kterou následně s radostí a pukem uvnitř, zvedl!

44:39
    Mohlo být ještě více zle! Vandas se s pukem přehnal před Čiliakem, ale nezakončil. Chtěl nabídnout Balánovi skvělou pozici, jeho přihrávku ale zastavil Malec.

43:12
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Studená sprcha pro Kometu. Po nevyužité dvojnásobné přesilovce a několika šancí se ke střele dostal PATRIK ZDRÁHAL a svižnou střelou propálil Čiliaka, kterému puk propadl mezi betony a pomalu se doklouzal až do brankové čáry. Bez asistence.

41:30
    Rychlá kombinace Brna na jejímž konci byl na levé straně Mrázek, který rychlým příklepem poslal puk pouze po horní tyči zpátky na led!

39:42
    Vondráček nenasměroval puk do blízké odkryté části brány.

39:33
    Kapitán hostů Jiří Burger si ještě vysloužil jeden trest. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Zároveň dostává trest Peter Čerešňák (VIT) na dvě minuty za sekání. Brněnské publikum se mohutně dožaduje vyrovnání.

32:49
    Sloboda vypálil od modré, jeho střelu Čiliak vykopl na hotujícího Jana Káňu, který málem zvyšoval skóre.

32:20
    Jan Hanzlík (KOM) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

31:12
    Mohlo být vyrovnáno! Honejsek se s pukem vymotal před branku, přejel pomalu na druhou stranu a zničehonic nahrál před odkrytou klec Adamu Raškovi, který ale v důležitý okamžik promáchl a kotouč skončil v rohu kluziště.

25:26
    Brno přešlo s pukem přes celý led, Mrázek zametl puk před brankoviště, kam se nebezpečně dostával Kusko. Nakonec si ale obrana Vítkovic s tímto útokem poradila.

23:10
    Skvělá vyrážečka gólmana Vítkovic vyrazila proti letícímu projektilu Richarda Stehlíka!

19:59
    Zdráhal v poslední sekundě zkusil vypálit na brněnskou klec a trefil horní tyč!

14:17
    Martin Dočekal (KOM) dostává dvě minuty za sekání.

11:11
    A hned jsou Vítkovice opět do čtyř. Petr Kolouch dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

11:00
    Dočekal dostal puk na levou stranu, položil si na zem bránícího obránce a následně trefil Dolejše. Stejný brněnský hráč se ještě málem dostal k dorážce. Zároveň hosté přečkali oslabení.

08:56
    Vrátka trestné lavice se otevírají na straně Vítkovic. Dvě minuty za držení dostává hostující Jan Káňa.

08:06
    Hosté jdou do vedení. Tomáš Gřeš přenechal na ose hřiště puk PETERU ČEREŠŇÁKOVI, který si najel na pravý kruh a k bližší tyči prostřelil Čiliaka. Asistence: Tomáš Gřeš.

05:00
    Brno jde do tří, dvě minuty dostává Jan Hruška.

04:45
    Hosté nejprve kombinovali na modré, Kudělka se ale ke střele neodhodlal a nahrál na spoluhráče. Ten ale střelou trefil pouze brněnského Jana Káňu, který se ihned vrhl do úniku. Z pravé strany ale nevymyslel žádnou fintu na Dolejše.

03:27
    První trest utkání, vyloučen je domácí David Ostřížek na dvě minuty za hákování.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 50. Burian (Koreis, Kuboš), 52. Ostřížek (Němec, Hruška) – 9. Čerešňák (Gřeš), 44. Zdráhal

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle (A), Stehlík, Hanzlík, Kováčik (C), Malec, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška (A), Němec – Káňa, Kusko, Mrázek – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Raška, Honejsek
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Štich, Pastor, Kovář, Štencel, Kolouch, Gřeš, Olesz (A), Burger (C), Szturc, Zdráhal, Hlinka, Húževka, Káňa, Vandas, Balán, Tomi, Kuťák

Rozhodčí: Jeřábek, Polák – Lainka, Musil