Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 3:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Novokuzněck 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Viťaz – Novosibirsk 1:5 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:1 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Metallurg Novokuzněck
Pátek 28.08.2015, 18:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

42:33
    Tohle hostům určitě nepomáhá. Dalšího přestupku se dopustil Kousal (NOV), jenž odešel na trestnou lavici za držení.

40:21
    A hned na úvod tohoto dějství tu je další vyloučení. Tentokráte rozhodčí potrestali hostujícího hráče Kazakova (NOV) za hákování.

36:49
    Kuvajev (NOV) je dalším hráčem, který musel odejít na trestnou lavici, a to za sekání. Teď má početní výhodu po delší odmlce Dinamo.

33:59
    Trošku zbytečné vyloučení. Galimov (DIN) se dopustil úderu do hlavy a krku, a nejenže vyfasoval trest na 2 minuty, ale také navíc ještě 10 minut osobního trestu.

26:43
    Robinson (DIN) příliš dlouho držel puk ve své ruce a sudí ho vyloučili na dvě minuty. Tohle budou kruté chvíle pro domácí celek.

26:29
    Hietanen (DIN) se dopustil hry vysokou holí a je dalším potrestaným hráčem domácího celku.

22:33
    Osipov (DIN) se dopustil držení, také Metallurg bude mít k dispozici první početní výhodu.

14:33
    Drugov (NOV) odešel na dvě minuty na trestnou lavici za faul kolenem.

06:22
    Kazakov (NOV) se dopustil nedovoleného bránění, a Metallurg tak minimálně na dvě minuty bude hrát opět v oslabení.

02:31
    Postnikov (NOV) je prvním vyloučeným hráčem, dvě minuty obdržel od rozhodčích za hákování.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 13. Galimov (Babenko, Višněvskij), 32. Robinson (Daugavinš), 43. Pestuško (Daugavinš), 45. Cvetkov (Daugavinš, Mironov) – 1. Kazakov (Stoa), 35. Manuchov (Kaprizov), 50. Musin (Kousal)

Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Hietanen, Mironov, Osipov, Korjagin, A. Volkov – Karpov, Cvetkov, Karsums – Pestuško, Gorovikov, Daugavinš – Kokarev, Dugin, Avcin – Aleksejev, Babenko, K. Volkov – Galimov
    Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Skutar, Amirov, Antonovskij, Kamalov – Kaprizov, Stoa, Kazakov – Orlov, Kousal, Komaristyj – Musin, Romanov, Berdnikov – Kuvajev, Drugov, Karavajev

Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Goljak, Dědjulja