Královské Vinohrady – Vítkovice juniorky 2:6 (kon.) | Ostrava – Bohemians juniorky 1:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:3 (kon.)
Bonusia Ostrava – Slavičín 8:1 (kon.) | Židenice – Třinec 3:0 (kon.) | FBK Letka Ostrava – Brno Židenice juniorky 1:3 (kon.)
Olomouc – Ostrava 2:1 (kon.) | Slavičín – Královské Vinohrady 0:4 (kon.) | Bohemians juniorky – Židenice 0:1 (kon.)
Vítkovice juniorky – FBK Letka Ostrava 2:4 (kon.) | Killers Krakow – Vítkovice 3:0 (kon.) | Nowy Targ – Bonusia Ostrava 1:2 (kon.)
Třinec – Bohemians juniorky 0:1 (kon.) | Brno Židenice juniorky – Vítkovice juniorky 1:7 (kon.) | Židenice – Olomouc 2:2 (kon.)
FBK Letka Ostrava – Slavičín 2:4 (kon.) | Ostrava – Killers Krakow 2:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Nowy Targ 3:3 (kon.)
FBC Ostrava
1:3 (0:0, 1:3)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
Pátek 28.08.2015, 14:30 • ČPP Aréna, Ostrava • Ostrava Cup 2015 - Women

Druhý poločas ovládly hráčky Bohemians, které stačily ve 24. minutě navýšit své vedení o dvě branky. O minutu později snížila ještě Vrlíková, ale o další minutu později už se opět radovaly juniorky Bohemians, které už si vedení 3:1 pohlídali do závěrečného hvizdu. (15:14:39)

29:50
    Už to vypadalo, že domácí hráčky sníží na rozdíl jediné branky. Střela Škopkové byla na poslední chvíli zblokována mimo mantinely.

29:31
    Lišková se stačila vrátit do brány, ale zasahovat při střele Semerádové nemusela.

28:59
    Střely Greiplové z půlící čáry nebyla z nejpřesnějších, přesto se dostali hráčky Ostravy k míčku.

28:49
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. Míček budou zahrávat do hry domácí hráčky, které zkoušejí hru bez brankářky.

28:49
    Hned poté, co opustil míček hrací plochu, si vyžádal trenér domácích oddechový čas!

27:20
    Vrlíková při přečíslení 2 na 1 zvolila raději střelu, která byla hodně nepřesná.

26:33
    Míček, který byl adresován Greiplové doputoval až na hůl Kopkové, která ve vyložené šanci minula hostující klec!

25:27
    Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! Branky začínají přibývat hodně rychle. Hostující ADÉLA KAŠPAROVÁ proměnila svůj střelecký pokus v branku. Lišková byla bez šance na zásah. Asistence: Eva Preisslerová.

24:39
    Tým Bonusia Ostrava juniorky právě vstřelily branku! Domácí hráčky odpovídají nejlepší možnou variantou – brankou. MARKÉTA VRLÍKOVÁ těžila z dobrého napadání, díky kterému běžela osamocena na Kolaříkovou. Domácí útočnice nedala hsotující brankářce šanci. Bez asistence.

23:24
    Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! od mantinelu se pokusila o překvapivou střelu SIMONA MATUŠKOVÁ, které se opravdu povedlo překvapit domácí brankářku, neboť ji míček propadl za záda. Asistence: Kristýna Heralová.

22:37
    Teč hostující hráčky nebyla příliš přesná, míček končí vedle brány.

21:32
    Kolaříková předvedla hned dva perfektní zákroky za sebou. Nejprve vyzrála na střelu Divišové a následně si poradila v leže i s dorážkou Kadidlové. Výborná práce hostující brankářky.

20:52
    Fellerová při pokusu o střelu minula míček a plnou ranou trefila pouze hůl své soupeřky. Rozhodčí odpískali faul.

20:06
    Ostravanky načínají celou akci zpoza vlastní brány. Ovšem akce končí za bránou soupeřek.

19:16
    Lišková měla znovu plné ruce práce. Nyní ji zaměstnala Panenková střelou od mantinelu.

17:49
    Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! Hráčky Bohemians rozehráli volný úder na krátko. KRISTÝNA HERALOVÁ se následně otočila s míčkem na holi kolem své osy a poslala míček přesně do levého horního rohu brány. Asistence: Natálie Višvaderová.

17:22
    Hosté se dokázali ubránit, i když byli u mantinelu v početní menšině.

16:21
    Juniorky Bohemians si předávají míček výhradně mezi obrannou dvojicí a do útoku se příliš neženou.

15:20
    Jurečková si vypracovala dobrou pozici k zakončení. Míček ale poslala pouze do nohy soupeřky.

15:01

V prvním poločasu jsme viděli po málu šancí na obou stranách. Do větších šanci se ale dostávali juniorky Bohemians, ale ani ony nedokázaly vstřelit branku. Stav po první půli je tak stále bezbrankový.

Další polovina začne přibližně ve 14:54.

15:00

14:30
    Nahození domácích hráček skončilo na holích soupeřek. Ty se ale nedokázaly dostat ze sílícího tlaku Ostravy.

13:44
    Mrázová se málem dostala při napadání do zajímavé situace. Na poslední chvíli ji ale míček odskočil od hole.

12:50
    Protiútok ani jednoho celku neskončil brankou. V těchto chvílích se blýskla skvělou hrou obrana.

11:45
    Divišová se dostala do solidní palebné situace. Nedokázala ovšem zamířit do prostoru tří tyčí a tak míček bez problémů Lišková zachytila.

10:54
    Míček opustil v rohu hrací plochy po souboji protihráček mantinely. Bude se vhazovat.

10:18
    O necelou minutu později se celá situace opakuje, tentokrát ovšem na druhé straně šířky hrací plochy.

09:39
    Hostující hráčky se provinili faulovem na půlící čáře. Následuje volný úder.

08:43
    Fellerová a následně ani Kašparová nevyzrála na Liškovou, která měla částečně zakrytý výhled při obou střelách.

08:09
    Akce hostujících hráček si vysloužila potlesk všech přítomných diváků. V branku ale tato akce nevedla.

7:26
    Pro Liškovou nebyl velký problém zachytit střelu Matuškové do náruče.

06:36
    Přihrávka od Lukášové před bránu byla zblokována. Do útoku se tak mohou přesunout hostující hráčky.

05:45
    Hosté hrají v plném počtu.

05:36
    Přesilová hra domácích pomalu končí, domácím zatím schází větší střelecká aktivita.

04:32
    Mrázová zakončovala od poloviny hrací plochy. Kolaříková měla zakrytý výhled, i přesto ale dokázala zakročit nohou.

04:05
    Kolotoč přihrávek v podání hráček Ostravy neměl dlouhé trvání. Hosté dokázali míček vypíchnout a poslat přes celé hřiště.

03:45
    Anna-Marie Divišová (BHO) vyloučena na dvě minuty za vrážení.

02:34
    Mrázová se dostala jako první domácí hráčka do větší šance. Zakončení scházelo přesnější zakončení. Míček skončil vysoko nad bránou.

01:55
    Zatím se hraje převážně kolem půlící čáry. Jedinou střelu v prozatimním průběhu hry zaznamenali hráčky Bohemians, avšak střela byla nepřesná.

00:01

FBC ČPP Bonusia Ostrava juniorky: Lišková (Poukarová) – Vrlíková, Kopková, Mrázová, Greiplová, Šešulková, Jurečková, Škopková, Zuzaníková, Bálková, Krečmerová, Lukášová, Žůrková
    Trenér: Jakub Robenek

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Kolaříková – Nová, Mrázková, Divišová, Henacová, Preisslerová, Kašparová, Fellerová, Semeráková, Panenková, Matušková, Štajnerová, Kořínková, Višvaderová, Kadidlová

Rozhodčí: Petr Blakala, Filip Plíhal.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 25. Vrlíková – 18. Heralová (Višvaderová), 24. Matušková (Heralová), 26. Kašparová (Preisslerová)

FBC Ostrava: Lišková (Poukarová) – Vrlíková, Kopková, Mrázová, Greiplová, Šešulková, Jurečková, Škopková, Zuzaníková, Bálková, Krečmerová, Lukášová, Žůrková

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Kolaříková – Nová, Mrázková, Divišová, Heralová, Preisslerová, Kašparová, Fellerová, Semeráková, Panenková, Matušková, Štajnerová, Kořínková, Višvaderová, Kadidlová

Rozhodčí: Petr Blakala, Filip Plíhal