Luleå – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Gap 6:1 (kon.) | HV71 – SønderjyskE 7:1 (kon.)
Blues – Grenoble 4:2 (kon.) | Düsseldorf – TPS 4:5 (kon.) | Nitra – Liberec 0:9 (kon.)
Vienna Capitals – Krefeld 2:3 (2:3 po s.n.) | Zug – Djurgården 2:3 (kon.) | Ženeva – Storhamar 0:3 (kon.)
Braehead – Växjö 1:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
spusu Vienna Capitals
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Krefeld Pinguine
Sobota 29.08.2015, 19:30 • Albert Schultz Eishalle • Hokejová Liga mistrů • Skupina 10

63:00
    Za hákování si musí jít sednout domácí Iberer, který tak komplikuje situaci domácímu celku.

49:14
    Zase a zase ta vyloučení. Pomalu se zdá, že se všichni zúčastnění hráči zápasu už dnes dostali na trestnou lavici. Počet hráčů na ledě se srovnává, dvě minuty pro Henrika Erikssona.

49:00
    Dobré dvě šance Krefeldu, ze kterých nakonec pramení vyloučení a hosté si zahrají v přesilové hře. Dne sledujeme opravdu řadu hráčů za katrem, až nezdravě moc. Teď bude pykat hříšník Simon Gamache.

43:11
    Istvan Sofron dnes podruhé na trestné lavici, tentokráte už jeho tým půjde do oslabení.

42:04
    Tlak Rakušanů teď bude možná malinko utlumen. Rafael Rotter je totiž vyloučen, společně s ním ale také hostující hokejista, takže počet hráčů na ledě zůstane vyrovnaný.

37:00
    Na dvě minuty je za předchozí situací vyloučen Lakos, který tak doplní spoluhráče na trestné lavici a Capitals jdou do tří.

36:33
    Také v závěru druhé třetiny budeme sledovat vyloučení jednoho z hokejistů. Dvě minuty konkrétně musí odejít pykat domácí vyvolený Sven Klimbacher, který dnes usedá za katr podruhé.

29:30
    Vyloučení na straně Krefeld Pinguine. Schymainski dostává dvě minuty za držení a jeho tým čekají nepříjemnosti.

21:46
    Ponechaná výhoda, ale teď už rozhodčí ukazuje na muže v černém trikotu a bude vylučovat. Dvě minuty inkasuje hokejista Andreas Nodl.

15:46
    Vyloučení na straně domácí barikády. Dvě minuty za podražení dostává ve vyloučeními nabité třetině Daniel Bois, který nechal hůl pod bruslemi soupeře.

11:30
    Ale pozor. Ve stejném čase znovu vyloučení a dokonce opět z řad Krefeldu. Takže pět na tři tentokráte výhoda pro Capitals. Vyloučen je Sofron za krosček.

10:47
    Série vyloučení na začátku dnešního zápasu pokračuje. Teď ale hráč z druhé strany půjde pykat. Yared Hagos inkasuje dvě minuty.

07:53
    Capitals jdou do tří! Složitá situace pro domácí, ale Lakos musí pykat dvě minuty, jež mu hlavní arbitr dnešního utkání udělil za zcela evidentní podražení.

06:35
    Eriksson uháněl úplně sám na branku a byl faulován. Rozhodčí ale nenařizuje trestné střílení, nýbrž uděluje dvě minuty. Klimbacher potrestán za hákování.

00:48
    Dokonce ještě v první minute utkání vyloučení. Domácí kvůli nebezpečí u vlastní branky byli nuceni faulovat, dvě minuty za hákování dostává Dzieduszycki.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 26. Dzieduszycki (Rotter), 44. Ferland (Fraser, McLean) – 40. Kretschmann (Pietta, Suppis), 60. Pietta (Sofron, Vasiljevs), rozh. náj. Eriksson