Luleå – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Gap 6:1 (kon.) | HV71 – SønderjyskE 7:1 (kon.)
Blues – Grenoble 4:2 (kon.) | Düsseldorf – TPS 4:5 (kon.) | Nitra – Liberec 0:9 (kon.)
Vienna Capitals – Krefeld 2:3 (2:3 po s.n.) | Zug – Djurgården 2:3 (kon.) | Ženeva – Storhamar 0:3 (kon.)

56:20
    Obrovský tlak před hostující bránou nekončí gólem domácích. Ti snad na Tellqvista vyslali pět střel, ale ani jedna v síti neskončila.
    48:41. Reto SURI - 2:3

48:41
    Zug právě vstřelil branku!
    Záhy přichází kontaktní gól domácích a ti jsou zpátky ve hře. RETO SURI překrásnou individuální akcí nabruslil až před Tellqvista a bekhendovou střelou posílá puk do levého horního růžku jeho branky. No a drama je na světě. Bez asistence.
    47:53. Pierre-Marc BOUCHARD - 1:3

47:53
    A to se také stalo. PIERRE-MARC BOUCHARD dostal přesnou přihrávku před hostující branku a poté pro něho nebyl problém doklepnout kotouč za záda Tellqvista. Pro domácí už to vypadá o něco lépe. Asistence: Jarrko Immonen.

46:38
    Ahlén dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Zug má možnost snížit v početní výhodě.
    Alexander FÄLSTRÖM - 0:3

44:54
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    Přesilovou hru hosté využívají. Přihrávku před branku od Sörensena zužitkoval krásnou jemnou tečí do domácí branky ALEXANDER FÄLSTRÖM. S domácími to už nevypadá dobře. Asistence: Marcus Sörensen.

44:05
    Morant jde za katr za hrubost a hosté mají výhodu další přesilové hry.

39:18
    Holden putuje na trestnou lavici a vůbec se mu to nelíbí. Dostává dvě minuty za 2+10 minut za krosček a nesportovní chování.

37:12
    V jasné střelecké pozici nyní promáchl Lundberg a Stephan si připisuje další povedený zákrok.

36:15
    Schnyder dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.
    33:19. Robin ÁLVAREZ - 0:2

33:19
    ROBIN ÁLVAREZ si sjel do blízkosti domácí branky a jemnou střelou posílá puk podruhé za záda Stephane. Hosté se tak ujímají dvoubrankového náskoku. Asistence: Robin Press.

32:23
    Ale po tomto zákroku Falka už ano. Ten se provinil hrubostí a domácí mají přesilovou hru.

28:47
    Tak nakonec uvidíme přesilovou hru domácích 5 na 4. Hostující Brodin dostal dvě minuty za nedovolené bránění, Hulström za hrubost a domácí Morant také za hrubost.

26:51
    Domácí Daniel Sondell inkasuje dvě minuty za držení protihráče. Hosté mají k dispozici další početní výhodu.

18:44
    Reto Suri dostává dvě minuty za podražení. Hosté hrají přesilovou hru.
    16:15. Henrik ERIKSSON - 0:1

16:15
    Hosté ale ve vlastním oslabení skórují. HENRIK ERIKSSON se dostal do úniku a vystřelil na domácího brankáře. Ten střelu vyrazil pouze před sebe, ale na dorážku stejného hráče už byl krátký. Djurgårdens se tak ujímají vedení. Asistence: Tomi Sallinen.

14:35
    Za vražení na hrazení inkasuje dvě minuty hostující Anderson a je tu přesilovka pro domácí.

10:33
    Marchon inkasuje dvě minuty za držení a nabízí hostům přesilovou hru.

06:51
    Sudí rozpažuje a branku neuznává, neboť šlo o úmyslné kopnutí kotouče do branky.

06:51
    Hosté vsítili branku, ale celou situaci musí potvrdit videorozhodčí.

Morant dostává 2+2 minuty za hrubost. To samé také Sallinen. Pokračovat se ale bude v pěti hráčích na obou stranách.

00:16
    Hned v úvodu uvidíme přesilovou hru Zugu. Holm dostává dvě minuty za sekání.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 48. Bouchard (Immonen), 49. Suri – 17. Eriksson (Sallinen), 34. Álvarez (Press), 45. Fälström (Sörensen)

EV Zug: Stephan (Bader) – Alatalo, Sondell, Ramholt, Grossmann, Erni, Morant, Stadler – Suri, Holden, Martschini – Immonen, Buergler, Bouchard – Diem, Schnyder, Zangger – Lammer, Volejníček, Marchon
    Djurgårdens IF: Tellqvist (Armalis) – Högström, Holm, Hultström, Falk, Englund, Press, Westlund – Fälström, Sallinen, Sörensen – Anderson, Brodin, Lundberg – Vejdemo, Álvares, Ljungh – Eriksson, Rundqvist, Ahlén

Rozhodčí: Bruggemann (GER), Wehrli (SUI) – Espinoza (SUI), Köhler (SUI)