Vítkovice – Něman Grodno 3:1 (kon.) | Grenoble – Blues 2:1 (kon.) | Fribourg – Luleå 4:3 (kon.)
Zürich – Eisbären 3:2 (kon.) | Djurgården – Zug 5:3 (kon.)
Fribourg-Gottéron
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Luleå Hockey
Pátek 04.09.2015, 19:45 • BCF Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 11

58:50
    Anton Hedman a Benjamin Pluss si jdou oddechnout na dvě minuty za předchozí incident.

54:08
    V rohu kluziště se strhla mela, po které se rozhodčí rozhodli vylučovat. Na straně hostů jsou vyloučeni Mastomaki společně se Sylvegardem. Na straně domácích je to Salminen se Sprungerem. Hra bude pokračovat s plným počtem hráčů na obou stranách.

50:15
    Nyní budou mít možnost po faulu Rathgeba, jenž si jde odpykat dvě minuty za hákování.

47:12
    Hosté se navíc budou muset dvě minuty bránit domácí přesile. Granstrom vyfasoval dvouminutový trest za sekání.

32:07
    Přesilovka hostům právě skončila. Jacob Micflikier vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

30:22
    Julien Sprunger přidržel protihráče a je za to správně vyloučen na dvě minuty. Hosté si tak zkusí přesilovou hru.

18:58
    Luleå bude hrát opět ve čtyřech. Savilahti-Nagander vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

09:12
    Domácí jsou na koni a z jejich tlaku vyplynul faul Sandstroma, který tak oslabuje svůj celek na dvě minuty.

02:27
    Domácí jdou však opět do čtyř. Dvě minuty si jde odsedět Benjamin Pluss za podražení.

00:13
    V témže čase je vyloučen Gardner na dvě minuty a hosté si tak zahrají v početní převaze.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 9. Salminen (Rathgeb), 28. Bykov, 40. Sprunger, 47. Pouliot – 5. Sandstrom (Oskarsson, Harju), 35. Micflikier (Rajala, Sandstrom), 45. Cehlárik

Fribourg-Gottéron: Conz (Lory) – Ngoy, Kamerzin, Abplanalp, Maret, Picard, Rathgeb, Camperchioli – Neukom, Gardner, Pluss – Bykov, Sprunger, Salminen – Pouliot, Mottet, Fritsche – Pivron, Vauclair, Schmutz
    Luleå Hockey: Larsson (Lassinantti) – Schira, Mikkelson, Oskarsson, Melart, Savilahti-Nagander, Sandstrom, Jaroš, Ekarv – Lagace, Micflikier, Rajala – Cehlárik, Hedman, Harju – Petrell, Granstrom, Forsberg – Fabricius, Mastomaki, Sylvegard

Rozhodčí: Bauer (GER), Eichmann – Wüst, Borga (všichni SUI)