Vítkovice – Něman Grodno 3:1 (kon.) | Grenoble – Blues 2:1 (kon.) | Fribourg – Luleå 4:3 (kon.)
Zürich – Eisbären 3:2 (kon.) | Djurgården – Zug 5:3 (kon.)
Djurgårdens IF
5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
EV Zug
Pátek 04.09.2015, 20:00 • Hovet Arena, Stockholm • Hokejová Liga mistrů • Skupina 2
    59:16. Henrik ERIKSSON - 5:3

59:16
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. HENRIK ERIKSSON dostal na modrou čáru přihrávku od svého spoluhráče a v pohodě zaváží puk do opuštěné hostující klece. Asistence: Markus Sörensen.

58:31
    Bouchard dostává po zásluze pětiminutový trest a do konce utkání za faul kolenem.

57:38
    Hosté to zkouší se šesti hráči v poli a bez brankáře.

51:12
    S vyloučeními se nyní doslova roztrhl pytel. Nyní dostává dvě minuty Suri za hákování a síly na ledě se tedy srovnají.

49:16
    Další trest pro domácí. Sörensen inkasuje dvě minuty za hákování. Hosté mají k dispozici přesilovou hru a šanci na vyrovnání.

48:36
    Stejný hráč navíc ještě dvě minuty za nesportovní chování.

48:36
    Alatalo dostává dvě minuty za hrubost.

48:36
    Rundqvist dvě minuty za sekání.

48:36
    Falk dostává dvě minuty za držení protihráče.

38:48
    Diem podrazil soupeře a dostává dvě minuty. Djurgardens jdou do další početní výhody.

38:27
    Ahlén také 2+2 minuty hrubost.

38:27
    A jsou z toho tresty. Morant 2+2 minuty hrubost.

35:20
    Na hostující straně Bouchard za hrubost a je tu přesilovka pro Zug, neboť Rundqvist dostal 2+2 minuty.

35:20
    Za držení protihráče a hrubost putuje na trestnou lavici Rundqvist.

31:55
    Za podražení putuje na trestnou lavici Suri. Je to další trest pro hosty.
    27:40. Lino MARTSCHINI - 4:3

27:40
    Zug právě vstřelil branku!
    Znovu však přichází blesková odpověď. LINO MARTSCHINI se ocitl v blízkosti Armalise a tvrdou ránou ho překonává. Hosté se tak domácímu celku dostávají na dostřel jediného gólu. Bez asistence.
    26:59. Alexander FÄLSTRÖM - 4:2

26:59
    Ano, znovu okamžitě využitá početní výhoda domácích. ALEXANDER FÄLSTRÖM si povyjel mezi kruhy a poté svou prudkou přízemní střelou rozvlnil počtvrté hostující síť. Asistence: Marcus Sörensen.

26:06
    Erni jde na trestnou lavici, když se provinil sekáním. Využijí domácí svou další přesilovou hru?
    20:48. Markus LJUNGH - 3:2

20:48
    Tak to byla krásná akce v podání domácích. MARKUS LJUNGH dostal přesný pas před levou stranu hostující branky a trefil přesně její odkrytou část. Vedení se opět ujímá Djurgårdens, který bleskově využívá svou početní výhodu. Asistence: Robin Press.

20:34
    Grossmann inkasuje dvě minuty za hákování a nabízí tak domácím přesilovou hru.

19:15
    Martschini se dostal do úniku a ocitl se tváří v tvář Armalisovi. Ten poté jeho přízemní střelu ukrývá do své lapačky a přerušuje hru.
    14:32. Daniel SONDELL - 2:2

14:32
    Nakonec se hosté vyrovnání dočkali. DANIEL SONDELL si počkal na přihrávku a poté svou střelou posílá puk za Armalisova záda. O branky v první třetině tak není vůbec nouze. Takový hokej se divákům musí líbit. Asistence: Pierre-Marc Bouchard.

11:08
    Bouchard inkasuje dvě minuty za hákování a znovu si domácí zahrají přesilovou hru.
    06:07. Adam OLLAS-MATTSSON - 2:1

06:07
    Ale záhy padla další branka, a to do sítě Zugu. Domácí hokejisté si po střele ADAMA OLLASE-MATTSSONA berou sve vedení zpět. Asistence: Markus Ljungh.
    05:03. Jarkko IMMONEN - 1:1

05:03
    Jenže hosté se okamžitě dostali ke střele a přesnou trefou vyrovnávají stav utkání zásluhou JARKKA IMMONENA. Asistence: Pierre-Marc Bouchard.
    04:28. David RUNDQVIST - 1:0

04:28
    Domácí přesilovou hru nakonec využívají. Hultström našel svou přihrávkou úplně volného DAVIDA RUNDQVISTA, který na pravém kruhu tvrdě vypálil a v brance Zugu nedal Stephanovi vůbec žádnou šanci. Djurgårdens tak jdou brzy do jednobrankového vedení. Asistence: Linus Hultström.

02:37
    Morant dostává dvě minuty držení protihráče a domácí mají výhodu přesilové hry.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 5. Rundqvist (Hultström), 7. Ollas-Mattsson (Ljungh), 21. Ljungh (Press), 27. Fälström (Sörensen), 60. Eriksson (Sörensen) – 6. Immonen (Bouchard), 15. Sondell (Bouchard), 28. Martschini

Djurgårdens IF: Armalis (Tellqvist) – Högström, Holm, Hultström, Falk, Englund, Press, Ollas-Mattsson – Fälström, Vejdemo, Sörensen – Anderson, Brodin, Lundberg – Nigren, Álvares, Ljungh – Eriksson, Rundqvist, Ahlén
    EV Zug: Stephan (Bader) – Ramholt, Grossmann, Schlumpf, Sondell, Alatalo, Morant, Erni, Stadler – Immonen, Buergler, Bouchard – Diem, Suri, Martschini – Schnyder, Marchon, Zangger – Lammer, Volejníček, Thibaudeau

Rozhodčí: Gebei (AUT), Sjoqvist (SWE) – Ahlén, Dahmen (oba SWE)