Poprad – Žilina 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.)
Jindř. Hradec – Písek 3:6 (kon.)
HK Poprad
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
MsHK Žilina
sk Pátek 04.09.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

V tretej tretine ešte hokejisti HK Poprad navýšili svoje vedenie gólom Richarda Rapáča zo 42. minúty a po výhre 4:1 si teda pripísali prvú výhru v príprave. Víťazní teda v príprave boli po prvýkrát z desiatich pokusov. Hostia teda nedokázali pre trénera Jančušku vybojovať víťazstvo a s prípravou sa lúčia prehrou.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok piatku. (19:04:42)

59:35
    A potom aj nedobre rozohrali, to znamená icing.

59:23
    Richard Rapáč hľadal niekoho na modrej čiare, nikto tam však nebol a domáci sa teda sami vyhodili z útočného pásma.

58:50
    Žilina sa v oslabení o jedného korčuliara už bráni zodpovedne, vyhodila puk cez všetky čiary a už ostáva menej než desať sekúnd do Stupkovho návratu.

57:56
    Bartečko presunul puk popred bránkovisko ku Hvilovi, jeho následná strela sa zachytila iba na bočnej sieti brány.

57:44
    Arne Kroták predviedol svoju tvrdú ranu príklepom, jeho projektil od modrej čiary Tomek nakoniec zastavil vo svojej lapačke.

57:01
    Žilina bude 52 sekúnd v oslabení o dvoch hráčov. Václav Stupka dostáva menší trest za hákovanie.

56:53
    Domáci si vypracovali streleckú príležitosť, Suchý vystrelil od modrej čiary, jeho zakončenie ale skončilo v Tomekovej lapačke.

55:53
    Poprad bude hrať v početnej prevahe. Rastislav Konečný si odsedí trest za seknutie.

54:27
    Jaroslav Obšut sa s rozohrávkou nikam neponáhľal, blížili sa už záverečné sekundy oslabenia Ninika, ktoré domáci nepotrestali a už ani nepotrestajú.

53:37
    Paukovčekovi ušiel puk z hokejky v strednom pásme, Bartečko reagoval nervózne, napokon teda domáci nahodili do útočnej tretiny.

52:28
    Žilinčania sa budú brániť. Jaroslav Ninik inkasuje menší trest za nedovolené bránenie.

52:18
    Žilinčania sa ubránili pred možným popradským útokom, puk vyprevadili až do obranného pásma domácich.

50:55
    Paukovček naznačil v medzikruží prihrávku na Bartečka, napokon sám vystrelil, ale namieril nad bránku.

50:14
    Rusnák našiel pred bránkoviskom Gápu, ktorú nekompromisne strieľal, gólman Žiliny napokon aj s menšími problémami, ale predsa, vyrazil puk.

49:37
    Tomáš Török vykonal pár rýchlych korčuliarskych temp a vystrelil z ľavého kruhu. Gólman Vlkov zastavil puk vo svojej lapačke.

49:12
    Branislav Rapáč otestoval pozornosť brankára Tomeka strelou z medzikružia, gólman Žiliny bezpečne zastavil puk vo výstroji.

48:21
    Ježek sa snažil okamžite z otočky prihrať na modrú čiaru Brejčákovi, ten sa však vyskytoval pár metrov vedľa miesta, kde smerovala prihrávka.

47:04
    Domáci hráč Gápa len pred chvíľočkou naskočil na ľadovú plochu a už je vylúčený ďalší popradský korčuliar. Ján Ťavoda dostáva dve minúty za hákovanie.

46:23
    Trojica Žilinčanov smerovala do rýchleho protiútoku, v prečíslení si ale nerozumela, a tak Malina mohol bez problémov vypáliť cez všetky čiary.

45:50
    Gáborčíkovi sa nepodarilo vyhodiť puk cez stred klziska, z jeho nevydarenej práce ešte mohol ťažiť protihráč Róbert Huna, ktorý strelou z medzikružia ohrozil Kostúra, ale ten bol v pozore.

44:51
    Hráčska lavica Popradu dostáva menší trest za nešportové správanie, trest si odišiel odsedieť Peter Gápa.

44:50
    Peter Gápa nepríjemne vystrelil z pravého kruhu, Tomáš Tomek na viackrát musel zachytiť puk vo svojej výstroji a uchovať ho v bezpečí.

44:23
    Domáci hokejisti poslali puk cez všetky čiary a za týchto okolností to znamenalo zakázané uvoľnenie.

43:39
    Kostúr ihneď bez váhania nahral na útočnú modrú čiaru Krotákovi, ktorý priťukol Štrauchovi do pásma, následne sa mladík snažil popradskému kapitánovi prenechať puk, ale nepodarilo sa.

43:01
    Paukovček prihral puk od mantinelu medzi kruhy, kde bol Bartečko, ktorý na viac ráz dorážal, ale Tomek tých viacero pokusov likvidoval.

42:43
    Bajaruns vystrelil z ľavého kruhu, jeho zakončenie bolo tečované a pre Tomeka nebolo problémom ho uchopiť v lapačke.

41:49
    Poprad dal gól!
    Domáci hráči prekvapujú Žilinu hneď od úvodu! Z medzikružia nahodil puk na bránu Branislav Rapáč, pred bránkou dorážala agresívne hneď dvojica popradských hráčov a úspešným strelcom sa stal RICHARD RAPÁČ!
    Asistencie: Branislav Rapáč a Tomáš Török.

41:35
    Branislav Rapáč zatlačil puk pri mantineli v útočnom pásme, hlavný rozhodca si nebol istý viditeľnosťou, a preto pre istotu prerušil hru.

40:24
    Popradská obrana opäť raz zaspala, hneď v úvode tretiny sa snažil Dominik Rehák prekvapiť samostatným zakončením Kostúra, no mieril mimo bránky.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V prostrednej časti hry sa do streleckej listiny zapísali iba domáci. V 27. minúte vo vlastnom oslabení poslal Poprad do vedenia Bartečko a v 39. minúte zvýšil Štrauch.
    Tretia tretina začne približne o 18:30.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:45
    Martin Krčula vypálil z prvej na ľavom kruhu a Kostúr sa mal čoho obávať! Pri ľavom uchu mu totižto zazvonila žŕdka! Následne však situáciu spoluhráči ustrážili a hra bola prerušená.

39:06
    Poprad sa bude v závere druhej tretiny a v úvode tretej dvadsaťminútovky brániť. Ľubomír Malina dostáva dve minúty za krosček.

38:05
    Domáci zvyšujú svoje vedenie na rozdiel dvoch gólov! ANDREAS ŠTRAUCH sa napokon po niekoľkých sekundách dostal k ďalšej streleckej príležitosti aj za pomoci svojich spoluhráčov a využil to naplno. Strelou od pravého kruhu prekvapil brankára Tomeka!
    Asistencie: Matej Síkela a Arne Kroták.

37:49
    Štrauchovi sa podarilo získať puk na dolnej časti ľavého kruhu, jeho následná strela však skončila iba na Tomekovi.

37:07
    Bartečko z útočnej modrej čiary priklepol na Štraucha po pravom krídle, avšak nakoniec puk skončil iba na striedačke domáceho tímu.

36:24
    Jakub Drábek sa dostal k puku na ľavom kruhu, následne ale stratil rovnováhu a padol na ľad. K strele sa už teda nedostal.

35:14
    Do samostatného úniku cez stred klziska sa dostal krídelník prvej žilinskej formácie Dominik Rehák, jeho pokus švihom Kostúr bezpečne vyrazil svojou výstrojou!

34:24
    Arne Kroták sa dostal k dorážke z tesnej blízkosti Tomekovej brány a v tom zhone pred bránkou trafil hornú žŕdku!

33:31
    Bartečko nezvládal manévrovanie s pukom na pravom kruhu, vypichol mu ho Brejčák a odpálil cez všetky čiary.

33:05
    Obšut tvrdo vypálil od modrej čiary, jeho projektil však Tomek na svojich betónoch eliminoval. Poprad stále v pásme.

32:21
    Bartečko z pravého kruhu nahodil puk pred Tomeka, kde sa však k dorážke nedostal nik z hráčov v bielych dresoch. Hostia sa teda oslobodili.

31:50
    Žilinskí Vlci budú hrať so štyrmi korčuliarmi. Michal Grman dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

31:40
    Ondrej Rusnák vypálil príklepom z pravého kruhu, Tomek nemal puk pod kontrolou, ale k následnej dorážke sa už domácim hokejistom nepodarilo dostať.

31:29
    Nepodarené forhendové zakončenie od Dominika Reháka z ľavého kruhu tečoval Jaroslav Obšut a ľahkú žabku aj Kostúr poľahky zachytil do lapačky.

31:08
    Richard Huna korčuľoval za pukom smerujúcim do rohu klziska v útočnom pásme, radšej sa ale po ňom pre istotu vrhol domáci gólman Kostúr a prikrytím prerušil hru.

30:25
    Arne Kroták si v útočnom pásme nerozumel s Andreasom Štrauchom, následne si v útočnej tretine potom nerozumeli ani hostia. Poprad je teda pri puku v obrannom pásme.

29:41
    Mendrej vystrelil od modrej čiary, strelu spred brankára Kostúra tečoval Milan Drevenák, ale dokázal zmeniť iba výšku a nie smer. Preto Kostúr nemal až také problémy so zachytením.

29:08
    Milan Drevenák vystrelil z ľavého kruhu, Kostúr musel ísť do rozkľaku, pretože strela šla po ľade.

28:24
    Václav Stupka vystrelil z ľavého kruhu, gólman Kamzíkov Kostúr bol v strehu a vyrážačkou usmernil puk do rohu klziska.

27:35
    Róbert Huna prekorčuľoval takmer celé útočné pásmo poza bránku, no na modrej čiare mu puk ušiel, domáci vyhodili a Žilinčania musia začínať od Tomeka.

26:49
    Kamzíci využívajú oslabenie na to, aby sa dostali do vedenia! Paukovček získal puk v obrannom pásme, prekorčuľoval do útočného a vystrelil z pravého kruhu. Tomek odrazil puk na ľavý kruh, kde bol ĽUBOŠ BARTEČKO a ten nekompromisnou dorážkou skóroval aj pri žilinskej presilovke!
    Asistencia: Lukáš Paukovček.

26:37
    Z osi ihriska na modrej čiare nahodil puk na bránu Emil Mendrej, gólman Kostúr nemal so zachytením ani najmenšie problémy. V stoji zastavil puk vo výstroji.

26:07
    HK Poprad bude hrať vo štvorici. Richard Rapáč odchádza na trestnú lavicu za držanie.

25:27
    Do zakončenia z medzikružia sa dostal Emil Švec, jeho strelecký pokus skončil na betónoch gólmana Matúša Kostúra.

24:59
    Arne Kroták neváhal a napriahol vyššie v medzikruží, jeho delovku ale zblokoval jeden zo žilinských hráčov svojou korčulou a puk skončil na ochrannej sieti.

24:24
    Hvila si spracoval puk na modrej čiare, pálil príklepom, Tomek vyrazil na ľavý kruh pred hokejku kapitána Krotáka, ktorý neváhal a dorážal, ale žilinský brankár bol aj na druhý raz pozorný.

23:56
    Lukáš Paukovček vystrelil od pravého kruhu, jeho zakončenie švihom však skončilo na pravom betóne brankára Tomáša Tomeka.

23:11
    Lauris Bajaruns vypálil od modrej čiary, jeho tvrdý príklep ale napokon skončil na lapačke brankára Tomeka.

22:20
    Tretia žilinská formácia sa s pukom prebojovala do útočného pásma, k zakončeniu ale napokon nedošlo. Domáci hráči teda môžu v pokoji začínať z obrannej tretiny.

21:51
    Matej Síkela vykorčuľoval po pravom krídle, dostal sa na pravý kruh a strieľal, no jeho zakončenie gólman Tomek zachytil vo svojej lapačke.

21:05
    Obranca Malina udržal Poprad v útočnom pásme, tam sa však s hosťujúcou obranou trápi Štrauch.

20:18
    Rehák posunul pred bránku Róbertovi Hunovi, jeho bekhend ale skončil iba na pripravenom betóne brankára Kostúra.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Úvodná časť hry bola vcelku pokojná, góly padali až v druhej polovici. Gápa otvoril skóre v 15. minúte a v predposlednej minúte tretiny vyrovnal hosťujúci Stupka.
    Druhá tretina začne približne o 17:44.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:45
    Kroták zle prihral na modrú čiaru Gáborčíkovi, využil to Jakub Drábek, ktorý získal rýchlosť cez stred ihriska a pálil z ľavého kruhu, no Kostúr dokázal puk zneškodniť na svojej výstroji!

19:17
    Síkela vystrelil z ľavého kruhu, jeho zakončenie však brankár Tomek bezpečne chytil vo svojej lapačke.

18:50
    Žilina dala gól!
    Tentokrát to do bránky Žilinčanom už padlo! Z ľavého kruhu vystrelil na bránu Konečný, popradskí hokejisti nedokázali puk urýchlene dostať do bezpečia a z toho ťažil VÁCLAV STUPKA, ktorý dorazil cez Kostúra!
    Asistencia: Rastislav Konečný.

18:32
    Vo veľkej šanci boli žilinskí hokejisti! Richard Huna zrýchlil po ľavom krídle a vystrelil z ľavého kruhu. Kostúr vyrazil puk do opačnej strany, kde prikorčuľoval Dominik Rehák, ale tomu sa nepodarilo trafiť priestor bránky.

18:07
    Branislav Rapáč našiel v strednom pásme Tomáša Töröka, ktorý následne predviedol šikovný individuálny pohyb. Naznačil pohyb na stred, zamieril do opačnej strany a z otočky bekhendom vystrelil. Tomek ale všetko sledoval a puk vyrazil.

17:30
    Popradčania bezpečne ubránili svoje oslabenie, Žilina sa počas presilovej hry dostala azda iba k jedinej strele.

16:57
    Žilinskí Vlci rozbehli kolotoč v útočnom pásme, k strele sa až v týchto chvíľach dostal Martin Krčula, jeho delovka od modrej čiary však nesmerovala do priestoru bránky.

15:54
    Kamzíci vyhodili puk až ku Tomekovi, Žilina teda bude musieť rozohrávať spred očí svojho gólmana.

15:30
    Domáce mužstvo sa bude brániť. Lukáš Paukovček fauloval Richarda Hunu a dostáva dve minúty za hákovanie.

14:40
    Domáci hokejisti sa ujímajú vedenia! Rusnák získal puk na pravom kruhu, prihral ho do medzikružia Bajarunsovi. Ten okamžite pálil, Tomek vyrážal pred seba a spred žilinského brankára dopravil puk dorážkou do brány PETER GÁPA!
    Asistencie: Lauris Bajaruns, Ondrej Rusnák.

14:10
    Lauris Bajaruns sa preštrikoval po ľavom krídle do rohu klziska, tam ho ale žilinský obranca Makovský odstavil a rozohral akciu.

13:27
    Daniel Brejčák sa objavil v dobrej príležitosti z medzikružia, jeho strela však mierila iba do ramena brankára Kostúra.

12:33
    Konečný našiel dobrou prihrávkou na útočnú modrá čiaru Stupku, ten ešte zrýchlil ku ľavému kruhu a strieľal. Kostúr pozorne vyrazil strelu svojimi betónmi.

11:58
    Paukovček spoločne s Hvilom bojovali o puk proti dvojici žilinských hráčov, nakoniec boli úspešní hostia, ktorí posunuli puk do stredného pásma.

10:57
    Jakub Kubiš vykoručuľoval po hranici kruhu smerom do medzikružia a vystrelil na bránu. Kostúr strelu likvidoval na svojej vyrážačke.

10:03
    Pitka našiel v dobrej šanci pred bránkoviskom Mareja Síkelu, jeho pokus o dorážku, však smeroval iba do tela žilinského gólmana.

09:37
    Malina pochybil v strednom pásme, puk získal Drevenák, ale nebol v dobrej rýchlosti na to, aby šiel do samostatného nájazdu. Vystrelil iba príklepom a strela smerovala mimo bránky.

09:23
    Síkela skvelo z rohu klziska našiel pred bránkoviskom korčuľujúceho Richarda Rapáča, jeho okamžitá strela však mierila iba do Tomeka.

08:57
    Obšut nastrelil puk smerom na bránku, kde mu robil špinavú prácu Lukáš Hvila, ale napokon žilinský brankár vyriešil a nedovolil popradskému útočníkovi dorážať.

08:38
    Popradčanom sa podarilo po vhadzovaní okamžite vystreliť, potom istý čas bojovali o puk, hostia boli úspešní a vyhodili ho aspoň do stredného pásma.

07:56
    Žilina sa bude brániť, Emil Mendrej dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

07:53
    Arne Kroták z horného vrcholu na pravom kruhu nahodil puk na bránku, gólman Tomáš Tomek si bol vedomý zložitej situácie, hru teda patrične upokojil a puk ukryl v lapačke.

07:08
    Lukáš Hvila, známy svojou tvrdou strelou, sa predviedol aj teraz, z pravého kruhu vypálil príklepom, ale Tomek zachytil strelu medzi betónmi.

06:29
    Lukáš Paukovček peknou zadovkou z rohu klziska našiel pred bránkoviskom Ľuboša Bartečka, no jeho strelu z prvej z tesnej blízkosti Tomek lapil na svojej hrudi.

05:48
    Na opačnej strane bol v šanci Jakub Kubiš, ktorý sa dostal do zakončenia spred bránkoviska, ale forhendom triafal nad Kostúrovu bránku.

05:36
    Marek Pitka vyštartoval cez stred ihriska a vystrelil z medzikružia, no jeho dstrela nenašla priestor brány.

05:08
    Branislav Rapáč posunul za bránu na Tomáša Töröka, ktorý sa šikovne otočil okolo brány a bekhendom sa snažil prekvapiť Tomeka, no ten sa pritlačil ku žrdi a puk vo výstroji zachytil.

04:35
    Na opačnej strane sme takisto boli svedkami zakončenia. Václav Stupka vystrelil taktiež z ľavého kruhu ako jeho protivník Štrauch v predchádzajúcej situácii. Kostúr bol tiež pozorný a puk zachytil v lapačke.

04:21
    Andreas Štrauch zrýchlil po ľavom krídle a pripravil si puk na ľavom kruhu. Spoza obrancu vystrelil, no žilinský brankár bol v strehu a vo výstroji zachytil puk.

03:36
    Richard Huna sa prebíjal do útočného pásma, cez modrú čiaru ho ale napokon nepustila popradská defenzíva a hostia museli rozohrávať v strednom pásme.

02:37
    Obranca Gáborčík nahodil puk pred brankára Tomeka, ktorému ešte mierne pohrozil Bajaruns, ale jeho teč dokázal žilinský brankár zastaviť aj s dávkou šťastia.

02:18
    Ninik nahodil puk do útočnej tretiny, tam ho zachytil brankár Kostúr a následne Marek Pitka roozhral novú popradskú akciu.

01:35
    Žilinčania strávili niekoľko sekúnd vo vlastnom obrannom pásme, po puk si prišiel bývalý popradský hráč Daniel Brejčák, avšak po mantineli ho poslal iba na zakázané uvoľnenie.

00:47
    Malina prihral na pravé krídlo na Arneho Krotáka, ktorému v spracovaní puku bránil svojou prítomnosťou čiarový rozhodca. Nakoniec ale popradský kapitán vybojoval puk, Štrauch mu ho posunul z rohu klziska pred bránku, ale Tomek následne šikovným zákrokom lapačkou vygumoval Krotákov bekhend.

00:10
    Na úvodnom vhadzovaní stretnutia zvíťazili hokejisti Žiliny, hoci puk v strednom pásme získal domáci Paukovček a otestoval pozornosť gólmana Tomeka, no ten výstrojou odrazil puk mimo nebezpečenstva.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Dnešný zápas budem ať špecifickú príchuť najmä pre súčasného žilinského trénera Milana Jančušku, ktorý ešte minulú sezónu priviedol Kamzíkov do semifinále play-off. Popradský zimný štadión teda dôverne pozná a aj väčšinu kádra. Máme sa teda na čo tešiť.

Podarí sa aktuálnemu trénerovi domácich Pavlovi Paukovčekovi konečne nájsť víťazný recept, oplatiť prehru Žiline z utorka a prvýkrát v príprave vyhrať alebo sa na prvé kolo Tipsport ligy víťazne naladia Žilinčania?

Úvodné zostavy:

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Suchý, Ťavoda, Dinda, Fabian (A), Malina, Obšut, Gáborčík, Pitka – Bartečko (A), Paukovček, Hvila – Kroták (C), Síkela, Štrauch – Török, R. Rapáč, B. Rapáč – Gápa, Rusnák, Bajaruns

MsHK DOXXbet Žilina: Tomek (Cibuľa) – Kurali, Grman (A), Makovský, Krčula, D. Brejčák, Mendrej, Ninik, Michálek – Richard Huna, Róbert Huna, Rebák – Stupka (A), Švec, Konečný – Drevenák (C), Ježek, Drábek – Kubiš, Schroner, A. Lipovský

Rozhodca: Orolin – Bednár, Šoltés.

Prajem vám príjemný hokejový podvečer a vítam vás pri sledovaní prípravného stretnutia HK PopradMsHK DOXXbet Žilina. Zápas začne o 17:00 a jeho priebehom vás bude sprevádzať Lukáš R. Ovšonka.

HK Poprad
    Popradčania finišujú prípravu na novú sezónu práve zápasom so Žilinou. A majú čo naprávať. Počnúc od prvého prípravného zápasu 31. júla doma proti Košiciam až po posledný prípravný zápas 1. septembra nevyhrali Kamzíci ani jedno stretnutie. S Košičanmi teda prehrali 1:3, s Liptovským Mikulášom 4. augusta 2:3, 7. augusta v odvete v Steel Aréne s Oceliarmi prehrali 3:0 a následne o týždeň neskôr v Martine 5:3. Od 20. do 22. augusta pokračovala príprava na 68. ročníku Tatranského pohára, kde Poprad postupne prehral s rakúskym klubom Graz 99ers 0:4, so Slaviou Praha 3:7 a Junosťou Minsk 2:4. Ďalší zápas hrali doma s Martinom, ale Mountfield ich zdolal 2:3 a 1. septembra Žilina v Púchove porazila Podtatrancov vysoko 5:1. Poprad má teda poslednú možnosť, ako sa naladiť na ligovú sezónu 2015/2016. Zatiaľ to ružovo vôbec nevyzerá.

MsHK DOXXbet Žilina
    Žilinskí Vlci odštartovali prípravu 11. augusta v Novom Targu, kde s MMKS Podhale Nowy Targ prehrali 5:2, 13. augusta nestačili Žilinčania na HC 46 Bardejov, keďže boli porazení výsledkom 4:0 a presne o deň neskôr ich zdolal aj Liptovský Mikuláš tesne 4:3. 18. augusta Žilinčania Nowemu Targu na ich pôde odplatili prehru, prekvapivo aj rovnakým výsledkom len v opačnom znení, čiže 2:5. Následne 24. augusta v Prievidzi Žilina porazila UTE Budapešť 6:2. O dva dni neskôr s JKH GKS Jastrzebie Žilinčania remízovali 4:4 a na doplnkové samostatné nájazdy prehrali 1:0. Posledné dva prípravné zápasy sa niesli vo víťaznom duchu, keď najprv v Detve Vlci vyhrali 0:2 a následne v Púchove, ako som už spomenul, zdolali Poprad 5:1.

Oba tímy týmto zápasom finišujú svoju prípravu na novú sezónu. Poprad sa v 1. kole Tipsport ligy 11. septembra stretne doma so Zvolenom a Žilina privíta Košice.

Sledujte aj s nami dianie zápasu Poprad – Žilina exkluzívne na webe Onlajny.eu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 15. Gápa (Bajaruns, Rusnák), 27. Bartečko (Paukovček), 39. Štrauch (Síkela, Kroták), 42. R. Rapáč (B. Rapáč, Török) – 19. Stupka (Konečný)

MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Kurali, Grman (A), Makovský, Krčula, D. Brejčák, Mendrej, Ninik, Michálek – Richard Huna, Róbert Huna, Rebák – Stupka (A), Švec, Konečný – Drevenák (C), Ježek, Drábek – Kubiš, Schroner, A. Lipovský

Rozhodčí: Orolin – Bednár, Šoltés