Skellefteå – Liberec 5:2 (kon.) | Sparta – Ženeva 5:2 (kon.) | Třinec – Kuopio 6:0 (kon.)
Kärpät – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Mannheim – Vítkovice 2:1 (3:1 po s.n.) | Salzburg – HV71 1:3 (kon.)
Bern – Linköping 1:7 (kon.) | Davos – Pardubice 5:3 (kon.) | Sheffield – Frölunda 1:4 (kon.)
Braehead – Ingolstadt 6:4 (kon.)
Braehead Clan Glasgow
6:4 (0:1, 2:1, 4:2)
ERC Ingolstadt
Sobota 05.09.2015, 20:00 • Braehead Arena, Renfrewshire • Hokejová Liga mistrů • Skupina 15

59:32
    Oboustranné vyloučení za hrubost, na hostující straně vyloučen Benedikt Schopper, na domácí Ben Davies, který navíc dostává další dvě minuty za faul kolenem. Ingolstadt tak dohraje zápas v početní výhodě.

55:55
    Thomas Greilinger je vyloučen za vražení a domácí dostávají dobrou šanci na vyrovnání.

48:39
    Vyloučení v týmu ERC Ingolstadt (Petr Tatíček).

43:32
    Domácích bylo na ledě šest a tak přichází trest! Dvě minuty si odsedí Alex Leavitt.

35:37
    Thomas Pielmeier zasáhl vysokou holí Meyera a na dvě minuty si posedí na trestné.

30:37
    Velký závar před hostující brankou končí nedovoleným zákrokem Fabia Wagnera, který je vyloučen za vysokou hůl. Domácí jsou v obrovském laufu.

26:17
    Tomáš Kubalík vyloučen na dvě minuty za faul loktem. Domácí mají dobrou šanci na vyrovnání.

18:50
    Na trestnou lavici míří domácí Matt Keith – krosček. Další přesilovka pro pantery.

14:33
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici míří domácí Chris Bruton – vražení na hrazení.

11:27
    Síly na ledě se vyrovnají. Za katr míří také Jared Ross.

10:36
    Nyní už ano. Na trestnou lavici odchází domácí Rick Jackman.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 29. Keith (Meyer, Leavitt), 30. Brooks (Bruton), 45. Bruton (Pitt, Aarssen), 58. Keith (Leavitt, Jackman), 60. Leavitt (Meyer), 60. Gotz (Pitt) – 4. Tatíček (Elsner, Laliberte), 35. Kubalík (Laliberte, Tatíček), 46. Tatíček (Laliberte, Kubalík), 47. Schopper (Friesen, McNeill)

Braehead Clan Glasgow: Holt (Russell) – Gotz, Aarssen, Fritsch, Jackman, McIver, Sullivan – Bruton, Brooks, Pitt – Keith, Meyer, Leavitt – Davies, Esders, Nesbitt – McKenzie, Cownie, Harper.
    ERC Ingolstadt: Timo Pielmeier (od 31. min. Eisenhut) – Schopper, Friesen, McNeill, Kohl, Wagner, Koppchen, Kronthaler, Schütz – Lebler, Irmen, Ross – Laliberte, Tatíček, Elsner – Greilinger, Kubalík, A. Barta – Schmidpeter, B. Barta, Thomas Pielmeier.

Rozhodčí: Pajula (FIN), Darnell – Dalton, Flockhart (všichni GBR)