Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Spartak Moskva
Úterý 08.09.2015, 11:30 • Fetisov hall • KHL

55:43
    Igor Levickij navíc dostává 2+2 minuty za vysokou hůl, takže Spartak bude skoro celý zbytek utkání dohrávat v oslabení.

53:07
    Domácí si nepohlídali střídání a za příliš mnoho hráčů na ledě dostávají dvouminutový trest.

50:35
    Nyní se bude vylučovat na obou stranách. Za hrubost si jedou odsedět dvě minuty domácí Samvel Mnacjan a hostující Maxim Potapov.

49:36
    Domácí kapitán Oskars Bartulis si odsedí dvě minuty za krosček.

43:31
    Dmitrij Korobov dostává dvě minuty za podražení a Admiral má příležitost k dalšímu navýšení svého vedení.

25:11
    První přesilovka Spartaku. Pascal Pelletier si odsedí dvě minuty za hákování.

18:06
    Po potyčce za domácí brankou odcházejí na trestnou domácí Lugin a hostujcí Levickij. Oba si shodně odsedí menší trest za hrubost.

10:34
    Další vyloučení na straně hostů. Za podražení dostává menší trest Alexandr Vasiljev.

06:51
    Hostující Viktor Baldajev si odsedí dvě minuty za krosček.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 9. Lugin (Blum, Fisenko), 40. Podšendjalov (Makarov, Glazkov), 42. Podšendjalov (Glazkov), 45. Lugin (Bergfors, Fisenko) – 5. Vasiljev (Korobov, Ivannikov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Glazkov, Osipov, Lisov, Mnacjan, Plechanov, Lysenko – Lugin, Fisenko, Bergfors – Pelletier, Filatov, Trivino – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Jakovlev, Sajustov, Voronin.
    Spartak Moskva: Ivannikov (45. Engren) – Dyblenko, Gilroy, Korobov, Tatalin, Sorokin, Jermakov, Baldajev, Ablajev – Šmeljov, Šafigulin, Potapov – Vasiljev, Wellman, Radulov – Krutov, Bodrov, Radil – Levickij, Voronin, Lesčenko.

Rozhodčí: Bondar, Rogačjov – Gorděnko, Tomilov.