Motor ČB – Prostějov | 7:2 (kon.) |
Chabarovsk – Spartak Moskva | 1:2 (kon.) | | | Vladivostok – Petrohrad | 1:5 (kon.) | | | Novokuzněck – Jokerit | 2:3 (kon.) |
Barys – Kazaň | 3:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Riga | 4:1 (kon.) | | | Omsk – Toljatti | 6:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Soči | 1:4 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Jaroslavl | 2:1 (kon.) | | | Minsk – Nižněkamsk | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Dynamo Moskva – HC Slovan | 1:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Záhřeb | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Liberec – Mountfield HK | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
HC Plzeň – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 3:4 (po pr.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 6:3 (kon.) |
Olomouc – Třinec | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 4:1 (kon.) |
Kladno – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Písek | 10:2 (kon.) |
K. Vary – PZ Kladno | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Olomouc – Vsetín | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Žďár n/S – Sparta | 1:10 (kon.) | | | Pardubice – Havlíčkův Brod | 7:1 (kon.) | | | Chomutov – Ústí n/L | 15:2 (kon.) |
Třinec – Šumperk | 8:0 (kon.) |
Orange 20 – Skalica | 4:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Nitra | 4:1 (kon.) |
Humenné – Pov. Bystrica | 3:2 (kon.) |
HC Olymp – Stará Kovárna | 1:3 (kon.) | | | Radegast – Stará Kovárna | 1:3 (kon.) | | | HC Olymp – Radegast | 4:1 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
David Soumar
Branky a nahrávky:
24. Kosticyn (Budkin), 26. Galuzin (Frolov), 60. Kosticyn (Proskurjakov, Piganovič)
Rozhodčí: Kadyrov, Soin – Maitak, Pronskich
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Proskurjakov (Lisutin) – Jegoršev, Pepeljajev, Chomickij, Piganovič, Budkin, Kondratěv, Kolganov – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Videll, Klingberg, S. Kosticyn – Galuzin, Frolov, Mozer – Sjomin, Tolpenko, A. Kosticyn – Iljin.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (18. Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Martynov, Petrov, Šinin, Žuldikov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Popov, Glinkin, Pestunov – Osnovin, Paré, Růžička – Glovatsky, Kručinin, Afonasjevskij – Mokin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (18. Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Martynov, Petrov, Šinin, Žuldikov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Popov, Glinkin, Pestunov – Osnovin, Paré, Růžička – Glovatsky, Kručinin, Afonasjevskij – Mokin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kadyrov, Soin – Maitak, Pronskich
Diváci:
Martin Růžička (CLJ) 0 + 0
Pavel Francouz (CLJ) po 18 minutách 0 obdrž. gólů, zápas nedochytal
Je rozhodnuto! SERGEJ KOSTICYN ukořistil ve středím pásmu kotouč, nabral rychlost a trefuje prázdnou brankou. Asistence: Ilja Proskurjakov a Oleg Piganovič.