Plzeň – K. Vary 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 4:0 (kon.)
Třinec – Chomutov 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 3:4 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Liberec 5:2 (kon.)
Sparta – Olomouc 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 11.09.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 1. kolo

51:26
    Boleslavská střídačka pyká za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Tomáš Hyka.

47:55
    Brankář Kristan se provinil nedovoleným bráněním, za což je odměněn dvěma trestnými minutami. Trest odpykává Jan Kolář.

42:01
    Hyka se z úhlu natlačil před Kristana, zakončit ale nezvládl, protože byl podražen Michalem Šedou, který už usedá na trestnou lavici.

37:54
    Michal Šeda podrazil dravého Hyku, rozhodčí mu za to uděluje dvouminutový trest.

21:26
    Bruslaři si zkraje druhé periody zahrají přesilovou hru. Za držení je vyloučen Petr Čáslava.

17:47
    Další vyloučení a tentokráte na trestnou lavici půjdou hráči z obou mužstev. Dvě minuty za hrubost dostává Václav Kočí (MBL), na pardubické straně je vyloučen Radoslav Tybor – dvě minuty, napadení.

15:43
    Poměr sil na ledě se na deset vteřin vyrovná. Za katr míří Dominik Pacovský – dvě minuty za sekání.

13:53
    Druhou přesilovku si zahrají i Bruslaři. Lukáš Nahodil se proti pravidlům provinil podražením.

11:52
    Pardubice si zahrají svou druhou přesilovku. Tomáš Klimenta si odpyká dvě minuty za podražení.

07:29
    Z následné potyčky před brankou si dvouminutový trest odnáší domácí Tomáš Voráček, který se proti pravidlům provinil hrubostí.

03:36
    První vyloučení dnešního klání! Petr Sýkora (PCE) míří na trestnou lavici – dvě minuty, podražení.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 30. Výborný, 60. Urban (Látal, Bárta) – 13. Marcinko (Divíšek, Rolinek)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Cikánek) – Trončinský, Holub, Stříteský, Voráček, Kočí, Ovčačík, Robar – Látal, Hruška, Klimenta – Žejdl, Výborný "C", Bárta – Hyka, Urban, Pacovský – Kotala, Lenc, Pabiška
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Čáslava "C", Ščotka, Gregorc, Štajnoch, Šeda, Roupec, Bokroš – Rolinek, Divíšek, Sýkora – Tybor, Nahodil, Svoboda – Kolář, Marcinko, Havlík – Starý, Poulíček, Moučka – Tomášek

Rozhodčí: Vladimír Šindler, Štěpán Souček – Milan Jindra, Michal Zíka