Plzeň – K. Vary 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 4:0 (kon.)
Třinec – Chomutov 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 3:4 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Liberec 5:2 (kon.)

52:35
    Vlach dostal přihrávku do jízdy, od modré čáry šel sám na Januse a ten jeho pokus zakončil nad vyrážečku vystihl a kotouč vytěsnil!

50:27
    Hosté si 5 na 3 dlouho nezahráli. Vyloučen Vlach (ZLN) za nedovolené bránění.

50:24
    Hořava (LIT) to přehnal s forčekingem v útočném pásmu a inkasuje 2 minuty za sekání.

48:29
    Pavelka (LIT) vyloučen na 2 minuty za podražení.

44:56
    Veselý (ZLN) si u hrazení vyšlápl na Januse a před domácí obranou ho uchránila pouze eskorta sudích, které s ním míří rovnou na trestnou lavici za nedovolené bránění.

43:00
    Sýkora na modré čáře odebral puk obránci a řítil se sám na brankáře Januse. Zvolil zakončení bekhendovou kličkou, ale domácí brankáře byl pozorný!

38:41
    Proti vyloučení svého spoluhráče protestoval Vlach (ZLN) tak vehementně až si vysloužil 10minutový trest za nesportovní chování.

38:41
    Kubiš (ZLN) vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

35:42
    Sýkora (ZLN) vyloučen na 2 minuty za sekání a s sebou na trestnou lavici si nese ještě pár pohlavků, když objektem jeho faulu byl Janus.

34:54
    Neskutečně nyní Janus zasáhl proti střele Ondráčka, který dostal střelu jako na stříbrném podnosu, zakončoval do zpola odkryté klece, ale na poslední chvíli mu radost se bral pravý beton domácího brankáře.

32:50
    Chaloupka přišel o puk za brankou, přihrávku dostal mezi kruhy Cibák a jeho střela na vyrážečku byla Janusem pouze tečována mimo tyče!

31:09
    Poněkud hořce se z branky sune Štůrala, který chytal vcelku obstojně a jen díky jeho zákrokům není rozdíl ve skóre daleko větší. Do branky nastupuje Kašík.
    Miloslav HOŘAVA - 4:0

31:09
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Sotva domácí kotel shrnul gólový prapor, už jej znovu tahá nahoru. Střelou z pravého kruhu se prezentoval MILOSLAV HOŘAVA. Bez asistence.
    Rostislav MARTYNEK - 3:0

30:44
    Famózní hra na jeden dotek do které se zapojila celá formace a na jejím konci střelou do odkryté branky zakončuje ROSTISLAV MARTYNEK. Štůrala byl zcela bez šance. Asistence: Filip Pavlík, Robin Hanzl.

29:08
    Zlínská obrana pod permanentním tlakem musela faulovat a Řezníček (ZLN) dostává 2 minuty za hákování.

24:12
    Trávníček (LIT) vyloučen na 2 minuty za faul loktem.
    Michal TRÁVNÍČEK - 2:0

21:05
    Martynek dostal v rohu kluziště příliš mnoho prostoru, vyjel si před branku a jeho střelu Štůrala pouze vyrazil před připraveného MICHALA TRÁVNÍČKA, který už měl lehkou pozici. Asistence: Rostislav Martynek.

19:15
    Ondráček (ZLN) vyloučen na 2 minuty za držení.

11:26
    Cibák (ZLN) dostává 2 minuty za nedovolené bránění a 10 minut osobní trest za nesportovní chování.
    Karel KUBÁT - 1:0

04:29
    KAREL KUBÁT si od modré čáry parádně najel na přihrávku Hanzla mezi kruhy a otevírá skóre střelou do poloodkyrté branky. Asistence: Robin Hanzl, Rostislav Martynek.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 5. Kubát (Hanzl, Martynek), 22. Trávníček (Martynek), 31. Martynek (Pavlík, Hanzl), 32. Hořava

HC VERVA Litvínov: Janus – Chaloupka, Kubát, Pavlík, Sklenička, Gula, T. Pavelka- Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Trávníček – Jurčík, Gerhát, M. Hořava ml. – Písařík, Piroš, Šrámek
    Berani Zlín: Štůrala (32. Kašík) – A. Holík, Horák, Matějíček, Žižka, Kotvan, Řezníček – Okál, Cibák, T. Sýkora – Ondráček, P. Holík, Veselý – Kubiš, Roman Vlach, Říčka – Štumpf, Šťastný, Čech

Rozhodčí: Pešina, Šír – Hlavatý, Lukš