Rostov – Machačkala 1:0 (kon.)
FK Rostov
1:0 (1:0)
Anži Machačkala
Pátek 18.09.2015, 18:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 9. kolo
    Fanoušci Rostova patřili mezi ty šťastné, protože jejich tým zvítězil 1:0.

Rozhodčí Meškov dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Anži Machačkala podlehla FK Rostovu. Domácí tým se dostal do vedení v 7. minutě, kdy se přesně trefil Mogilevec. Za celý zápas jsme viděli pouze jednu střelu na bránu a to tu ze 7. minuty, kdy skórovali domácí. Utkání bylo vyrovnané, ale příliš zajímavých šancí nepřineslo. Šťastnější je domácí Rostov, který získal 3 body. Machačkala odjížídí s prázdnou. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního večera. (19:58:24)

90+4

90
    Druhý poločas je nastaven o 3 minuty.

90
    Útočník Almeida se ocitl v ofsajdu, a tak byla hra přerušena.

87
    Zápas je velmi vyrovnaný, ale šance v něm opravdu skoro žádné nejsou. Pokud Rostov udrží vedení 1:0, tak může být velmi šťastný, protože výkon domácích nebyl vůbec dobrý, stejně tak výkon hostů.

84
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Dmitrij Poloz, přichází Boris Rotenberg.

84
    Kalačev fauloval a vyfasoval žlutou kartu.

83
    Hosté zahrávali rohový kop, kdy se k centru dostal hlavičkující Haruna, který mířil nepřesně. V 83. minutě se tak stav skóre nemění.

82
    Kalačev obdržel dobrou příhrávku, ale zapomnněl se v ofsajdu, tak pokračovat ve hře nemohl.

81
    Machačkala využívá posledního střídání: ze hry odchází Tigijev a nahrazuje ho Chadarcev.
    Tady se dnes odehrává veškeré dění.

77
    Dnes to není o tom, kdo je lepší, ale kdo má větší štěstí. Hra je totiž opravdu vyrovnaná a za 77 minut jsme viděli jedinou střelu na bránu, která skončila gólem.

76
    Ve středovém kruhu srazil k zemi svého protihráče Navas a byl potrestán právem žlutou kartou.

75
    Bajramjan fauloval a byl potrestán žlutou kartou.

69
    Bucharov dnes gól nedal a už ani nedá, na hrací ploše ho nahrazuje Bajramjan.

67
    Je to nevídané, ale v 67. minutě jsou oba brankáři bez jediného zákroku. V dnešním utkání toho k vidění opravdu moc není a zatím to nevypadá na to, že by se to změnilo.