Troyes – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Lorient – Caen 2:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Rennes 1:1 (kon.)
Nice – Bordeaux 6:1 (kon.) | Lyon – Bastia 2:0 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:1 (kon.)
ESTAC Troyes
0:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Středa 23.09.2015, 19:00 • Stade de l'Aube (kapacita: 20 400) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a někdy příště se u dalších online přenosů budu těšit na počtenou! (21:09:25)

Utkání končí! AS Saint-Étienne poráží ESTAC Troyes 1:0 a připisuje si už pátou ligovou výhru v řadě!

Od úvodní minuty byli lepším mužstvem hosté a ve třinácté minutě se dočkali první branky. Hamouma nacentroval míč do šestnáctky, kde si ho Thomas Ayasse smolně srazil do vlastní sítě. V závěru první půle podržel Troyes brankář Petrić, který si během dvou minut poradil jak s nepříjemnou ranou Corgneta, tak s hlavičkou Nolana Rouxe.

V druhé půli se v další tutové šanci zjevil Roux, ale vzájemný souboj opět vyzněl lépe pro brankáře Troyes. O malou chvíli později byl Petrić už překonán, ale pomohla mu pravá tyč jeho branky. Domácí poprvé zahrozili až v třiapadesáté minutě, když Jean orazítkoval břevno. Klid pro Les Verts mohl přinést Hamouma, po jehož pokusu ale míč z brankové čáry na poslední chvíli vykopl obránce Saunier. Fotbalisté Troyes ještě jednou do konce hrací doby stihli nastřelit horní tyč, v třiaosmdesáté minutě tutovku zahodil Perea a nováček soutěže tak ani v sedmém kole Ligue 1 nedokázal zvítězit.

90+5

90+4
    Hosté rozehrávají rohový kop na krátko a snaží se získat pro sebe několik cenných vteřinek.

90+3
    Jenže Ben Saada to nevymyslel vůbec dobře a nabídl hráčům soupeře přečíslení 3 na 1. Monnet-Paquet ale celou akci zbrzdil, nakonec mu míč od nohy odkopl vracející se kapitán Troyes Saunier.

90+2
    Eysseric fauloval Jeana – volný přímý kop pro Troyes. Dokáží domácí v samotném závěru srovnat?

90+1
    Hosté se snaží utkání dohrát s míčem na vlastních kopačkách. Nyní kombinují na vlastní půlce hřiště, do kombinace zapojují i Ruffiera.

90
    Nad rámec hrací doby sudí Moreira nastavuje pět minut!

89
    Poslední střídání dnešního zápasu. Velice aktivního Hamoumu na poslední minuty nahradí Ismaël Diomandé.

88
    Hamouma se probil až do vápna soupeře, kde sklepl balón pro Beriće, avšak jeho ránu z otočky vyrazil pozorný Petrić.

87
    Domácí vybojovali rohový kop, obrana Saint-Étienne si však s touto situací poradila.

86
    Pajot předvedl parádní herní přehled, když nalevo našel rozběhnutého Brisona, na jehož centr se marně natahoval Monnet-Paquet.

85
    Hosté pochopili, že si poněkud zahrávají s ohněm. Hráči Troyes jsou hladoví po vyrovnání, proto je třeba hru uklidnit. Pogba s Bayal Sall kombinují na vlastní půlce.
    83. Obrovský závar před brankou hostů

83
    Tohle ale musí být gól! Nivetův dlouhý přetažený centr vrátil zpět před branku Mavinga. Před prázdnou svatyní Les Verts se ocitl Perea, ale kulatý nesmysl nedokázal zpracovat a odmítl tak obrovskou příležitost na vyrovnání skóre!

82
    Perea dlouhým pasem hledal Jeana, před kterého ale včas předstoupil Pogba a odhlavičkoval míč na roh.

81
    Nivet šel do souboje s Brisonem kopačkou napřed – žlutá karta.

80
    Ruffier musí znovu zasahovat. K odraženému míči se dostal Benjamin Nivet, ovšem po jeho ráně míč zamířil jen doprostřed branky a proto neměl brankář Les Verts výraznější starosti.

79
    Další střídání, tentokrát na straně Saint-Étienne. Pro dnešek má odpracováno Corgnet, na posledních deset minut jeho místo zaujme Valentin Eysseric.