Celta Vigo – Barcelona 4:1 (kon.) | Levante – Eibar 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Gijón 2:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 1:2 (kon.) | Las Palmas – Sevilla 2:0 (kon.) | Malaga – Villarreal 0:1 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:0)
Villarreal CF
Středa 23.09.2015, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga • 5. kolo

Je dobojováno. Rovněž ve druhém poločase nebyl k vidění nikterak pohledný fotbal, ovšem nakonec jsme se dočkali branky. Hosty poslal do vedení nešťastným vlastním gólem Fernando Tissone. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu, a tak Villarreal zdolal Málagu těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:4 (23:51:28)

90+3

90+2
    Stále stejný obraz hry, domácí již působí poněkud rezignovaným dojmem. Ještě ale zbývá minuta, fotbal je nevyzpytatelný.

90+1
    Villarreal se přesunul na polovinu soupeře, kde šetří cenné sekundy. Málaze čas utíká pekelně rychle.

90
    K základní hrací době utkání budou nastaveny tři minuty. Co zajímavého ještě přinesou?

89
    Rovněž další akci hosté eliminovali. Domácí naposledy střídají. Místo Boky nastupuje na trávník Carlos.

88
    Čop zkusil své štěstí ze zhruba třiceti metrů, ovšem rána zamířila nad branku. Opět se tak bude kopat od hostující svatyně. Konec utkání se neúprosně blíží.

87
    Po rychlé akci Málagy bude následovat pouze odkop od branky, i když se to domácím nelíbí. Následný opakovaný záznam však dává za pravdu sudímu.

85
    Do konce základní hrací doby již zbývá pouze pět minut. Podaří se ještě domácí družině klání zdramatizovat a následně vyrovnat?

84
    Po sérii hlaviček míč sbalil do své moci brankář Aréola, který tak uklidňuje své spoluhráče. S výkopem pochopitelně příliš nepospíchá.

83
    Ani další rohový kop se domácímu celku příliš nepovedl. Villarreal je ale momentálně v těžké defenzivě. Uvidíme, zda vedení udrží do konce utkání.

81
    Marné dobývání branky Villarrealu v podání domácích pokračuje, domácím se zatím prakticky nic nedaří.

80
    Po zblokovaném centru následoval rohový kop, ale ani jeho exekuce nedopadla dle domácích představ. Villarreal se osvobodil.

79
    Rovněž další dlouhý centr odvrací pozorná defenziva hostujícího celku. Další žlutou kartu navíc dostává Suárez, po jehož faulu se bude kopat volný kop.

78
    Málaga skutečně navyšuje svou aktivitu, Villarreal si svým defenzivním pojetím utkání značně komplikuje. Zatím ale drží vydobyté vedení.

77
    Další zajímavý centr do velkého vápna, po němž se natahoval Charles. Nakonec jej ale nedostihl. Následný rohový kop neměl úspěch.

76
    Střídání v domácím táboře. Místo Hosty nastupuje na zelený pažit Tighadouini.

75
    Prachbídně, míč se snesl do rukou připraveného hostujícího muže s rukavicemi. Domácí fotbalisté však navyšují svou aktivitu.

74
    Málaga bude rozehrávat volný kop, avšak z dostatečné vzdálenosti od Aréolovy svatyně. Uvidíme, jak s touto možností naloží.

Libor Kucza

Branky: 71. Tissone (vla.)

Karty:   39. Recio (MLG), 60. Boka (MLG) – 17. J. dos Santos (VLR), 67. Bailly (VLR), 79. Denis Suárez (VLR)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:14.
    Malaga CF: Kameni – Boka (89. J. P. Carlos), Weligton, Angeleri, Rosales – Recio, Tissone – Duda, Añor (55. Čop), Horta (76. Tighadouini) – Charles.
    Náhradníci: Ochoa – Albentosa, Miguel Torres, J. P. Carlos, Espinho, Čop, Tighadouini.

Villarreal CF: Aréola – Antonio Rukavina, M. Gaspar (C), Bailly, Jokić – Samuel, Pina (62. B. Soriano), J. dos Santos (68. Trigueros), Denis Suárez – Baptistão, Adrián López (9. Leiva).
    Náhradníci: Barbosa – J. Costa, P. Iñiguez, Trigueros, Castillejo, B. Soriano, Leiva.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco