Carpi FC – Neapol 0:0 (kon.) | Chievo – Turín 1:0 (kon.) | Fiorentina – Bologna 2:0 (kon.)
Inter – Hellas Verona 1:0 (kon.) | Juventus – Frosinone 1:1 (kon.) | Lazio – Janov 2:0 (kon.)
Palermo – Sassuolo 0:1 (kon.) | Sampdoria – AS Řím 2:1 (kon.)
Juventus FC
1:1 (0:0)
Frosinone Calcio
Středa 23.09.2015, 20:45 • Juventus Stadium • Italská Serie A • 5. kolo

To je od nás vše. Loučí se s Vámi Karel Milec. (22:42:52)

Fauly: 16:10.

Na jedné straně obrovské zklamání a na druhé obrovský výbuch emocí! Juventus nedokázal vyhrát ani třetí domácí zápas a naopak nováček soutěže Frosinone Calcio získává první bod v této sezóně. Oba góly jsme viděli až ve druhém poločase, nejprve se trefil domácí Zaza a minutu před koncem vyrovnal hlavičkující Blanchard.

90+3
    90+2. Leonardo BLANCHARD - 1:1

90+2
    Frosinone právě vstřelilo branku!
    Tohle je obrovská rána pro Juventus, který nejspíše nevyhraje ani svůj třetí domácí zápas! LEONARDO BLANCHARD překonal Neta hlavičkou z malého vápna. Asistence: Danilo Soddimo.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Po rohové kopu rozehraném na krátko se dostal do vápna Dybala, který vzal celou akci sám na sebe, ale následná střela jde mimo.

90
    A další rohový kop pro Juventus.

89
    Rohový kop pro domácí.

87
    Hernanes mohl po zhruba deseti minutách na hřišti vstřelit gól, ale radost mu překazil Leali, který dokázal vyrazit jeho střelu.

85
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Nicolas Castillo, přichází Federico Dionisi.

84
    Aleandro Rosi (Frosinone Calcio) byl na hřišti opravdu jen pár vteřin a hned vidí žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Daniel Ciofani, přichází Aleandro Rosi.

82
    Pereyra se dokázal výborně uvolnit ve vápně a vystřelit na vzdálenější tyč! Bohužel pro něj a pro celý Juventus střela míjí branku o pár centimetrů.

81
    Barzagli našel přesně na malým vápně hlavu Chielliniho, který ovšem hlavičkuje mimo!

80
    Poslední desetiminutovka zahájí standardní situace Juventusu.

78
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Hernanes.

77
    Frosinone se rohovému kopu ubránilo a opět posílají daleký nákop na útočnou polovinu.

Karel Milec

Branky: 51. Zaza (Cuadrado) – 90+2. Blanchard (Soddimo)

Karty:   46. Bonucci (JUV), 68. Zaza (JUV) – 32. Crivello (FRS), 36. Soddimo (FRS), 84. Rosi (FRS)

Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 17:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:10.
    Juventus FC: Neto – Lichtsteiner (46. Chiellini), Barzagli, Bonucci (C), Sandro – Sturaro (46. Dybala), Lemina, P. Pogba – Cuadrado, Zaza (78. Hernanes), Pereyra.
    Náhradníci: Audero Mulyadi, Buffon – Hernanes, Dybala, Evra, Chiellini, Rugani, Favilli.

Frosinone Calcio: Leali – Ciofani, Diakité, Blanchard (C), Crivello – Frara, Gori, Chibsah (71. Tonev), Soddimo – Ciofani (83. Rosi), Castillo (85. Dionisi).
    Náhradníci: L. Gomis, Zappino – Bertoncini, Carlini, Paganini, Pavlovic, Rosi, Russo, Sammarco, Tonev, Verde, Dionisi.

Rozhodčí: Cervellera – Padovan, Tegoni