Opava – Třinec 2:6 (kon.) | Vsetín – Zlín 0:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:4 (kon.) | Poruba – Vítkovice 3:5 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:7 (kon.) | Jihlava – Pardubice 3:5 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:5 (kon.)
Letňany – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 26.09.2015, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

56:20
    Hosté špatně střídali a dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká Ondrej Paliesek (PCE).

Na vyloučení: 4-5.

53:23
    Tomáš Mejzlík (JIH) dostává dvě minuty za hákování. Dukla to bude mít s vyrovnáním o hodně těžší.

Na vyloučení: 4-4.

49:48
    Pardubičtí hokejisté jsou nyní aktivnější a hraje se často před Šťastným. Bude tomu tak zřejmě i nadále, neboť Jiří Slabý (JIH) se za svojí brankou provinil nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 3-4.

44:02
    Od konce první třetiny vidíme znovu vyloučení. Čestmír Javůrek (PCE) jde ven za držení.

Na vyloučení: 2-4.

17:55
    Již páté vyloučení v první třetině, z toho třetí na straně hostí. Viliam Šeliga (PCE) se poroučí za vražení na hrazení na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-3.

14:59
    V obranném pásmu Dukly poblíž pravého kruhu zůstal ležet Jiří Slabý po tom, co jej držel Filip Roubal (PCE), jenž směřuje na trestnou lavici. Domácí forvard se po chvíli zvedá z ledu a na bílé ploše jsou vidět kapky krve. Naštěstí je účastník IIHS 2012 v pořádku a odjíždí na střídačku.

Na vyloučení: 2-2.

07:45
    Během sedmi a tři čtvrtě minuty vidíme třetí přesilovku. Jiří Slabý (JIH) se nedokázal vyhnout soupeři, lehce jej podrazil a už míří odsedět si dvě minuty.

Na vyloučení: 2-1.

05:19
    Jihlava si zahraje také přesilovou hru. Viktor Martínek (PCE) již míří na trestnou lavici za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 1-1.

03:32
    Před brankou Šťastného poslal Matěj Vála (JIH) k zemi soupeře a dostává dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Strnad (Huňáček, Mareš), 34. Berka (Mejzlík), 35. Vrátný (Strnad) – 4. Trejbal (Kaut, Machala), 40. Paliesek (Kaut, Machala), 44. Žouželka (Kaut), 51. Trejbal (Machala), 56. Šeliga

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juřička) – Huňáček, Mareš, Srnský, Vála, Stark, P. Slabý, O. Havelka – Oščádal, Mejzlík, Jindra – Adam, Heinrich, Čermák – Strnad, J. Slabý, Vrátný – Berka. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Žouželka, Trejbal, Javůrek, Mert, Bureš, Boček, Leder, Matýs – Machala, Kaut, Paliesek – Šeliga, Pochobradský, Syrovec – Martínek, Roubal, Machač – Kubišta, Petrus, Štefka. Trenér: Milan Kusý.

Rozhodčí: Čech – Skopal, Nechvátal