Benešov – Vltavín 1:2 (kon.) | Štěchovice – Kolín 1:0 (kon.) | Union 2013 – Převýšov 0:1 (kon.)
Čáslav – Most 1:2 (kon.) | Zápy – Brozany 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Písek 2:2 (4:1 po pen.)
SK Zápy
3:0 (0:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 27.09.2015, 16:30Česká fotbalová liga • 8. kolo

Zápy doma vítězí nad Brozany 3:0, které po porážce s Chrudimí znovu inkasovaly tři góly. Zápy se dostaly do vedení v 56. minutě a pak v samém závěru ještě potvrdily své vedení. (18:42:24)

90+1

90
    Zápy právě vstřelily branku!
    V psolední minutě pečetí výsledek na 3:0 VÁCLAV SVOBODA, kdy už Brozany hráli v obraně na riziko.

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hejný, přichází Baloun.

88
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Košata.

86
    Žlutou kartu dostává Hejný (SK Zápy).

84
    KAREL HEJNÝ přidává přesnou střelou druhou branku domácích a Zápy směřují k tříbodovému vítězství.

84
    Zápy zatím nepouštějí Brozany do šancí.

83
    Zápy budou kopat roh.

82
    Žlutou kartu dostává Cibulka (Sokol Brozany).

80
    Brozany mají na vyrovnání zhruba nějakých deset minut, ale Zápy zatím nemají problém s kontrolou výsledku.

78
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Benda, přichází Verbíř.

77
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Bejbl, přichází Jemelík.

75
    Brozany bojují, ale zatím se nedostávají do šancí, aby mohly vyrovnat.

74
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Šollar, přichází Müller.

73
    Hosté budou kopat roh.

72
    Brozany podávají bojovný výkon a dnes by potřebovaly bodovat, protože v tabulce se pohybují kolem sestupových míst.

72
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Novák, přichází Kalaš.

70
    I ve druhém poločase ale sledujeme spíše bojovnou hru než nějaký pohledný festival fotbalové techniky.

70
    Žlutou kartu dostává Pelikán (Sokol Brozany).

69
    Žlutou kartu dostává Grunert (Sokol Brozany).

69
    Hra je často přerušována vinou faulů.

67
    Hostující gólman Vacho vykopává.

66
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku, hra je přerušena.

64

64
    Žlutou kartu dostává Novák (SK Zápy).

63
    Brozany se pokouší o vyrovnání, ale zatím nepřesně kombinují.

62
    Domácí Zápy potvrdily svůj nápor ze závěru prvního poločasu a nyní zaslouženě vedou.

60
    Žlutou kartu dostává Olejník (Sokol Brozany).

56
    PETR PAVLÍK se prosazuje hlavou, tento zkušený obránce, který v minulosti působil například v prvoligovém Jablonci, otevírá skóre a dostává Zápy do vedení.

46

V prvním poločase jsme v utkání ČFL mezi Zápy a Brozany branku neviděli. Sledovali jsme urputný a vyrovnaný boj, který zatím mnoho příležitostí nepřinesl. V závěru poločasu měly Zápy jakýsi tlak, ale zatím bez branky.

45+2

45
    Již běží nastavený čas...

42
    Zápy v závěru poločasu dostávají svého soupeře pod tlak. Brozany se brání a už vyhlížejí poločasovou přestávku.

39
    Brozany podnikly brejk, ale Šollar střelou na Straku nevyzrál.

38
    Nyní letěly před branku Brozan dva zajímavé centry.

36
    Každopádně Zápy jsou v posledních minutách více na míči a Brozany začínají častěji bránit.

33
    Pokračuje vyrovnaný boj bez šancí. Na branku či nějakou větší šanci stále čekáme.

31
    Nyní v útoku kombinují domácí.

30
    Domácí Duben odkopává míč do bezpečí.

29
    Brozany kopaly rohový kop a ještě zůstávají na útočné polovině hřiště.

27
    Po akci Brozan bude vykopávat domácí gólman Straka.

26
    Bojuje se také ve středu pole, zatím na šance čekáme.

24
    Brozany jsou aktivní a snaží se hrát, zatím mají navrch.

22
    Brozany jsou na míči, ale zatím bez koncovky.

20
    Nyní domácí Novák pálil nad!

18
    Oba celky hrají velmi tvrdě a zatím jsme neviděli mnoho fotbalovosti.

17
    Zatím pokračuje bojovný zápas.

15
    Po čtvrthodině hry jsme zatím branku neviděli.