Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Sporting 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Alkmaar – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Ajax 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | PAOK – Dortmund 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Midtjylland 1:3 (kon.) | Legia – Neapol 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Rapid 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:0 (0:0)
Girondins Bordeaux
Čtvrtek 01.10.2015, 21:05 • Centralniy Stadion, Kazaň (RUS) • Evropská liga • Skupina B
    Po remíze 0:0 si oba celky na svá konta připisují jednobodový zisk.

Hlavní sudí Mažeika dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil nezáživné utkání, které skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Více šancí bylo k vidění ve druhém poločase, ale až tolik jich zase nebylo. Na takové úrovní by měly oba týmy předvádět rozhodně mnohem lepší výkony, než tomu bylo dnes. Gólmani byli takřka bez práce, Ryžikov zasahoval pouze jedenkrát a Carrasso dvakrát. Oba celky si na svá konta připisují jednobodový zisk za remízu. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:02:49)

90+4

90+2
    Chantôme obdržel zpětnou přihrávku od Plašila a poté se napřáhl ke střele, která však byla pouze nepřesná.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty. Uvidíme, zda některý z týmů bude skórovat.

89
    Khazri si vzal rohový kop na starost, ale centrem našel pouze gólmana Ryžikova, který balon vyboxoval do bezpečí.

89
    Contento se prezentoval centrem před bránu, kde byla obrana pozorná a odvrátila míč na roh.

89
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Cédric Yambéré, přichází Lamine Sané.

87
    Hosté chystají poslední změnu v sestavě.

86
    Ozdojev si vzal na starost rohový kop, kdy ze své kopačky vyslal centr ke vzdálenější tyči, ale jeho spoluhráč Nabiullin se k balonu nedostal.

84
    Khazri se opět ocitl v šanci, ale tentokrát mířil nepřesně.

82
    V 82. minutě si Ryžikov připsal svůj první zákrok. Khazri totiž zahrával volný přímý kop, kdy se rozhodl o přímou střelu, která mířila na bránu, ale brankář Ryžikov si poradil.
    80. Červená karta po 2. žluté

80
    Faulovaný byl kapitán Saivet, proti kterému se provinil Kisljak, jenž od sudího vyfasoval druhou žlutou kartu, která pro něj znamená kartu červenou. Domácí tým musí dohrávat pouze v deseti hráčích.
    Jedna z fanynek si dnešní návštěvu pečlivě zdokumentovala.

75
    Kisljak fauloval a okamžitě vyfasoval žlutou kartu.

74
    Portňagin dnes branku nevstřelil, ale třeba jeho kolega, Ďaďun, si povede lépe. Necháme se překvapit.

72
    Hráči v červených dresech rozehráli nakrátko a poté se s míčem postupně přesunuli na útočnou polovinu, tam se ke střele odhodlal Portňagin, ale nezamířil přesně.