Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Sporting 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Alkmaar – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Ajax 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | PAOK – Dortmund 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Midtjylland 1:3 (kon.) | Legia – Neapol 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Rapid 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
S. S. Lazio
3:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 01.10.2015, 19:00 • Stadio Olimpico, Roma • Evropská liga • Skupina G

Skončilo utkání skupinové fáze Evropské ligy, ve kterém domácí S. S. Lazio porazilo výsledkem 3:2 tým AS Saint-Étienne. Do druhého poločasu domácí vlétli a Hoedt vstřelil vedoucí branku. Patnáct minut před koncem se nechal vyloučit hostující Bayal-Sall a pro hosty to bylo velmi těžké. Biglia v osmdesáté minutě zvýšil na 3:1 a definitivně tak zařídil svému týmu tři body, nezměnilo to ani snížení Monnet-Paqueta o pár minut později.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 59% – 41%
    Střely celkem (na bránu): 7:8 (5:4)
    Rohové kopy: 3:3 (20:55:48)

90+3

90+3
    Anderson ze šestnáctky vystřelil, rohový kop pro Lazio se ani neuskuteční.

90+3
    Poslední vteřiny utkání, v nastavení si to domácí hlídají a nepouští hosty k míči.

90+2
    Míč se drží u rohového praporku na útočné polovině domácích.

90+1
    Lazio kombinuje kolem šestnáctky soupeře a to jim stačí.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Matri dostal míč na malé vápno, hostující brankář ale předvedl povedený zákrok a stav se těsně před koncem nemění!

90
    Keita opět v ofsajdu.

89
    Pro centrovaný míč do vápna si došel domácí brankář, na kterého je ve stejnou dobu pískán faul.

88
    Faul domácích, hosté posílají všechno do útoku.

87
    Lazio drží míč na své polovině.

86
    Polomat hlavičkoval těsně vedle domácí branky.

85
    Hosté při chuti a i v oslabení kombinují na polovině soupeře.
    84. Kévin MONNET-PAQUET - 3:2

84
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté se nevzdávají! Na dlouhý míč za obranu si naběhl KÉVIN MONNET-PAQUET, který přeloboval brankáře a snižuje na 3:2!

83
    Lazio kombinuje na vlastní polovině a kontroluje výsledek.

81
    Hosté se pokusili o rychlý útok, domácí si ale celou situaci pohlídali.
    80. Lucas BIGLIA - 3:1

David Bochňák

Branky: 22. Onazi (S. Mauri), 48. Hoedt (Biglia), 80. Biglia (Keita) – 6. Bayal Sall (Hamouma), 84. Monnet-Paquet (Diomandé)

Karty:   24. Onazi (LAZ) – 48. Bayal Sall (SET)   76. Bayal Sall (SET)   33. Berić (SET)

S. S. Lazio: Berisha – Basta, Maurício (46. Gentiletti), Hoedt, Radu – Biglia (C), Onazi (74. Cataldi) – Anderson, Milinković-Savić, Keita – S. Mauri (64. Matri).
    Náhradníci: Marchetti – Gentiletti, Konko, R. Morrison, Cataldi, Matri, Kishna.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Polomat – Corgnet (63. Diomandé), Pajot, Lemoine – Hamouma (64. Bahebeck), Berić, Roux (74. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – Malcuit, Eysseric, Diomandé, Bahebeck, Maupay, Monnet-Paquet.

Rozhodčí: Halis Özkahya (TUR) – Kemal Yilmaz (TUR), Ekrem Kan (TUR)