Vsetín – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 4:6 (kon.)
Sokolov – Tábor 1:7 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 8:4 (kon.)
Písek – Klatovy 6:7 (kon.) | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.) | Nový Jičín – Opava 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Mor. Budějovice 4:5 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (kon.) | SK Karviná – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:2 (1:0 po s.n.) | Kolín – Nymburk 4:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
NED Hockey Nymburk
Středa 07.10.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

DERBY SC KOLÍN vs NED HOCKEY NYMBURK 7.10.2015

Vítám vás všechny na dalším utkání SC Kolína. První letošní derby je tady, Kozlové přivítají na svém ledě rivala z polabského Nymburka! 30 km od sebe daleko a nyní střet na kolínském ledě. Kolínský tým po šestém kole stále neporažen! Naopak Nymburští jsou na tom hůře, momentálně okupují 15 místo z 18.!

Dnes se však může stát cokoliv, vždy toto střertnutí je velmi vyhecované z obou stran. Proto neváhejte a od 18:07 začíná napínavý souboj Kozlů a polabského Nymburka!

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Pýcha, Březina, Nedbal – Veselý, Semirád, Malý "C" – Zumr, Jankovský, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st., Ježek – Hlavatý, Jelínek

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Saňa, Eis, Král "C", Stehlík, Šimek, Bičiště "A", Protivný, Barbora, Smejkal, Jindra, Jebavý, Michálek, Krejčík, Brzák, Košař

Rozhodčí: Luczków – Votrubec, Ševic.

Dnešní utkání odstartovalo minutou ticha. Za zesnulého Miloš "Migan" Potštejnský. Čest jeho památce.

00:01

00:45
    Utkání začalo vyhranou bulí Nymburka. Po tomto vyhraném souboji, však žádná šance nepřišla. Domácí zamezili ještě ve středním pásmu únik Nymburských.

01:36
    První střelu na branku vysloužili domácí. V brance Matoušek kotouč pouze vyrazil za svá záda a hra pokračuje v útočném pásmu domácích.

03:02
    Sudí má zvednutou roku a hosté výhodu. Bude se vylučovat.

03:15
    Hra přerušena. Na trestnou lavici domácích odjíždí Martin Ježek (KOL), který je potrestán 2 minuty za sekání. Hosté mají nyní dvouminutovou přesilovku, povede se jim dostat se do vedení?

03:48
    Do úniku 2 na 1 se dostali paradoxne domácí. Kdy Semirád nahrával na najíždějícího Malého. Avšak přihrávka zamířila Malému na nohy.

04:49
    Oslabení ovládají domácí zatím velmi slušně, hosty nechtějí nechat ve svém pásmu ani 10 sekund!

05:15

05:41
    Domácí se ubránili, hostům se tato přesilovka vůbec nevyvedla na Sejpala zatím žádná střela nešla.

06:21
    Hosté se dostali do úniku přes hybridní icing. Sejpal stihl včas zareagovat a puk zalehnout.

06:37
    Přesilovka pro domácí! Vyloučen Karel Bičiště (KOL) na 2 minuty za hákování. Výměna rolí, domácí v převaze – hosté v oslabení. Jak se Kozlům povede první přesilovka?

07:36
    Domácí nyní bojují v obranném pásmě o založení útoku, zatím se jim nepodařilo se dostat k Matouškovi.

08:00
    Střela Semiráda mířila vedle branky. Hra pokračuje v útočném pásmu.

08:21
    Hosté se ubránili. Vyhodili kotouč mimo hřiště.

08:37
    Hosté kompletní. I tato přesilovka nepřinesla žádnou změnu na skóre. Hra pokračuje 5 na 5.

08:46
    Nebezpečně hosté zaútočili na Sejpala. Ten kotouč opět zalehl Sejpal.

09:47
    Kozlové právě vstřelili branku!

Jakub Semirád nahrál na volného obránce Jana Hanzla, který nahodil kotouč na branku, kde perfektně tečoval za Matouškova záda JAN VESELÝ! Stav utkání 1:0

Asistence: Jan Hanzl, Jakub Semirád

11:14
    Hra se pohybuje stále v útočném pásmu Kolína.

11:37
    Hosté se po dlouhé chvíli dostali k Sejpalovi.

12:15
    Nymburk právě vstřelil branku!

Tento moment si Kozlové do rámečku nedají. Nejprve se hosté dostali do přečíslení 2 na 1. Poté se akci snažil zachránit Sejpal, který vyrazil z branky a skočil po puku, který mu nešťastně projel pod jeho tělem. Puk stihnl dojet MAREK NOVÁK, kterému stačilo jen lehce dorazit do branky. Je vyrovnáno 1:1.

Bez asistence.

13:11
    Zakázané uvolnění Kozlů.

13:27
    Ofsajd hostů.

14:21
    Jan Veselý nahodil na Matouška z poloviny hřiště, ten měl co dělat aby kotouč zpracoval.

14:49
    Domácí ve své výhodě stříleli na Matouška jak divý, ten si zapisuje několik povedených zásahů. Nakonec poslední střelu chytil a sudí trestá hosty! Potrestán Ondřej Kříž (NYM) na 2 minuty za hákování. Co nám nyní přinese tato zajímavá hra 5 na 4?

15:56
    Krásná spolupráce domácích včele s Veselým. Poslední koncovku měl Tomáš Pácal, který se snažil Matouška prostřelit mezi betony, to se mu nepovedlo – Matoušek svůj tým drží!

16:19

Tato přesilovka se Kozlům vydařila. Pácal nahrával na volného JANA HANZLA, který kotouč dopravil do levého růžku Matouškovy branky!
    Stav utkání 2:1.

Asistence: Tomáš Pácal, Josef Malý

18:19
    Ofsajd Kozlů.

18:21
    Karel Nedbal ml. se od obranného pásma rozjel, prokličkoval mezi všemi hráči, ale jeho střelu Matoušek zachytil svým tělem.

19:04
    Hosté ke konci třetiny míří do 4. Potrestán Stanislav Eis (NYM) na 2 minuty za vysokou hůl. Kozlové mají k dispozici další přesilovou hru.

19:19
    Marka Voženílka tvrdá střela, zamířila příliš vysoko nad Matouškovu branku do ochranné sítě. Při této střele se mu povedlo zlomit hůl.

19:59
    Hosté se ubránili, vyhazují kotouč na druhou stranu hřiště.

20:00

První třetina je již minulostí. Diváci mohli vidět celkem 3 góly. Nejprve se dostali do vedení domácí Hanzlova rána od modré byla tečována před Matouškem Janem Veselým, který dostal svůj tým do vedení. Ve 13. minutě chybu domácího celku potrestal Marek Novák. Vyrovnáno bylo do 17. minuty kdy se domácím vyvedla přesilovka a do levého růžku Matouškovy branky usadil kotouč Jan Hanzl.
    Třetina skončila výhrou Kozlů 2:1. Druhou třetinu začínají minutu v převaze, ubrání hosté minutové oslabení?
    To se dozvíme již za 18:55, buďte u toho!

20:01

20:30
    Hosté se od samého začátku druhé třetiny brání. Zatím Kozly nepustili k Matouškovi.

21:04

22:23
    Kadlece mladšího střela mířila vedle branky.

22:51
    Aktivnější jsou v tuto chvíli hosté.

23:40
    Hra přerušena. Matoušek zůstává ležet na zemi bez helmy.

23:40
    Vhazování proběhne po jeho levici.

24:36
    Morkesovu rychlou přihrávku stačil sice Zumr dojet, ale od jeho hole se kotouč odrazil do ochranné sítě. Hra přerušena.

25:49
    Výhodu nyní mají Nymburští.

25:54
    Vyloučen Dominik Zumr (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

26:00
    Hosté nyní mají velkou příležitost vyrovnat. Povede se jim to.?

26:32
    Zatím více šancí měli domácí.

27:25
    Hostům se nepodařilo ještě přes Kolínskou obranu vystřelit. Momentálně se opět usadili u Sejpala.

27:54

28:46
    Skokanovu střelu od modré se snažil tečovat Morkes.

29:03
    Eis využil chybné rozehry domácího celku a vystřelil z mezikruží na Sejpala, ten kotouč bezproblémů chytil.

29:08
    Další šance Nymburka končí v Sejpalově lapačce.

29:42

31:10
    Ve velké šanci Zumr, který se snažil několika pokusy dorazit kotouč do branky.

31:55
    Hra přerušena. Kotouč skončil v ochranné síti nad Matouškovou brankou.

32:04

Domácí si navyšují vedení na 3:1. Dnes první formace domácích exceluje! Autorem branky domácích je JAN VESELÝ!

32:50
    Do samotného úniku se dostal Stehlík, ale nad Sejpalem nevyzrál.

33:01
    Kozlové ihned přesunuli hru k Matouškovi.

33:06
    Nedbal od modré tvrdě vypálil na Matouška.

33:50
    Hosté jdou do 4. Vyloučen Martin Šimek (NYM) na 2 minuty za podražení. Další přesilovka pro domácí. Zatím na vyloučení vedou hosté.

34:03
    Pácalova dělovka projela přes všechny hráče, ale rychle vedle branky.

35:50

37:38
    Veselého rána z mezikruží neprošla do Matouškovy branky.

38:10
    Na druhé straně přes obranu střílel Stehlík. Jeho střelu zachytil Sejpal do své náruče.

38:31
    Jiří Kadlec okusil Matouškovu pozornost a to bravurně. Matoušek chvíli nevěděl kde se kotouč nachází. Nakonec ho našel schován pod svými betony.

40:00

Druhá třetina nám přinesla jeden pouhý gól a to do sítě hostů. O tento skvost se postarala dnes již po třetí první formace Kozlů. Třetí branku přidal ve 33. minutě Jan Veselý.
    Skare nám do třetí třetiny ukazuje 3:1. Jak se změní v průběhu třetí třetiny? Cca v 19:40 se to dozvíme, buďto u toho i nadále!

40:01

40:50

JAN VESELÝ v úvodu třetí třetiny svou ranou překonává Matouška! A Kozly posílá do vedení 4:1.

Asistence: Jakub Semirád

41:59
    Nedbalova střela byla ztečovaná až do ochranné sítě nad brankou.

43:55
    Zakázané uvolnění Nymburka.

44:24
    Hosté mají příležitost upravit skóre na světelné tabuli! Vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za krosček.

45:12
    Domácí se ubránili.

45:23
    Velkou šanci měli domácí! Ve svém vlastním oslabením ujeli dva na jednoho. Veselý skvěle zahájil útok, dojel až ke kruhu před Matouškem, kde mu po jeho pravici najížděl Morkes. Morkesova střela Matouška neprostřelila, ale za to se z ledu sbíral dost dlouho. Hra přerušena.

46:17
    Sudí vylučuje opět Kozly. Hosté si zahrají velkou přesilovku! Podaří se jim vstřelit branku?
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za sekání.

46:24
    Domácí tým ve 4!

46:37
    Pácal zachraňuje kolínský celek. Vyhazuje přes celé hřiště přímo na Matouška, ten je však v pozoru!

47:17

48:48
    Zumr měl nabito, od modré tvrdě pálil na Matouška, který jeho střelu rozduněl svým betonem.

50:13
    Dnešní utkání sleduje 1093 diváků. Dnes padl rekord této sezóny.

51:06
    Velký potlesk si nyní zasloužil Martin Sejpal, který fantasticky vychytal nepříjemnou střelu Luboše Brzáka.

51:31
    Kotouč mimo hřiště. Hra přerušena.

52:21
    Kolínští už převážně brání.

53:25

54:00
    Voženílek našel volného Zumra, který to ještě poslal na Jankovského, který měl před sebou prázdnou branku. Ovšem branku minul.

54:21
    Šarvátka na ledě. Petr Morkes vs. Dominik Barbora. V šarvátce zvítězil kolínský Petr Morkes, který poslal Barboru na zem a ještě mu slíkl dres.
    Oba si vyfasovali 2+2 minuty na trestné lavici!
    Hra pokračuje 5 proti 5.

55:17

55:56
    Veselého střela končí v náruči Matouška.

56:48
    Skrumáž před Sejpalem.

56:53

Z vyhrané bule Nymburka padl gól. Pár vteřin po buly vystřelil ALEŠ KNESL na Sejpala, a trefil volné místo v jeho brance! Hosté snižují výsledek na 4:2.

Asistence: Karel Bičiště, David Protivný.

59:15
    Vytvořila se skrumáž tentokrát před Matouškem. Z níž byl potrestán David Košař (NYM) na 2 minuty za hákování.

Je dobojováno! Derby ovládli KOZLOVÉ. Ve třetí třetině padly ještě dvě branky, za domácí se po třetí trefil JAN VESELÝ. Poté na 4:2 snížil Aleš Knesl.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: JAN VESELÝ a ROMAN MATOUŠEK.

Tímto je to ode mě vše, přeji hezký večer a na dalších onlajnech z Kolína na viděnou! (20:15:38)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 10. Veselý (Hanzl, Semirád), 17. Hanzl (Pácal, Malý), 33. Veselý (Pácal, Malý), 41. Veselý (Semirád) – 13. Novák, 57. Knesl (Bičiště, Protivný)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Pýcha, Březina, Nedbal – Veselý, Semirád, Malý "C" – Zumr, Jankovský, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st., Ježek – Hlavatý, Jelínek

Rozhodčí: Luczków – Votrubec, Ševic